Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

24 kwie 2008, 14:13

Ale dziś piękna pogoda prawda? :ico_brawa_01:
Byłyśmy na spacerku, teraz drzemka i potem znów spacerek, wyszłśmy na dwór tylko w sweterku i czapusi, załozyłam Agatce z początku kurteczke ale po chwili była cała zalana potem... a dziś ani wiaterku u nas cały czas słoneczko, to zdjęłam jej kurteczke, mam nadzieje że źle nie zrobiłam...i będzie ok.
Zaczynam powoli myśleć o pakowaniu się nad Morze :ico_brawa_01:
Małgorzatko ale ten czas przeleciał, już sie pakujesz do szpitala a lada dzień będziesz już ze swoją kruszynką wracać do domu do męża i Wojtusia :ico_brawa_01:
Pamiętaj aby wkleić jeszcze przed porodem zdjecie brzusia :ico_oczko:
Aga jejku to rzeczywiście, można powiedziec że pracowałaś prawie non stop :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

24 kwie 2008, 16:04

u nas też piękna pogoda i na szczęście Asia jest znów u babci więc cały dzień na powietrzu spędzi :ico_brawa_01:
Dzisiaj rano mój mężuś złożył piaskownicę dla Małej :ico_brawa_01: a w weekend musimy jakiś piasek przywieźć i będzie mogła się bawić na ogródku :ico_brawa_01:

Małgorzatka, Joasia ma różnie , raz rozkłada nóżki jak żabka, a czasami nie chce i koniec

Katelajdka ja też marzę o wyspaniu się, Jaosia wstaje o świcie ok 5 lub 6 i nie da jej się dalej uśpić bo juz się rozbudzi w swoim łóżeczku zanim ja zmuszę się żeby do niej wstać :-D a wieczorem oststnio zasypia o 22.15 codziennie jak w zegarku. Za to budzi się od 2 dni co godzinkę lub 2 bo zęby jej idą , już je prawie widać ale jeszcze się nie przebiły, posmarowałam jej żelem to zasnęła dalej w sekundę więc to na pewno te zęby są przyczyną budzenia się i płakania z bólu

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

24 kwie 2008, 17:33

dziewczyny bardzo Wam dziekuje :D:D:D

myszka_f pisze:Eva_1977 Czy nie było by problemem jakbym wysłała ci kilka zdjęć dominisi i zrobiła byś mi z 2 takie scrapki są porostu przepiękne a ja nie potrafię takich rzeczy wyczarować.


myszko no jasne, ze mozesz przeslac...
jak tylko znajde chwilke to bardzo chetnie pobawie sie :))

a ja wlasnie dzwonilam do szpitala
aby dowiedziec sie co z wynikami
i WSZYSTKO JEST JUZ OK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jutro pedze po wypis :)

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

24 kwie 2008, 17:57

Eva bardzo się cieszę ze wyniki Dominisia są w porządku

Wklejam tylko fotki bo Wojtuś mi tu majstruje przy kompie
Tak siada na nocnik hihi
Obrazek

Obrazek
A tak wdrapuje się na Radka biurko
Obrazek

http://s235.photobucket.com/albums/ee29 ... IM1287.flv

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

24 kwie 2008, 18:10

Agus ale extra foteczki

a widze, ze macie identyczne urzadzenia wielofunkcyjne jak my hihi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

24 kwie 2008, 20:02

Hej hej :ico_haha_02:
U nas też dzisiaj ładniutko i cieplutko więc poszłam z małą do parku i na troszkę do lasku by się dotleniła hihi i każde drzewko musiała dotknąć i skubnąć sobie listeczka, a potem zerwałam jej małą stokrotkę (moje ulubione kwiatki z dzieciństwa) i trzymała ją w rączce aż do samego domku :ico_haha_02:
Teraz mi wogule w dzień nie śpi ani w domku ani na dworze :ico_noniewiem: Fakt że wychodzi jej ząbek ale marudna nie jest i w nocy spokojnie przesypia teraz 12 godzin :ico_szoking: :ico_szoking:

Aga ale Twój Wojtuś ma z tyłu piękne lokusie :ico_brawa_01:

Małgorzatko ja w życiu nawet nie slyszałam o przebieraniu na "żabkę" także nie wiem co Ci poradzić, ja przebieram Milkę raczej na leżąco bo na stojąco to często nie mogę dokładnie zalożyć pieluchy bo bobo się wierci :-D

Dorota to chyba ty nie tak dawno wspominałaś o Pampersach sleep&play, widziałam w tv reklamę i chciałabym wypróbować , czy ty ich używałaś?? Jak tak to poproszę o opinię :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-04-24, 20:03 ]
Ale mnie wkurzają te wynurzające sie reklamy :ico_zly:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

24 kwie 2008, 20:40

Dzięki za pocieszenie!!
małgosiu to straszne jak Wojtuś sie tak wcześnie budzi... Do tego ty teraz powinnas jak najwięcej sie wysypiać... Tak Ci współczuje!!
magdzinka Kobieto, jak ty to wytrzymujesz!! Rozumiem jeszcze gdybyś kładła o 19:00- 20:00 Joasie do spania, ale ona w sumie poóźno chodzi spać a juz tak wcześnie się budzi.... Dla mnie to byłoby straszne, a Ty jeszcze przecież chozdisz do pracy!! :ico_szoking: :ico_olaboga:
Bartuś chodzi spac troche wcześniej od Josai a wstaje normalnie o 9:00 plus- minus pół godziny.
Aga Wojtaszek ślicxzny!!! I macie taki nocniczek jak my!! :ico_brawa_01:
Ale miałaś tempo życia, kobieto!! Ale masz siłe, jak dziesieciu chłopa!!! :-D
Myszka dobrze że mam sprzymierzeńca w zamiłowaniu do długiego spania!! :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

24 kwie 2008, 20:54

Dominisia śpi od 20 a wstaje między 8 a 9. tylko jeszcze się budzi w nocy na mleczko tak o 1:30 no i czasem rano ok 7.

Dzisiaj byłyśmy dwa razy na spacerku była taka sliczna pogoda, z drógim razem z piłeczką ale Dominika miała zabawę.

Eva_1977, To prześle zdjątka tylko mi powiedz jakie duże maja być bo oryginalnie maja ok 1Mb ale mogę zmniejszyć.

katelajdka, No tak pospać to ja sobie lobię.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

24 kwie 2008, 21:22

Witajcie wieczorkiem
Eva :ico_brawa_01: bardzo sie ciesze ze wyniki są dobre :-D

Aga zdjecia są super :ico_brawa_01:

Dziewczyny chyba znikne na pare dni, po pierwsze wesele, po drugie daje komp do naprawy, bo tak mi sie zawiesza i nagrywarka nie dziala, no i nie moge dokladnie was poczytac bo caly czas mi wisi, hehe, tzn nie mi, komp. wisi
Buzka

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

24 kwie 2008, 21:31

Do śmiechu!!!

Wróżbyi senniki...

Rozsypała się sól - będzie kłótnia.
Rozsypał się cukier - na zgodę.
Rozsypała się kokaina - będą wizje.
Upadł widelec - ktoś przyjdzie.
Upadło mydło - oczekuj nieoczekiwanego.
Jaskółki nisko latają - będzie deszcz.
Krowy nisko latają - rozsypała się kokaina.
Pękło lustro - będzie nieszczęście.
Pękł rozporek - będzie wstyd. Mniejszy lub większy...
Pękła prezerwatywa - lepiej, żeby pękło lustro.
Swędzi nos - będzie pijaństwo.
Swędzi nonono - mydło upadło...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość