Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

18 kwie 2008, 12:27

Witajcie
Oby z Dominisiem wszystko było wporządku!
Eva trzymam kciuki i wracajcie do domku cali i zdrowi :ico_buziaczki_big:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

18 kwie 2008, 14:10

TT coś nawala :ico_zly:

U Dominisia czekają jeszcze na badania moczu bo ma stan zapalny a te drgawki miał od temperatury, ale czuje się już lepiej.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

18 kwie 2008, 15:19

te drgawki miał od temperatury, ale czuje się już lepiej.
Ojej, od temperatury taki coś. .. biedactwo... Dobrze, że jużm lepiej, 3mam kciuki za dominisia. Ewa kochanie, trzymaj się!

Napisałam widomośc do Moniki :ico_puknij: ale nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale nie wytrzymałam. Przyszła mi informacja, że odczytała ale nic więcej..

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

18 kwie 2008, 19:10

Eva kazała Wam podziękować za dobre słowo

Moje chłopaki się kapią wiec ja na chwilkę tu zagladam
Dzisiaj sprasowałam mega pranie :ico_olaboga: chyba z3 prań mi się nazbierało
ale już mam to z głowy
Dzisiaj byłam też w Urzędzie opłacić sobie wydanie prawka
i najprawdopodobniej przed długim weekendem będę już je mieć :-D :509:

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

18 kwie 2008, 21:47

aga0406, to płaci sie za wydanie prawka??ile??

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

18 kwie 2008, 22:58

Witam wieczorkiem

U Oliwci już lepiej ale wiadomość o Dominisiu zcieła mnie z nóg.
Oby wszystko było dobrze.
Przypomniałam sobie też sytuacje kiedy moja Monika zachorowała na nerki to też miała taką wysoką temperature i traciła przytomność trafiła w tedy do szpitala na kilka dni a dzisiaj spadła z konia i omal ręki nie złamała znowu szpital prześwietlenie ale skończyło sie na stłuczeniu zresztą lekarz który ją przyjmował był beznadziejny nawet jej nie dotknął tylko na podstawie zdjęcia stwirdził stłuczenie i żadnego leku przeciwbulowego nie zapisał a przyszedł wieczór ręka ją boli tak że płacze z bólu
Iwona
Ja też przechodziłam różyczke razem z dziećmi i one przeszły wszystko łagodnie a mamusie dopadło zapalenie stawów to podobno normalne powikłanie u dorosłych

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

19 kwie 2008, 09:14

Witam w sobotki poranek :ico_kawa:

aga0406 czy wiadomo co z Dominisiem??


Życzę Wam wszystkim udanej soboty i weekendu :ico_haha_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

19 kwie 2008, 09:27

Hej

Ja juz nie wiem co robić z tym moim Wojtusiem. Już 3 noc z rzędu zarwana :ico_olaboga: , mały budzi się po 1 w nocy i płacze, kręci się, nie może sobie znaleśc miejsca, siada, lega, po czym znów wstaje, i znów lega i tak w kółko aż do rana :ico_placzek: Niedawno Wam pisałm, że też tak miałm z nim w nocy, T. był na nocce go lulałam na rękach, poskutkowało, Wojtuś zasnął. A teraz ... jak się go weźmie na ręce to jeszcze bardziej płacze więc to odpada... Tomuś mi pomagał, ale on przezcież przed 4 rano do pracy wstaje i musi być wypoczęty, jedna noc, spoko, ale już kolejne to dla niego męczarnia, dla mnie też ... ale ja w porównaniu z T. mogę iśc sobie jak wróci z pracy spać- przwilej :ico_ciezarowka: - no a on zje obiad, bierze Wojtusia, żebym mogła odpocząć, i zaraz potem leci gipsowac dziecinny pokoik i salon, bo chcemy go połowy maja się wyrobić z tymi pokojami dla szkrabów i gościnnymi ... Zasypia ładnie zaraz po kolacji, odłożeniu do łóżeczka i potem w nocy takie cyrki wyprawia.... Nie wiem co to może być.
No i jeszcze kłopoty z jedzeniem sa u nas. Wojtuś oczywiście je, ale tak bardziej to przypomina dziubanie... nie zje jednego normalnego posiłku w ciagu dnia :ico_noniewiem: , wszytsko pokosztuje i tyle ... ach...

Jak Dominiś?

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

19 kwie 2008, 09:34

aga0807ojej aby Oliwcia szybko doszla do siebie po tym upadku, dobrze ze raczka cala. A powiedz ile trwalo to zap stawow i czy rowno sie z rozyczka zaczelo czy potem,bo mnie wszystkie stawy zaatakowalo prawie rowno a nawet wczesniej cos mnie nadgarstek bolal. Wczoraj wzielam Aulin na te staewy a dzis mam spuchniete i krwiczaczki jakies małe mi sie porobiły,nie wiemczy to od leku,tez tak mialas?

małgosiato faktycznie nieciekawie z tym Wojtusiem masz, a dajesz cos na zabki,moze daj jakis lek przeciwbolowy i dziaselka zelem posmaruj,ja tak robie jak mi sie patru w nocy zbudzi i nie moze zasnac.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

19 kwie 2008, 09:50

Ania0807
"a dzisiaj spadła z konia i omal ręki nie złamała znowu szpital prześwietlenie ale skończyło sie na stłuczeniu zresztą lekarz który ją przyjmował był beznadziejny nawet jej nie dotknął tylko na podstawie zdjęcia stwirdził stłuczenie i żadnego leku przeciwbulowego nie zapisał a przyszedł wieczór ręka ją boli tak że płacze z bólu"
no i dlatego ja nie chce zeby moje dziecko jeździło konno..Juz sama nie wiem...Ja nic sobie nie złamałam za to 2 razy miałam wstrząs mózgu, raz złamany nos (ale wtedy nie siedziałam na koniu tylko mnie uderzył głową) , raz podbite oko - miesiąc przed ślubem - też mnie głową uderzył i mam bliznę na brodzie po tym jak dostałam kopytem w twarz - o wybitych zębach nie wspomnę... :ico_szoking: Ale większość z tych wypadków to ewidentnie moja wina - moich uczniów uczę rozsądku w obchodzeniu z końmi, którego mnie czasem brakuje...Za to na rentgenie w moim szpitalu pan doktor mnie wita: "A to znowu Pani? Co tym razem?" Mam nadzieję że Ci nie przestraszyłam bo Twoja córcia w toczku jeździ - ja jeździłam bez...Do czasu . A lekarz - szkoda słów...

Aga wiesz co u Dominisia?
Małgosia no pisz - bo się doczekać nie mogę!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości