aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

22 kwie 2008, 13:47

Mamcia Kochana ten drugi domek podoba mi się. Zauważyłam ze u Was domki z zewnątrz są raczej jednolite, ale w środku rewelacyjna przestrzeń.
U nas to raczej szaleństwo już na zewnątrz widać - każdy domek odpicowany, różne kształty, czasem przedziwne.

Ja się rozglądam za projektem naszego domku ale mi to się większość podoba i ciężko coś wybrać :ico_noniewiem:

anilewe to się wybawicie na całego w tym roku. my tylko jedno wesele w październiku mamy :-)

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

22 kwie 2008, 14:13

MAłgosiu żeby Wojtula dał Ci pospać bo trzeba bedzie porzez kolano i na mała nonono dac kilka razy, hihihih:):)):) Śmieję sie bo zawsze tak mówię bartusiowi jak robi coś co nie powinien! :ico_haha_01: :-D
Bardzo sie wzruszyłąm po przeczytaniu tego co napisała Elviska! Ale by było super gdyby odezwała sie do nas wszystkich na naszym wątku...
anilewe77 ja też składam życzenia dla Twojego męża, imiennika mojego! Tylko mój Łukasz ma w październiku swoje imieninki!
My też idziemy na wesele 7 czerwca!!
myszka ale fajnie ze bliście na imprezie! My w sobote też byliśmy u siostry, ale bartuś został z moją mamą w domku, to my posiedzieliśmy sobie do 21:30. Tez było fajnie!
Ja ostatnio tez bawiłam sie w ziemi ale przesadzałam moje ulubione "kwiatki miłości", nie wiem czy wieci jaki to jest rodzaj, bo nie wiem jak sie oficjalnie nazywa... :ico_noniewiem: To są takie fioletowe kwiaty- liście i są jakby potrójnie zbudowane... Nie wiem czy wiecie o oc chodzi...
A mój bartuś miał wczoraj swoje imieninki!!! :ico_brawa_01:
mamcia domki super!!! Ale ja nie wiem czy mi sie właśnie ten z cegły bardziej nie podobał... Ale jak sobie cos zrobicie na tym pustym tynku z zewnątrz to też bedzie ładnie! A w srodku to oba bardzo ładne!!! Fajnie że sie przeprowazdacie! W Danii widzę ze typowy styl skandynawski dominuje w wystroju i w ogóle. Takie wszystko białe, delikatne w kolorze. Fajnie!

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

22 kwie 2008, 14:47

katelajdka, dziekuje za zyczonka dla męzusia:)jak Ci sie żyje z człowiekiem o tym imieniu??jestem ciekawa czy podobne cechy oga miec przez to ze maja takie samo imie:)

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

22 kwie 2008, 14:50

Nie mogę jakoś ostatnio w pracy czasu znaleźć, żeby codziennie coś na TT naopisać, a w domu to już w ogóle odpada. Chociaż postaram się wieczorem wkleić kilka fotek ze zjeżdżalni.

Super, że Elviska się odezwała :ico_brawa_01: Bardzo się cieszę, że będzie mieć niedługo drugą dzidzię :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kelly fajnie, że podoba ci się w pracy i wchodzisz w rytm, tak więc zaglądaj tu często. Ja jakoś oststnio słabo zorganizowana jestem i nie zaglądam tak często jak kiedyś...

myszka ale ci zazdroszczę tych kwiatków :ico_oczko: Ja chyba w zeszłym roku już miałam pelargonie na oknie ale w tym poczekam aż wrócimy z długiego weekendu. A piaskownicę o jakiej piszesz to Joaś dostała w zeszłym roku na chrzciny, dobrze że mi o niej przypomniałaś hihi może w ten weekend ją złożymy na ogródku, tylko piasku jeszcze nie mamy

myszka, Kajunia gratuluję nowych ząbków waszym pociechom :ico_brawa_01:

Karolas niestety Joasia jeszcze pije mleko w nocy, najczęściej raz ale zdarza się że i 2 razy. Ale to moja wina bo jestem wiecznie nie wyspana i nie chce mi się tego zmieniać. jak podaję wodę to owszem wypije i śpi dalej ale szybciej znów się budzi i częściej. Ostatnio 2 noce wcale nie chciała mleka, zęby jej rosły i płakała, ale wodę wypiła i tak przeżyła bez tego mleka, a ja głupia na 3 noc jej dałam mleko znów, żebym dłużej pospała :ico_puknij: zamiast wykorzystać to że sama nie chciała i dalej podawać jej ewentualnie wode i może stopniowo przestałaby się w ogóle budzić w nocy, ale ja jestem beznadziejna. no nic muszę się za nią wziąść od nowa hihi i być bardziej konsekwentna i zmusić się jakoś do tego , żeby wstawać w nocy i oczy otwierać hihihi

katelajdka całuski dla Bartka z okazji imienin :ico_brawa_01: My jednak zdecydowaliśmy, że w tym roku przeniesiemy imieninki Joasi na 24 maja, bo są bardziej popularne, a w zeszłym roku obchodziła 12 maja

obiadki Joasia w większości je słoiczki, bo my niestety na szybko zjadamy byle co, jakieś zupki chińskie itp :ico_wstydzioch: Ale jak już zrobię obiad to Asia je z nami. Ostatnio dałam jej pierwszy raz kotleta smażonego, z piersi kurczaka i pieknie sobie poradziła, w końcu ma już 12 ząbków (prawie 13)

domek u nas wszystkie przygotowania stanęły w miejscu :ico_placzek: i nie wiem kiedy coś się zacznie dziać. Narazie czekam aż mąż znajdzie jakąś stałą pracę i wtedy zobaczymy co i jak. Ale na pewno nie będzie to domek jaki chcieliśmy ten z bali drewnianych :ico_placzek: tylko kanadyjski. No ale oby chociaż taki udało sie kiedyś zbudować.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

22 kwie 2008, 15:48

My jednak zdecydowaliśmy, że w tym roku przeniesiemy imieninki Joasi na 24 maja
Moja Milenka też 24 maja będzie obchodzić imieninki :ico_brawa_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

22 kwie 2008, 16:09

A mój Wojtuś ma jutro swoje imieninki .. W końcu jego patronem jest św. Wojciech ...no i on jest też patronem Polski!

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

22 kwie 2008, 17:04

Kajunia25, Magdzinka, Asiunia też ma imieninki 24 maja!!!!

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

22 kwie 2008, 17:16

Kajunia25, Magdzinka, Asiunia też ma imieninki 24 maja!!!!
:ico_brawa_01: :ico_haha_02: :ico_brawa_01: :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

22 kwie 2008, 17:48

aga, katelajdka hihhi no wlasnie ten czerwony domek z cegly tez wygladal kiedys jak ten szary ktory wybralismy hihih tylko nigdy nie mial szlifu i tynku. Ale znalazlam wlasnie idealny domek ktory juz jest wyremontowany z zewnatrz, tyle ze duzo drozszy bo wiekszy, wiec nasz to bedzie miniaturka tego, biale sciany, szare te elementy na bocznych scianach i dach tez czarny. http://www.edc.dk/Bolig/Case/?Pid=91307158&cid=s01m05 , a w srodku tak jak ten czerwony. Rozmawaialam dzis z rodzicami, jesli wszystko dojdzie do skutku to tato obiecal przyjechac i pomoc. No ale lepiej nic nie zapeszac i nie gadac, bo jeszcze duzo sie moze zdarzyc, moze moj bracki stwierdzi ze jednak ten domek to za duzy projekt.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

22 kwie 2008, 17:48

Nawiązując do pytania Karolas - dziewczyny czy któraś jeszcze karmi piersią???????Czy tylko ja......

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość