Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

16 wrz 2011, 08:32

Witam!!!!

No ja wam powiem dziewczynki ze ja w ogole jestem w szoku bo wczesniej byly z nia problemy potem przez 3 tygodnie nie bylo mowy o majtkowaniu a teraz nagle z dnia na dzien zalapala wszystko :-D. Jesli chodzi o noc to ja jej w ogole pampka nie zakladam tylko ceratke pod przescieradelko daje a tak to nic wiecej no i jak narazie jest ok .... nawet dzisiaj nie obudzila sie w nocy na sikanie dopiero o 6 rano :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jestem w szoku normalnie po tych cyrkach wczesniejszych myslalam ze bedzie ciezko a tu taka niespodzianka :-)

Buziaki

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

16 wrz 2011, 09:30

Witam przy kawce z rana.
Zaraz do pracy śmigam, a potem wyczekany weekend. Dziś urodzinki w sali zabaw koleżanki Mateuszka.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

16 wrz 2011, 11:19

Sabcia, poprostu nadszedł jej czas, u nas tez były cyrki a jak wyczułam moment to odpieluchowanie zajeło nam pół dnia!
kupiłam dzis oliwce sliczny bezrękawnik z kapturkiem za 8,5 :ico_szoking:
i maskotke bj'a (mniej wiecej taką Obrazek) za 5 zł :ico_brawa_01:
a biedronke u nas wczoraj otworzyli pod blokiem, dziewczyny co sie działo :ico_olaboga:
ale kupiłam naklejki na ściane za 7 zł, piersi kurczaka kilo 11 zł, worek frytek 2,5 kg za 4 zł, koszulki na ramiączka po 3 zł i wogóle niektóre ceny takie że szok :ico_szoking: miseczki porcelanowe bajkowe były po 5 zł ale nie kupiłam bo były by na chwile a wole dołożyc do plastikowych niż nawet te 5 zł wyrzucic bo zaraz było by po nich

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

16 wrz 2011, 16:52

Link usunięty przez obsługe forum !
Można wygrać darmowe bony, zawsze warto spróbować. ;)
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2011, 19:13 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

16 wrz 2011, 20:31

Isia fajnie, że macie biedronkę tak blisko. Fajne się tam zakupki robi.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

17 wrz 2011, 23:06

hej kobietki

ja tak z doskoku , bo wogóle prawie kompa nie używam , nie mam czasu :ico_wstydzioch:

fajnie że wasze dzieciaczki odpieluchowane , nam niestety ciężko to idzie
ale wasze to dziewczynki to inna bajka :ico_oczko:
chociaż jak jestem w domu to staram się teraz trzymaćLolka w majtkach i tetrówce ale jemu nie przeszkadza jak się posika :ico_noniewiem:
zawsze to oszczędność jak się nie kupuje pampków

za to w mowie Lolek robi duże postępy i wszystko już powtarza a najlepiej jak się bawi z Alą ,
chociaż jak coś nieraz mówi to ciężko się domyślić ,
ostatnio wracał z babcią i już było ciemno i był księżyc , a on przyszedł i mówi że jest
"ciapik" i domyśl się co to jest :ico_oczko:

isiawarszawa, u nas też podobnież mają otwierać biedronkę i bardzo mnie to cieszy bo taniej jest dużo produktów i fajne promocje

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

18 wrz 2011, 20:42

Ja witam weekendowo.

Byliśmy o mojej cioci i wujka, którzy mieszkają 3 km od drogi w środku lasu. Nie mogłabym tak mieszkać na co dzień, aczkolwiek jechać i odpocząć to super sprawa. Było świetnie, las, trawka, ognisko.

Wiolaw to daj sobie spokój z tetrówkami. Będzie jeszcze oszczędniej :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

19 wrz 2011, 12:10

Cześć Dziewczyny,
mam nadzieję, że wybaczycie mi moje milczenie, ale obie z Zosią miałyśmy wirusowe zapalenie spojówek i raczej unikałam siedzenia przed kompem. Jesteśmy też po wizycie u laryngologa i Zosia ma strasznie powiększone migdały i boczne i trzeci :ico_olaboga: Na razie jest za mała na wycięcie, ale jak się nie zmniejszą , to za rok idzie pod nóż :ico_placzek: ech cholerny żłobek i te choróbska :ico_placzek: DOstaliśmy kolejne leki uodparniające, bo tego, co miała ostatnio przepisany nie chce brać (nie dziwię się bo to paskudztwo). Na razie lepiej oddycha, juz nie chrapie w nocy i w sumie my z P jesteśmy przeziębieni, a ZOsia (odpukać) nie. Dziś poszła do żłobka i znowu płacz rano. Jak tak dalej pójdzie, to moje dziecko nigdy się nie przyzwyczai do 2 grupy. Chociaż czasem myślę, że to nie żłobka się boi, a rozstania ze mną, bo w domu wszędzie za mną chodzi i jak znikam choćby w wc, to jest niesamowity płacz. Śmieję się, że to kara za to, że ja tak za swoją mamą chodziłam :-D
A jaka się z niej agentka robi. OStatnio wdrapywala się na parapet w kuchni i mówię jej żeby nie wchodziła, bo spadnie i będzie płakać, a ona do mnie: nie będę płakać, nie mam powodu (tzn. ona mówi nie mam dowodu) :-D czasem jak jej coś mówię, to mi odpowiada mamuś, nie przesadzaj. To samo jest jak się bawi i czasem do swojego misia: misiek, nie przesadzaj. Jak już kiedys pisałam robi się z niej złośliwa zołza i potrafi krzyknąć np. oddaj telefon lub dawaj frytkę :ico_olaboga: "Śpiewa" też nasza zima zła, muszę to nagrać i Wam pokazać. :-D Stwierdziliśmy z P że teraz trzeba wiecej filmików nagrywać niż robić zdjęć, bo na zdjeciu nie wszystko się uchwyci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

19 wrz 2011, 13:38

Magda dobry pomysł z tymi filmikami:)
Muszę też nagrać jak Niuśka śpiewa Panie Janie i Pada deszczyk :ico_haha_01:
U nas szał robi odpowiedź NO BO NIE, na każde postawione jej pytanie DLACZEGO.
A ja się kładę wieczorkiem do niej do wyrka, to mnie wypycha mówiąc tak wole bo nie ma miejsca :ico_szoking:
Współczuję Wam tych chorób i najlepiej gdyby Zosia nie musiała iść do tego żłoba w ogóle, ale ja pisałaś pewnie musisz pracować.

Pogoda dziś letnia. Aż mnie na porządki naszło. Idę wywalić wszystkie wieszaki z szafy i przebrać wszystko.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

19 wrz 2011, 14:13

U nas szał robi odpowiedź NO BO NIE
:-D
A ja się kładę wieczorkiem do niej do wyrka, to mnie wypycha mówiąc tak wole bo nie ma miejsca
u Zosi ostatnio często słyszymy: to Zosi. Nawet jak oglądam coś w TVto mówi: nie patrz, to ZOsi :ico_olaboga:
pewnie musisz pracować.
no własnie i gdyby nie to, to o żłobku nawet bym nie wspomniała, a nianie we Wro biorą około 2 tys. pln więc odpada.
Pogoda dziś letnia
nie żartuj? U nas 13 stopni i leje :ico_placzek:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość