Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 maja 2008, 19:55

Emka ale jedzenie juz lepsze niz palenie :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

05 maja 2008, 20:11

Emka, no wiem cos o tym ja na czas ciąży i karmienia tez nie paliłam i pewnie stąd tez moja waga :ico_noniewiem: bo jadłam za 5 no ale warto było dla zdrowia Oli niestety teraz wróciłam do palenia ale wcale lepiej nie jest wiec jak nie palisz już to nie wracaj bo to nie pomaga już napewno nie w schudnięciu .....ja teraz zrzuciłam 2 kilo i waga stoi jak zaklęta znowu więc tez lipa.... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

05 maja 2008, 20:31

porcja ćwiczeń zaliczona :ico_sorki:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

05 maja 2008, 21:34

Witam przypadkiem natknełam sie na ten wątek i bardzo się cieszę że taki właśnie jest .Ja też waże dużo nawet bardzo dużo przy pierwszej ciąży przytyłam aż 25kg. potem zrzuciłam trochę ale niestety nie za dużo i w drugą ciąże startowałam z 10kg.nadwagą w sumie przytyłam tylko 13kg.no ale liczę bez tej nadwagi.Liczyłam na to że podczas karmienia piersią uda mi się zrzucic ale niestety u mnie waga staneła w miejscu ,bardzo chciałam bym schudnąc ale niestety brak mi silnej woli .Kiedyś paliłam ale teraz za nic bym nie sięgła po papierosa , co do herbatek to piłam ale strasznie bolał mnie żołądek . Po wizycie u lekarza okazało się że mam owrzodzenie dwunastnicy , więc mam pamiątkę z picia herbatek .Co do tabletek chce zakupic ten Bio ce la ale nie wiem czy mi coś pomoże?Na dośc tego zaliczam się do tego grona osób że jak mam stresa to potrafię naprawdę dużo zjeśc ,a moja przemiana materii to chyba została gdzieś na przystanku autobusowym bo nie mam jej :ico_oczko:
Dziewczyny jak macie jakieś sprawdzone tabletki to ja też poproszę o listę z góry dziękuję

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

06 maja 2008, 00:04

edyta29, witaj ja brałam BIO CLA ale w sumie jakiego efektu super jak na reklamie nie widziałam :ico_oczko: wiec w sumie nie polecam dużo kosztują a efektów nie widać trochę poprawiła mi sie cera i jędrność skóry waga zero stała w miejscu :ico_noniewiem: wiec tyle co mogę powiedzieć o tych tabletkach :-D

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

06 maja 2008, 00:51

Kwiatunio a jak długo biarzesz zelixe i ile schudłas? Też mam te tabletki ale one chyba na mnie ie działają :ico_szoking: .I Tak jem tyle co zawsze :-D .
Edyta ja przytyłam w ciąż 30 kg z 15 zeszłam doś szybko i wazyłam 85 kg teraz pozbyłam się 6 kg (od grudnia) i walcze dalej :-D Zaczełam du chodzic tak ok 6 km dziennie i pomaga :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

06 maja 2008, 07:22

no jasne przede wszsytkim ruch do tego tez musi byc, nie mozna liczyc na cud i ludzic sie ze tylko tabletki pomoga..a po za tym cwiczac i lepsze samopoczucie czlowiek ma, wie ze tezcos robi dla siebie i dla swego organizmu..chociaz troszke wygibasow lub wlasnie dlugie spacerki

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

06 maja 2008, 08:43

madzia22 pisze:a jak długo biarzesz zelixe i ile schudłas?


ja juz je kiedys brałam i byłam bardzo zadowolona bo posżło mi 10 kilo....ale ja do tego zaczełam ćwiczyć (dziś mnie troszke brzuszek boli) i zmieniłam troszkę swoje jedzonko,zero chleba,jem do 18 ,myslę,że to też trzeba sobie duzo wmawiać,chce schudnąć i schudne ......ja przed ciążą wazyłam 70 kilo i patrząc na moje zdjęcia to wygladam teraz jak hipopotam :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

06 maja 2008, 08:46

Witam co to za tabletki te zelixe? Madzia22 ja teraz ważę 85kg :ico_wstydzioch: i nie mam siedzącego tryby życia bo pracuję w knajpie no tam się na tyram i cwiczyc nie mam już siły, minusem jest to że lubię sobie podiadac no i słodycze zwłaszcza ciasta :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

06 maja 2008, 11:53

edyta29 pisze:co to za tabletki te zelixe?


jest to sama chemia,powodują że nie masz apetytu,rano ją połykasz i popijasz szklanką wody i u mnie one naprawdę działają :ico_sorki:

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość