Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

06 lut 2009, 12:52

martuunia1 pisze:Mieszkamy we 3 w jednym mieście a tak ciężko się nam spotkac ale mam nadzieje ze jak zrobi sie ciepło to nadrobimy

tak to bywa. Z jednym znajomym nie moglam sie spotkac w Sosnowcu, kiedy tam mieszkalam, a pojechalam do Chorwacji i sie spotkalismy :-D
aaaaa nie chce mi sie uczyc! :587: antyutopią

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

06 lut 2009, 14:23

Janiolek pisze:aaaaa nie chce mi sie uczyc! :587:

mi też :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :506: :504: pedeutologia

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

06 lut 2009, 14:46

włanie obaliłam prawie wszystkie założenia utopistów w dyskusji ze soba :-D

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

06 lut 2009, 15:23

A ja pytam mojego M czy Amelka na pewno nic nie ma już z krtanią, bo szczeka, a nie kaszle. w końcu sobie przypomniał, że krtań też, ale w rozmowie ze swoją mamą. Ach te chłopy.
Ale dzisiaj już lepiej. Byliśmy też po raz pierwszy na spacerze od dwóch tygodni. Amelcia szczęśliwa.
Pruedence, ja też bym tego spróbowała, ale to jak trochę nabiorę kondycji. Teraz mam tragiczną, a po tej chorobie, to jakoś szybko się męczę. Na razie chodzę na aerobik abt, a dziś idę na... taniec brzucha. Ponoć to dobrze robi na brzuch.
Dziewiczyny trzymam kciuki za egzaminy. Moje najgorsze egzaminy to gramatyki opisowa i historyczna oraz językoznawstwo. Kulam do każdego tydzień. A najgorsze, że wszystko to po prostu pamięciówka.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

06 lut 2009, 18:38

Jejciu ale ten dzień zaleciał, nic nie nie uczyłam :ico_placzek:

Marta- ja chodze na Dolnych Młynów, ja masz zajęcia na podwalu to rzut beretem. Własnie jak wracałam do domku to sobie o tobie pomyslałam, czy nie chcesz do nas dołączyć. Niestety rano moge chodzić tylko przez 3 tyg bo potem powrót do pracy, a popołudniu trzeba się dużo wcześniej zapisac bo jest ograniczona ilość rowerków, a chętnych dużo.

Ela- taniec brzucha- wow- koniecznie powiedz jakie wrażenia. Ostatnio druga moja naj z psoapsiółek się zaręczyła i ślub jest w lipcu więc ja już główkuje o wieczorze panieńskim. Niestety taniec pana odpada bo ona ma dziwną siostre która się nie zgadza, a jest świadkiem i wogóle, więc wymyśliłam temat Hawajki i właśnie chciałam nam fundnąć lekcje tańca brzucha :-D Co o tym myslicie????

My byłyśmy na polku dłużą chwile, ale mgła syfiasta i potem zjadłyśmy obiad i obie zasnelyśmy, Tosia spi dalej a mnie obudził pełen pęcherz(w końcu nie mam pieluchy :-D ). Odwiedziłyśmy sąsiadów z bliźniaczkami, ale z dwójką dzieci w tym samym wieku jest roboty :ico_szoking: nie 2 razy więcej a 4, zupełnie inaczej jak byłam u drugiej koelzanki i miała jedno maciupie i jedno w wieku Tosi, bo wtedy to starsze coś kuma, a tak to młode płakały na zmiane, albo srały na zmiane albo jadły. Ale takie słodziusie, ja chce drugie takie, niestety musze jeszcze chwilke poczekać. A Tosia jak je głaskała i całowała. Problem się tylko zrobił jak stwierdzila,że płakanie to zabawa i zaczeła je przedrzeźniać piszczeniem :-D

[ Dodano: 2009-02-06, 17:39 ]
Marta tu jest link:

http://www.fitnessmlyn.pl/

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

06 lut 2009, 20:53

Ania ja bardzo chetnie bym chodzila ale własnie z rana nie mam z kim zostawić Nel :ico_placzek: a wieczorkami teraz mam jazdy ale jak tylko skoncze jazdy to moze uda sie cos zrobic bo ja ogolnie wole rano cwiczyc bo cały dzień jestem naładowana energia :-D Dam znac po sesji!!!

A my bylismy na zakupach ale i tak jutro trzeba tez jechac bo nie wszytsko kupione, noi A zaprosil na jutro tych znajomych wiec bedzie z glowy :ico_oczko: Noi sprzatanie jutro!!! :ico_szoking: nie pamietam zeby byl taki syf daaawno!!!

[ Dodano: 2009-02-06, 19:55 ]
juz widzialam ta stronke i klub mi sie bardzo spodobal...

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

06 lut 2009, 21:23

napisalam jako tako :-) ale musze sprzatac bo syf dalej, a jutro rodzice Marka przyjezdzaja. Generalnie jego matka mówi, że ma w nonono czy mamy porządek, ale ja się sciekam jak ona, co prawda z dobroci serca, ale sprzata mi kuchnie!

Nie uważacie, ze lata '90 były piękne??
http://www.youtube.com/watch?v=jqPXrmCD54Q
http://www.youtube.com/watch?v=fFA6LlaWbJc
http://www.youtube.com/watch?v=j5XOjnpX3-w

[ Dodano: 2009-02-06, 20:56 ]
http://www.youtube.com/watch?v=x9YHg07NLLc
http://www.youtube.com/watch?v=cOrc37wNUqU
ale mam klimat

[ Dodano: 2009-02-06, 21:00 ]
http://www.youtube.com/watch?v=Vu_M4rE2 ... re=related jak to się mawia po rosyjsku "istina" tego klimatu :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

07 lut 2009, 17:17

A ja w wirze gotowania :-D
Już mam torcik cappuciono, świeże bułki, które upiekłam, zupke pomidorową na ostro, przygotowane sosiki i szaszłyki w loedówce, teraz przygotowuje chlebuś czosnkowy i jeszcze zrobie kuleczki serowe i nadziewane pomidorki, bo dzis o 19 przychodzi do mnie aż 11 osób :-D na wyżerke.

Dom posprzątałam lepej jak na święta, dawno tak czysto nie było, jak mArek poszedłz Tosią na pole to zmyłam wsyztko na mokro, wyczyściłam meble odkuczyłam, ąz sama jestem w szoku,że mi się chciało, musiałam też małe przmeblowanie zrobić żebyśmy się wszysyc zmieścili :-D

A teraz smoothjazz w tle, Tosia śpi a ja wracam do kuchni. Udanego wieczoru sobotniego!

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

07 lut 2009, 17:26

Rany Pruedence skąd w tobie tyle energii? ja dzisiaj czuję się wyprana ze wszystkiego. obiad z taką łachą robię i na odwal się jak dawno nie robiłam. nic mi się nie chce. mój m zgarnął na dzień dobry, ze ma się brać do roboty, bo jak wrócę ze sklepu to nie chcę zakasać rękawów i zasuwać. posprzątała, a mi nadal nic nie pasuje. oni śpią, a ja mam ochotę zabijać.
Co do tańca brzucha, to super sprawa. bardzo mnie się spodobało i chyba będę chodzić regularnie. co prawda to wcale nie jest prosta sprawa. ja myślałam, ze to tylko wywijanie biodrami, a tu się okazuje, że nie. najgorszy problem miałam z usztywnieniem dołu tak, by tylko górą tańczyć (jak Hinduska). W końcu jak wyszło, to w połączeniu już nie chciało. Tak samo połączenie ramion i brzucha - to też średnio mi wychodziło Ale zabawa świetna. Tak więc teraz będę chodzić na tanieć brzucha i abt. Bo naprawdę to świetna zabawa.
Pruedence sprzedaj mi przepis na energię :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

07 lut 2009, 19:20

Wszystko gotowe, czekamy na gości.

WIesz co ELa nie wiem energie może i mam ale mój M to mnie tak wkurza,że też mu się dzisiaj dostało i z łaską poszedł z Tosią na spacre i do sklepu, ale już w domu i kuchni nic nie pomógl bo stwierdził, że to ja sobie wymyśliłam to gotowanie. Może i racja, ale co to za nastaiwenie. Mniejsza z tym po nim wszystko spływa a ja nie zamierzam sobie psuć wieczoru dąsami.

Tosia wąłśnie siedzi u mnie na kolankach, już się na szczeście oduczyła klepania w klawiatue, teraz tylko by sie tuliła i całowała :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość