Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

07 lut 2009, 20:45

A u mnie juz po gosciach :-D .Także posprzataliśmy miszkanko i ja to mam jednak dobrze bo my wszystko na pól dzielimy z obowiązkami...Obiadzio wyszedł super,pieczony kurczaczek z serkiem zółtym i majonezem,ziemniaczki i pekinka na ostro,pyszne wyszło memu A!!!!teraz wypadałoby sie pouczyć...eee nie chce mi się :-D

Ania udanej kolacji!!!Ja się chyba wprosze kiedys do Ciebie na taka ucztę :-D

Yvone nie martw sie,czasem sa takie dni,ja miałam ostatnio takich dużo :ico_oczko: ale juz mi przeszło :-)

Janiołku Ty pewnie leniuchujesz :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

07 lut 2009, 21:39

martuunia1 pisze:Janiołku Ty pewnie leniuchujesz
połowicznie, bo też miałam wizytę teściów, na szczęście nic nie robiłam, bo mame Marka ostatnimi czasy wzielo na pieczenie i dostalismy cala blache jabłecznika. No i mamy obiad na dwa dni - pyszne mięseczko w sosiku, kasza, jeszcze słoik kapuchy z grzybami i 5 litrów zupy grzybowej :-D Zostałam pochwalona za porządek :-D dobrze ze nie widziała co tu było wczesniej hihi. Wystawiam po raz kolejny rzeczy Lenki bo juz cholera nie mam gdzie tego chowac

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

07 lut 2009, 22:56

Witam:)
kurcze ze wam sie chce pichcic do gotowania to trzeba miec wene...
biedni jestescie z tymi chorobami wiec duzo zdrowka :ico_buziaczki_big:
u nas na razie odpukać jest ok ale chrostki na buzi dalej nie schodzą wiec tez zaliczymy przychodnie moze to proszek bo kupilam normalny...
kawal super tez sie usmialismy... ja tez wiele rzeczy nie ogarniam...
Yvon taniec brzucha ... maz bedzie zadowolaony jak bylismy w Turcii to dwie nam tanczyly chłopakom to az oczy blyszczaly...
Janiolku rzeczywiscie lata 90 moze troche kiczowate ale jest co wspominac... moj typ to Peter Andesr :ico_oczko: i tez bym chciual zeby mi ktos obiad przywiózł...
Kacper tez ma "Coto" najsmieszniej jak siedzi w wanience lapie sie za siusiaka i Co to?
tez malo mowi wrecz sie uwstecznia np. mowil ladnie auto a teraz brum brum i w czym rzecz?
Tej nauki dziewczyny to wam wspolczuje bo co innego czytac o czyms z ciekawosci a co innego musiec...
no a my znowu sami na dole sasiedzi baluja a ja sama siedze... Ryskja dzisaij zawiozlam na autobus przynajmiej mam czym jezdzic ale kur... mnie bierze jak siedze sama w sobote...

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

07 lut 2009, 23:13

79anita, najlepszy jest Peter Andre w piosence Flava jak ma ubrana kurtke na gola klate :-D fajnie tego posluchac :-D

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

07 lut 2009, 23:47

no no słuchać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

08 lut 2009, 13:18

to ja was rozbawię! - Marekl na giełdzie,. Lenka śpi a ja się uczę :-D

[ Dodano: 2009-02-08, 12:26 ]
Anita specjalnie dla Ciebie http://www.youtube.com/watch?v=1F7jsruvvXc

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

08 lut 2009, 16:15

U nas imprezka udana :-D wszyscy się objedliśmy,że hoo mimo,że zrobiłam lekkie jedzonko. Poszłam spać o 4 a dziś wstałam o 9 więc mi się lekko oczka zamykaj.
Dziś zaliczyliśmy już moją babcie, dostaliśmy wałówy- pierogii zjagodami :-D , naleśniki, żurek, ciacho. A Tosia dostała od babci korale i nic tylko cały dzieńw nich biega i się przhcwala co to ma :-D

[ Dodano: 2009-02-08, 19:42 ]
http://www.allegro.pl/item545682568_mas ... _w_wa.html
Taką lale chce kupić Tosi

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

09 lut 2009, 13:14

No co ty Anita, ja to dla siebie. Nawet nie mam ochoty mu pokazywać, że coś umiem.
Idę dzisiaj z talibkiem do lekarza i mam nadzieję, ze już może iść do żłobka, bo jakiegoś kota z nią dostaję. Po prostu nie mogę się doczekać wyjścia z domu i to bez niej. Czasem sobie wyrzucam, co ze mnie za matka, że momentami nie znoszę tego mojego dziecka. Bo czasem to wręcz mało, że jej nie znoszę, ale mam ochotę zostawić to wszystko w diabły i zacząć od nowa. Ale się nie da. :ico_zly:
Rany już bym chciała mieć z głowy ten doktorat i zajmować się normalnie dzieckiem, pracą i sobą. A tak to ciągle ten pieprzony ogon. Zobaczymy, co promotor odpowie na e-maila. Na razie to, co o tym pomyślę, to mnie brzuch boli.
Lalka fajna i jeśli Tosia lubi takie rzeczy, to pewnie, że warto kupić.

[ Dodano: 2009-02-09, 12:22 ]
Przynajmniej wiem już, że duża cześć przeczytana. To czekam na resztę i ponaglam dalej e-mailami, co by mi szefowa oddała przed swoim urlopem. Ech, mam nadzieję tylko, że to pisanie kiedyś mi się opłaci i na coś przyda w życiu. Ze nie jest to tylko sztuka dla sztuki. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

09 lut 2009, 13:47

Anita z tym siusiakiem to odlot :ico_brawa_01: uśmiałam się :-D

Ania lala bardzo ładna!!!Super że kolacja sie udała :ico_brawa_01:

Yvone każda matka ma takie chwile,ja tez czasem tak myslę.A w Twoim przypadku nie ma co sie dziwić bo Ami ciagle chra bidulka,doktorat i dom na głowie więc takie uczucia nie są nie na miejscu!!!Taniec brzucha boska sprawa już szukałam w krk szkoły :-D

A ja mam sie uczyć bo jutro egz a szukam sobie byle zajecia żeby to przedłuzyć :-D Dzis na podwórku Nel jakimś cudem dorwała psią kupę i wróciła do domu ca ła cuchnąca,zastanawiałam się czy aby jej do pralki z ciuchami nie wrzucić :ico_olaboga: :-D Dobra idę sie uczyć :ico_zly:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

09 lut 2009, 14:00

No Marta ja mam podobnie, niby siedze się u ucze ale marnie mi idzie. Na dziś zaplanowałam sobie prawo medyczne, orzecznictow i bioetyke w ramach rozgrzewki.
Z ta kupą to cuchnąca sprawa :-D

Teraz się oczywiście stresuje bo moi znajomi dostali już zawidomienie gdzie pisza egzamin a do mnie oczywiście nic nie dotarło :ico_placzek: bo u mnie poczta źle funkcjonuje, a egzamin już za 19dni :ico_szoking: maskaaakra.

Ela- ja też mam czasem taki odczucia,że musze wyjsćbo mnie rozsadzi, myślę że każda z nas tak ma tylko część się nie przyznaje i nie sądze,żeby to świadczyło o tym że jesteś złą mamą, bo pomyślisz i ci przejdzie, gorzej jak ktoś wciela to w życie, albo nie daj borze odreagowywuje na dziecku.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość