Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

15 lut 2009, 20:07

martuunia1 pisze: Tobie życzę dobrych kupek Lenki!!!

nie ma jak dopasowane zyczenia :-D
A ja dziś powinnam wystawić ubranka :-D Lenka śpi, nie wiem co bedzie w nocy, w ciągu dnia byla z Markiem bo ja roznosiłam ulotki i zwiedzałam starą część Nowej Huty, no i przespała pół godziny. :-D Ide ja obudzic, bo cos czuje ze do pozna posiedzi :ico_oczko:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

15 lut 2009, 21:24

Dzięki za życzenie. :-D Ja się do wszystkich dołączam.
Ania mam nadzieję, że już się dobrze czujesz.
A my po wizycie u rodziców. Raczej intensywnie było, ale miło. Moi sprezentowali mi garnki emaliowe - w końcu takie jak chciałam i mama zaopatrzyła nas w masę słoików i obiad na kilka dni, bo poprawki doktoratu, to nie mam czasu gotować (kochana jest). Ciasto na deser. Teściowa z okazji naszego przyjazdu upiekła ciasto :ico_szoking: a nigdy nie piecze, tak więc miłe zaskoczenie. Moi rodzice zasypani i do tego jazda do nich z przebojami, a na koniec problem z podjechaniem pod górę, bo oczywiście zapomnieliśmy łańcuchów. Ale wszystko dobrze się skończyło.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

16 lut 2009, 09:52

Ale pada ten śnieg....Zaraz idę,tzn nie zaraz ale za godzinke na spacerek i biorę się później do sprzątania.Bardzo bym chciała pochwalić się grzecznością Nelinki ale tego nie zrobie bo jak ją zawzse chwalę to potem jest okropna :ico_oczko: ale pomijając te zabobony to jest teraz fajnniutka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Yvone kochana mamusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

16 lut 2009, 11:50

a Lenka kupki robi lepsze, ale wczoraj miala podwyzszona temperature. Wydaje mi sie, ze to zabki, bo te dwojki sie juz przebily, ale mam wrazenie, ze przy okazji odezwaly sie trojki. Teraz miala 36,6. Kolo 13 jej zmierze i jak cos pojdziemy do lekarza i tak musze isc do przychodni bo dzwonilam o recepte na mleczko.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

16 lut 2009, 13:04

Cześć Kochane!!!
U nas już troszkę lepiej. Ja wróciłam do pracy, ale ciągle biorę antybiotyk. Szymek dziś maszeruje do lekarza, bo ciągle robi liźne kupki i zdarzyło mu się zwymiotować wczoraj więc nie ma na co czekać. :ico_noniewiem:

Kasiu, powodzenia z remontem!!! :ico_haha_01:

Aga, czekam na Ciebie z niecierpliwością. Na zdjęcia dzieciaczków i mieszkanka po remoncie!!! :ico_brawa_01:

Martuniu, super, że Nelinka grzeczna. :ico_brawa_01:

Aniu, nauki współczuję ale sama piszesz, że wszystko jest do przeskoczenia. Super jesteś babka i dasz sobie rade :-D

Elu, poprawki rzecz straszna, ale wierzę w Ciebie i trzymam kciuki, zeby poszło Ci sprawnie i bezboleśnie :ico_haha_01:

Janiołku, moze byc od zabkow, ale też panuje jakis straszny wirus wiec moze warto sprawdzic :ico_noniewiem: A jak z ubrankami wyszlo? Wystawilas na aukcję?

Aha, Aniu pytałas się o łozeczko. Szymuś ma takie:

http://anonimowo.com.pl/index.php?q=aHR ... RtbA%3D%3D

Jeszcze na nim nie spi bo na razie nie ma na nie miejsca. Ale gdyby miejsce bylo to juz bysmy mu je rozlozyli. :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

16 lut 2009, 13:59

Jezu dziewczyny jak mnie boli :ico_placzek: wczoraj pół dnia z termoforem i na p/bólach. Raczej to nie dysk bo ruchomość mam zachowaną i za chiny nie chce wskoczyć jak się naginam ale chyba jakis postrzał, nie dam rady siedzieć za bardzo, ucze się w pozycji horyzontalnej. Dobrze,że mam fattego z czasu ciąży :ico_placzek: mam nadzieje,że mi przejdzie do egzaminu bo to 4h siedzenia :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-02-16, 13:00 ]
Ula, łóżeczko fajne, ale mój M nadal obstaje przy swoim, inna rzecz,że nie mamy za bardzo miejsca też, ech.

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

16 lut 2009, 14:37

Ania, wiem, że to brzmi tak... paradoksalnie, ale idź do lekarza. Ja się na tym nie znam, ale jak boli to trzeba coś z tym zrobić, a przecież jest jakiś specjalista od kręgosła.
Wisieńko mam nadzieję, że Szymuś już lepiej.
Janiołku może to rzeczywiście od ząbków. Amelka zawsze ma luźniejsze kupki przy zębach.
No u mnie bliżej końca niż dalej. Już to zaczyna nabierać kształtów. Może nawet uda się wyrobić do końca tego tygodnia i w przyszłym na spokojnie wydrukować jeden egzemplarz, przejrzeć i dopiero resztę. Rany ale to drukowanie z oprawą to mnie wyniesie około 400 zł. Dobrze, że do obrony jeszcze z 3 miesiące, to uzbieram na obiad doktorski, bo przy tych kredytach, kursach walut i remoncie nowego mieszkania, to zbankrutujemy. :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

16 lut 2009, 15:05

idziemy do lekarza bo znowu temperaturka podskoczyla do 37,4, oczywiscie dlalam paracetamol, pol godziny i sladu nie ma. Kupka jak najbardziej OK wiec Lenka az brawa dostala.
wisienka24, dzis wystawiam :-D jeszcze mam 2 zdjecia do obrobienia

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

16 lut 2009, 16:20

Aniu, to lipa straszna z tym Twoim kregoslupem. :ico_noniewiem: Biedactwo... :ico_pocieszyciel: A moze sprobuj jakiejs masci typu ketolnal zel czy cos.. :ico_wstydzioch: Kto by pomyslal, ze lekarzowi bede takie rzeczy pisac :ico_haha_02:

Elu, faktycznie droga impreza, ale potem powinno sie wszystko zwrocic. :ico_brawa_01: W koncu inwestujesz w siebie. :ico_brawa_01:

Szymek dalej kupka dalej niz widzi. :ico_placzek: Dzis mial juz 4 razy i jak tylko mu sie zdejmuje spodnie to zaczyna plakac. Tak ma dosyc mycia dupci i pewnie tez go boli chociaz pupal nie jest czerwony... :ico_placzek: Niech mu juz to przejdzie bo zwariuje.

Sylwia, co Ty dawalas Patrykowi na biegunke?

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

16 lut 2009, 19:18

cale szczescie ze poszlam, bo okazalo sie, ze Lenka zlapala wirusa. Dostalysmy ibufen D i wapno, do konca tygodnia ma byc ok, jak nie to znowu na wizyte. No nic, dobrze, ze nie trzeba brac nic mocniejszego.
Ja to niedoswiadczona jestem bo Lenka jest pierwszy raz chora :ico_szoking:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość