Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

Re: Jesienne dzieciczki 2012

25 mar 2013, 16:59

Melduje sie i ja

U nas wszystko ok.
Ciagle brak czasu.
W sobotę posprzątałam 3 pokoje bo Szymka wysłałam ne weekend do babci.
Dzisiaj byłam w Wa-wie i zostawiłam na 6 godzin dzieciaki z mezem,
Wszyscy spisali sie na medal.
Jak będę miała wiecej czasu to sie odezwę.

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

25 mar 2013, 19:13

Witajcie!

U mnie też porządki jak na razie górą. Dziś dokończyłam kuchnię, została mi tylko łazienka, ale z tym poczekam :)) Jeszcze u Bartusia pościel do zmiany ehhh. Wziełam się za pieczenia ciasteczek na święta.
O takich
Obrazek

Teraz muszę lukrem je wysmarować, a dzieciaki ostro dają w kość :ico_olaboga:

Dzisiaj byłam w Wa-wie i zostawiłam na 6 godzin dzieciaki z mezem,
Wszyscy spisali sie na medal.
Brawa dla chlopaków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a no i chce sie pochwalic ze pierwszy ząbek sie pokazał u Kasi!!!! :-D :-D :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super to mamy pierwszy ząbek :ico_brawa_01:

Antosia się wczoraj przekręciła kilka razy z brzucha na plecy, my jej brawo biliśmy a ona sie na nas patrzyła i nie wiedziała o co chodzi :ico_haha_01:

Uciekam bo u mnie też ostatnio krucho z czasem :ico_wstydzioch: a co to będzie jak wrócę do pracy :ico_olaboga:
Miłego wieczorka

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

26 mar 2013, 12:10

Hej!

U nas nocka znośna. Antosia od kilku dni śpi z nami w naszym łóżku i nawet się tak często nie budzi. Marudzi jak jej wypadnie smoczek, a tak to przytula się do swojej pieluszki i ładnie śpi. W łóżeczku byłby wrzask :ico_olaboga: mała cwaniara :ico_nienie:

Dziewczyny mam pytanie. Czy wy się zabezpieczacie? Ja biorę tabletki Azalia, ale czuję że po nich jestem taka nerwowa, stała huśtawka nastrojów, mam tego dość. Po świętach idę do mojej lekarki muszę jej o tym powiedzieć. Teraz kończę 4 opakowanie a te dziwne nastroje mam od 2 miesięcy. Rano to wszystko mnie tak wkurza, mąż próbuje trochę załagodzić te moje humory, ale nie pomaga :ico_wstydzioch: Spadek libido, bo albo jestem padnięta i myślę tylko o zaśnięciu albo zwyczajnie nie mam ochoty. Jak Bartka urodziłam to tak nie było :ico_placzek: brałam tez inne tabletki Cerazette( podobno ten sam sklad inny producent) ojj trochę wyrzuciłam tego z siebie :ico_olaboga: sorki :ico_sorki:

U nas jest tak a brzydka pogoda, wieje, jakby miało głowę urwać.

Antosia ma furczący katarek i pokasłuje, daje jej drosetux. Mam nadzieję że jej przejdzie, :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

27 mar 2013, 21:45

Hejka!

muszę się pochwalić :ico_haha_01: Antosia stale przekręca się z plecków na brzuszek, całkiem jej to dobrze już idzie. Czasami nie potrafi wyciągnąć rączki z pod siebie i jest płacz :ico_noniewiem:

Mała ma chrypkę i lekki kaszelek. Zastanawiam się czy iść z nią do lekarza przed świętami? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

A co tam u Was? Jak przygotowania do Świąt? Mi została do ogarnięcia tylko łazienka :ico_sorki: , mam dość tych porządków, ale za to wszędzie mam ład i dobrze mi z tym. :ico_brawa: :ico_brawa:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

29 mar 2013, 15:19

Hej!

My dziś z dzieciakami byliśmy u lekarza. Okazało się że jest wszystko ok. Antosia ma lekki kaszelek ale ma dalej brać drosetux u Bartka też wszystko ok. Najgorzej to ja się czuję, podpytałam co mogę brać i mam nadzieję że do niedzieli mi przejdzie. W pierwszy dzień świąt idziemy na obiadek do moich rodziców i tam będzie męża chrześniak roczniak, a w pon u teściów będzie dwumiesięczny szkrab, także nie chce ich pozarażać.

U nas od rana pada śnieg na przemian z deszczem :ico_zly: :ico_zly: już chce wiosny i ciepełka. :ico_sorki: :ico_sorki:

Dziś u mnie w planach robienie pisanek z Bartkiem i pieczenie chlebków na Barszcz biały :))

Pozdrawiam

PS. Co u Was??

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Jesienne dzieciczki 2012

31 mar 2013, 21:28

hej:)

Stawiam za 2 urodzinki Mai :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

i Kasi 6 miesięcy :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Wesołych ŚWIĄT :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Jesienne dzieciczki 2012

01 kwie 2013, 14:47

hej.

meggi_24 no własnie ja Kasi nie ucze spac przy nas bo woem jak to było z Maja ,Kasia spi zawsze w łóżeczku ona nie wie co to wózek nigdy nie usypiała w wózku :)

no święta to my mamy śniegowe :) masakra normalnie hehe

meggi_24 co do zabezpieczania sie to ja nie stosuje tabletek tylko prezerwatywy,nie chce tabletek nie będę sie waszerować tym...
Jak Antosia zdrowa????

sylwiab0000 ha ha u nat to samo z tym pilnowaniem,z Mai to tez niańka Kasia zaplacze a ona szybko leci daje jej zabawki ,włacza muzyczke :) Czasem ja czyms uderzy i trzeba tak pilnować eh..

Wczoraj bylismy u tesciow i dziewczynki byly super grzeczne :-D :-D Dpbra leće :) :-D

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

Re: Jesienne dzieciczki 2012

02 kwie 2013, 10:35

Witam

Święta świeta i po świetach.....
Spedzilismy je bardzo przyjemnie.
Jednego dnia byliśmy u męża siostry a drugiego u moich rodziców.
Chłopaki całkiem dobrze sie sprawowali w gosciach.
Gorzej było z kosciołem, bo wzieliśmy Szymona i to był straszny bład. :ico_sorki:
On rozrabiał a ludzie sie na nas gapili. :ico_sorki:
ja Kasi nie ucze spac przy nas bo woem jak to było z Maja ,Kasia spi zawsze w łóżeczku ona nie wie co to wózek nigdy nie usypiała w wózku :)
ja często w nocy śpię z Pawełkiem, bo on często budzi się na cyca i tak mi jest wygodniej a z kolej w dzień często śpi w wózku.
Aneta wszystkiego najlepszego dal Maii z okazji 2 latek i dla Kasi za skończenie 6 m-cy.

Megi-24 jak tam u was ze zdrówkiem?
Antosia stale przekręca się z plecków na brzuszek, całkiem jej to dobrze już idzie.
no to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Czy wy się zabezpieczacie?
Ja się nie zabezpieczam. Ginekolog powiedział mi że na razie do póki karmie to mam "naturalną antykoncepcję".
Może wydać się wam to śmieszne ale ja nigdy nie stosowałam antykoncepcji.
Jak dostanę miesiączkę to będę wiedziała kiedy jest bezpieczne a kiedy nie.

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Jesienne dzieciczki 2012

02 kwie 2013, 12:01

hej :) ale mam lenia dziś :) no po świetach... :)

sylwiab0000 no wlasnie ja tez karmiłam piersia Maje dlatego spała z nami ;) a Kasia na butli wiec inaczej.Ja nie brałam Mai w ,swieta do kosciola sami bylismy bo wiem jakby to wyglądało :ico_sorki:

Pije kawe bo jakas zamulona jestem :) :ico_kawa:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

03 kwie 2013, 11:25

Witajcie kochane!!

Wesołych po świętach. Jakoś tak byłam zalatana, że nie starczyło czasu na forum :ico_wstydzioch:

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Stawiam za 2 urodzinki Mai :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

i Kasi 6 miesięcy :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
Sto latek dla obu dziewczynek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My po Świętach nawet znośnie, tyle przygotowań i juz jest po :ico_olaboga: W pierwszy dzień byliśmy u moich rodziców a w drugi u teściów. Antosia jak zwykle dała popis u teściów, stale płakała i nie chciała wcale spać :ico_olaboga: jak tylko weszliśmy do auta to od razu padła :ico_brawa_01:

Co do chorób u nas. To ja jestem już prawie zdrowa, tylko czasami mam kaszel, BArtuś też ok( jutro idzie już do szpitala), za to Antosia ma katarek. Jak śpi w łóżeczku to jej wieszam pieluszkę z olejkiem, trochę lepiej jej się oddycha, a tak to daje jej Drosetux. Mam nadzieję, że jej przejdzie.
W piątek chce Antosię dac na cały dzień do mojej mamy i jechac do Bartka do szpitala, że ja się obudzi to posiędzę z nim. Chociaż tyle, jak nie moge być z nim :)
ja często w nocy śpię z Pawełkiem, bo on często budzi się na cyca i tak mi jest wygodniej a z kolej w dzień często śpi w wózku.
Ja tez nad ranem bioerę małą do nas, bo tak to wogóle bym nie spała. A jak ja się nie wyśpię to z rana jestem wkurzona bardzo :ico_wstydzioch: W dzień śpi u siebie w łóżeczku. Ale za to żeby zasneła trzeba ją kołysać albo przy piersi usypia :ico_olaboga:
Gorzej było z kosciołem, bo wzieliśmy Szymona i to był straszny bład. :ico_sorki:
Ja z Bartkiem była w niedziele palmową, więc teraz wolałam iść sama. U nas tez sam wstyd z nim iść.
no święta to my mamy śniegowe :) masakra normalnie hehe
U nas też w niedzielę po kolana było śniegu. Wczoraj była odwilż, a dziś znowu spypie na maksa :ico_olaboga: Powinno byc coraz cieplej a nie gorzej :) Pod oknami stoją same zające i baranki ze śniegu :)

Buziaki i miłego dnia. :ico_papa:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość