Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

09 lip 2007, 11:57

Kacperkowi sto lat sto lat :gitara: :ico_tort:

ja tez mialam robic w restauracji ale moim zdaniem i dla dziecka i dla mnie wygodniej bedzie w domu!!! zreszta mama M ma domek to bedzie lux a osob ma byc cos okolo 25 i to tez sama najblizsza rodzina!!! :-)

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

09 lip 2007, 12:16

Witajcie moje drogie,
na poczatek
Samych slodyczy dla Kacperka z okazji ukonczenia 2 miesiaca.
Mordeczko-wiesz ja tak myslalam o naszych syneczkach i mysle , ze juz nie nalezy sie martwic , ze nie maja zapalu do podnoszenia glowy, bo zobacz na swiat tez im sie nie spieszylo nawet jak byli poganiani, wiec chyba trzeba sie pogodzic, ze mamy dzieci z leniwa natura i juz. No i jakby nie bylo sa najmlodsi :ico_haha_01:

Asiula-wygladalyscie bosko z corunia.Wszystkiego co njalepsze dla Twojej kruszynki z okazji chrztu sw.

Justynat-ja tez jestem w sumie w wiekszosci sama (chociaz jest mi latwiej bo maz wraca codziennie wieczorem, ale zajmuje sie malym tylko jak poprosze, w sumie ropzumiem, bo sam jest potwornie zmeczony) i wierz mi, ze czuje sie podobnie jak TY.Na nic nie mam czasu, jedyna rozrywka to zagladniecie na TT.

My robilismy chrzciny w restauracji( araczej dziadkowie robili, bo sie uparli), chociaz bylam troche sceptycznie nastawiona, ale rzeczywiscie nie wychodzi duzo drozej a wielkim plusem bylo to, ze w domu nie bylo mega rozgardiaszu.

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

09 lip 2007, 12:28

Czesc laseczki
Wszystkiego najlepszego dla Kacperka!

My jeszcze nie ustalilismy kiedy bedzie chrzest..w ogole mam wrazenie ze mojego meza to zupelnie nie interesuje.. mamy 3 tyg. na wyniesienie sie z wynajmowanego mieszkania do domu - w ktorym zostaje jeszcze mase pracy do zrobienia wic - praktycznie sie nie widujemy. Maly caly czas ze mna, tate widzi tylko wieczorami /niestety marudzi do 24-1 w nocy...ale dzieki temu ma szanse zobaczyc ojca/. a ja zstanawialam sie gdzie robic chrzciny - tu w nowym domu czy jechac do lublina i tam zrobic w restauracji. w domu lepiej dla malego ale jak sobie pomysle o tym burdelu no i o wszystkich gosciach ktorych trzeba bedzie gdzies przenowcowac..nie mowiac o tym ze chyba na tyle osob to ja zastawy nie mam;) to mi sie az slabo robi.. - pozyjemy zobaczymy..
a apropo sexu hmm to ja bym moze i miala ochote ale w dzien:) a wtedy mojego meza nie ma, bo wieczorem jestem tak padnieta ze marze o polozeniu sie spac, a szymon sie drze..koniec jest taki ze biore go do lozka i zasypiamy razem - wiem ze to malo wychowawcze i codziennie sobie obiecuje ze jutro bedzie lezal w lozeczku i sie darl i codziennie robie to samo... nie mam sumienia sluchac tych jego szlochow i nie mam pomyslu na przestawienei go zeby wczesniej zasypial.. nocny marek - po mamusi..
buziaki dla wszystkich mamusiek i dzieciaczkow

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

09 lip 2007, 13:12

Basik mam pytanie jaka homoglobine ma maly i jakie żelazo mu podajesz.Napisz mi czy jak podajesz mu zelazo to czy sa zmiany w stolcu.

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

09 lip 2007, 14:04

Wszystkim ślicznie dziękujemy :ico_sorki: :ico_sorki:

Dla KACPERKA moc najgorętszych życzeń :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Marzenko ślicznie dziękujemy za zdjęcie parki :ico_brawa_01: jak zwykle brak słów po prostu boskie :-D

Ja nie robiłam w restauracji chrzcin tylko w wynajmowanej sali ( od znajomego) , ale wszystko do jedzenia przygotowywałyśmy z mamą same.Napewno najwygodniej w domu bo dziecko jest u siebie ale u nas nie bylo warunków pomimo że to tylko tyle osób.niestetety cały rozgardiasz sprzątałyśmy same.

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

09 lip 2007, 14:46

IM podaje mu ferrum lek 1,5 ml dziennie przez tydzien, a pozniej po 2ml do tego co drugi dzien pol tabletki foliku i witaminy B6. a wyniki: RBC kr.czerwone - 3,17; HGB hemoglobina - 9,9; HCT hematokryt 27,3. po lekach kupa jest bardzo ciemna, podobno moze byc nawet czarna.. moj robi kupe raz na 3 dni wiec jeszcze nie wiem co mnie czeka:) pierwsza byla ciemna ale nie czarna

Dziewczyny a czy swoich chrzestnych trzeba na chrzest maluszka zapraszac??

[ Dodano: 2007-07-09, 14:47 ]
aha - to zelazo jest w syropku i jest smaczne, jak sie podaje je przed jedzeniem jest ok tylko straszliwie brudzi - wlasciwie jak kapnelo mi na ubranko malego to juz 2 prania a plama nadal jest

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

09 lip 2007, 14:56

Ja małemu tez poaje juz 2 miesiac te ferrum i podnioslo mu sie do 11,1 z 10,6 Pytm bo mam wrazenie ze maly nie toleruje tego zelaza a lekarze zbywaja i kaza dawac dalej od 2 tygodni daje mu lakcidolf i widze poprawe z kupami

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

09 lip 2007, 15:07

basik ja niewiem czy trzeba zapraszac czy nie!!! :-)

mam pytanko: podajecie dzieciom wit D3???ja niepodaje bo u nas mowia ze nietrzeba!!!
a wczoraj sasiadka polka mnie opierdolila ze niedaje mu wit D3- jak tu nawet takiej niemaja i skad mam wiedziec ile podawac jak lekarze mowia ze nietrzeba!!! i co tu robić??? bądz mądry!!! :ico_olaboga:

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

09 lip 2007, 15:16

IM - ja dopiero 3 dzien podaje, ale mam taka zaprzyjazniona lekarke pediatre ktora powiedziala ze powinny wystarczyc te wit B6 i folik, ale ze jemu to dosc nisko spadlo to dla szybszego dzialania zeby podac tez ferrum. przez miesiac bede mu dawac i zobaczymy. a dlaczego myslisz ze on tego nie toleruje??

Mroweczka - 3 pediatrow i 3 rozne opinie:) 1.dawac codziennie po 1 kropli; 2.dawac co trzy dni po jednej kropli bo teraz jest sloneczko; 3. jak karmi si epiersia i bierze witaminy dla kobiet karmiacych to nie trzeba... wiec badz madry i pisz wiersze jak to mawiaja. ja daje co 2-3 dzien krople /czasem wpadaja dwie/ a kropelki nazywaja sie devikap

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

09 lip 2007, 15:28

Mały strasznie ulewał po wypiciu tego żelaza wraz z dławieniem i duszeniem.JAk to przeszło to pojawiły sie solce z domieszka krwi nie wspominajac ze mały od poczatku robił wodniste, pieniste i ciemne rzadko sie zdarzało zeby robił normalne jak to lekarz mowi jak jajecznica

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości