Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

25 sie 2007, 17:39

Evik.kp pisze:Ika202, a czy już wiecie jak nazwiecie swojego siusiaka??
Wojtuś :-D

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

25 sie 2007, 20:47

Ika202 pisze:Wojtuś

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mi też podoba się to imię, ale mojemu mężowi niebardzo :cry: ale Adaś też mi się podoba i to imię po moim tacie

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

25 sie 2007, 21:21

Fajnie Wojtuś.
Widzę że już wszyscy są przygotowani na każdą ewentualność tylko my jeszcze nie mamy imienia :ico_placzek:

Jutro jak nie będzie padało to jadę z koleżanką nad morze pooddychać świerzym powietrzem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

25 sie 2007, 23:01

Agnieś81 pisze:mi też podoba się to imię, ale mojemu mężowi niebardzo
No właśnie to mój maż zaproponował to imię bo mi sie Oliwier podobał :ico_oczko:
Evik.kp pisze:Jutro jak nie będzie padało to jadę z koleżanką nad morze pooddychać świerzym powietrzem :ico_haha_01:
Tylko pozazdrościć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

26 sie 2007, 09:15

Evik.kp pisze:Widzę że już wszyscy są przygotowani na każdą ewentualność tylko my jeszcze nie mamy imienia :ico_placzek:

Evik my też jeszcze nie mamy wybranego imienia dla naszego dziecka :-D więc nie przejmuj się , nie jesteś sama, a to dlatego że w poprzedniej ciąży lekarz mi mówił że urodze synka i ja wszystko na niebiesko przygotowałam i na imię miał miec Kubuś, a urodziła nam się córeczka, więc teraz mi się nie spieszy z imieniem.
Tak po cichu to dla chłopca podoba mi się Adaś a dla dziewczynki Alicja :ico_oczko:

Po porodzie dostaniesz książeczke zdrowia dziecka z danymi na temat maleństwa, waga, wzrost, punkty apgar i jak przebiegał poród, będzie tam tylko nazwisko dziecka, a imię wpiszesz jak się zastanowisz :ico_oczko:

Evik a ty prywatnie masz a imie Ewa, bo ja mam siostrę Ewke i jak była mała to Ewik na nią mówili?

Buziaki :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

26 sie 2007, 10:10

ania25, tak mam na imię Ewa :ico_haha_02:
Dobrze że nie jestem sama z tym imieniem. Ja się strasznie martwię tym faktem bo chciałabym żeby nasz synek miał niepowtarzalne imię a jednocześnie proste, które ma coś w sobie. Nie wiem czy mi się to uda. Zresztą co nie wymyślę to mojemu mężowi się nie podoba :ico_noniewiem:

A pogoda dziś akurat dla ciężarnej nad morze więc za godzinkę wyjeżdżamy :ico_brawa_01:
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

26 sie 2007, 10:19

mambii82 chyba dobrze pamiętam, że jesteś z Olsztyna? I, że robiłaś zakupy w hurtowni dziecięcej w Olsztynie? Ja mieszkam ok 200km od O. i zamierzamy z mężem wybrać się tam w odwiedziny do koleżanki, trochę pozwiedzać, no i przy okazji zrobić zakupy dla maleństwa. Bo u nas wszystko takie drogie :ico_szoking: Chętnie też spotkałabym się z tobą :-D A może pamiętasz adres tej hurtowni?
Mam proźbę do was dziewczyny. Ostatnio próbowałam otworzyć plik z książką Język niemowląt. Ale nie mogę go otworzyć, :ico_zly: wyskakuje jakiś błąd :ico_zly: . Czy któraś z was mogłaby mi jeszcze raz przesłać tą książkę :ico_sorki: Z góry dziękuję :-D

[ Dodano: 2007-08-26, 10:26 ]
Evik.kp pisze:Zresztą co nie wymyślę to mojemu mężowi się nie podoba

znam to. my też mieliśmy problem z imieniem. dla córeczki już mieliśmy, miała być Jagódka. ale jak się okazało, że chłopiec będzie, to przez miesiąc się głowiliśmy. co mężowi się podobało, to mnie nie i na odwrót. w końcu zdecydowaliśmy, że damy imię po którymś dziadku,czyli po naszych ojcach (niestety obaj już nie żyją :cry: ). Jeden to Witek, drugi Adam. Zdecydowaliśmy się na Adasia :ico_brawa_01:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

26 sie 2007, 16:14

Hejka :-)
Agnieś81, dobrze pamiętasz jestem z Olsztyna, teraz nawet jestem w Olsztynie u teściów. Hurtownia, o której pisałam wcześniej jest na ulicy Wyszyńskiego. Mieści sie w budynkach dużego kościoła i żeby do niej trafić trzeba zajechać od tyłu kościoła. Obok tego kościoła jest także sklep Bobas oraz sklep z ubraniami dla ciężarówek. Jutro właśnie jadę zobaczyć co w nim mają. Z miłą chęcią się z Tobą spotkam jak przyjedziesz do Olsztyna, tylko że będę do środy a później jadę do Białegostoku na ślub i wracam już do Kędzierzyna Koźla bo tam obecnie mieszkamy z mężem. Także jak tylko będziesz w tym czasie to się jakoś umówimy.

Nie wiem jak Wy ale ja ostatnio znów marudzę i czuję się obojętnie, do tego mam dużo na główie, bo od jutra zaczynam biegać po urzędach- urząd celny, urząd skarbowy a na samym końcu urząd komunikacyjny :-(. Musze te wszystkie urzędy odwiedzić, żeby zarejstrować samochód :-((( szkoda, że nie można wszystkiego zrobić w jednym miejscu. AAA zapomniałam o urzędzie miasta -musze odebrać nowy dowód. Trochę się tego nazbierało.

życzę miłego popołudnia :-)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

26 sie 2007, 16:38

Agnieś81 pisze:Czy któraś z was mogłaby mi jeszcze raz przesłać tą książkę :ico_sorki: Z góry dziękuję :-D

Właśnie wysłałam :-)

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

26 sie 2007, 19:09

kilolek, dzięki. dostałam maila :ico_sorki:
mambii82 pisze:tylko że będę do środy a później jadę do

my planujemy jechać 4 lub 5 września, jak się uda oczywiście. bo 6 mąż jedzie w delegację, a potem to ja mogę iść do pracy :ico_noniewiem: . szkoda, że już wracasz :cry: ale dzięki za adres tej hurtowni :-D na pewno tam zajadę

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość