Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

21 cze 2010, 17:16

Boję się też tej depresji poporodowej
ja tez, albo tego,ze nie dam rady z dwójką dzieciaków :ico_olaboga: Pamiętam, ze z bianką taki mały baby blues przechodziłam :ico_wstydzioch:

Ja tez obżarłam się truskwakami, mąż kupił, chyba to pierwsze, które w smaku przypominją prawdziwe truskawki i nie sa takie wodniste :-D

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

21 cze 2010, 20:09

Ja wlasnie po dlugiej drzemce :ico_noniewiem: Myślalam, że juz sie dzis sie nie dobudze :ico_olaboga: Wlasnie co sie dzieje z moim organizmem??? Nie lubie wdzien spac, chyba, że mnie glowa boli ale jak tak jest ok to wole caly dzien przesiedziec. A tu nonono, nie wyrabiam :ico_noniewiem:
Dona nie przejmuj się wagą. Ja tez coraz bardziej ide do przodu. Wiem, ze teraz juz nic nie da sie zrobić-no w koncu nie bede sie odchudzac :-D Juz na plusie jestem 22 kila a jeszcze dwa miesiace. Ale wale to :-D Najwazniejsze jest moje dziecko a pozniej problem sam sie rozwiąże :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 cze 2010, 20:39

Dona ja też przechodziła baby blues kktóry potem mi się przerodził w powazniejszą deprechę, brałam proszki antydepresyjne doosyć długo, dlatego wczesniej nie mogłam zaciazyć :ico_olaboga:
dlatego teraz tak się tego boję...co by się nie powtórzyło :ico_noniewiem:

Madzens jesli potrzebujesz snu i masz mozliwość to śpij kochana na zdrówko!!! :ico_oczko:

mi brzuch dzisiaj się troche mniej stawiał ...może będzie juz lepiej...nie przyjemne to uczucie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

21 cze 2010, 21:13

jesli potrzebujesz snu i masz mozliwość to śpij kochana na zdrów
hihi nie mam juz wyboru :-D
mi brzuch dzisiaj się troche mniej stawiał ...może będzie juz lepiej...nie przyjemne to uczucie
a jakie to uczucie??? Bo mnie mały ostatnio po wątrobie kopie albo jak sie najedzona to strasznie mnie wypycha, aż nie mogę siedzieć.

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

22 cze 2010, 07:36

czesc dziewczyny
ale duzo napisalyscie :ico_szoking:
mi tez brzuch sie stawia od 2 dni ale nic nie robie z tym, wczoraj tez sie przespaam godziene bo juz nie moglam a zuza ogladala bajki i sie bawia(chyba) :ico_wstydzioch: ale pozamykalam balkon zeby nie wychodzila wiec byam spokojna.

ja juz tez icze tygodnie i oby do poczatku sierpnia i juz moge rodzic, zreszta na tyle co ja chodze i w ogole czesto i duzo sie ruszam to myse ze maly szybciej wyskoczy, podobno 2 porod jest lepszy mniej boi i szybciej wszystko idzie. :ico_sorki:

ja nie mialam zadnych stanow depresyjnych, bylam taka szczesliwa ze mala sie urodzila i ze w koncu ja mam :ico_oczko:

za to mam znow doa bo mysle ze moj brzuszek nie rosnie :ico_wstydzioch: dobrze ze jutro mam wizyte :ico_sorki:
dzis znow mam zamiar najesc sie truskawek :ico_oczko:
na obiad dzis placki po wegiersku, maz soabie "zachcianke" zrobil.
miego dnia, odezwe sie pote,...

[ Dodano: 2010-06-22, 07:37 ]
Dona, jak bedzie mial na imie twoj syne??? bo chcialam na liste wpisac

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

22 cze 2010, 08:56

ello
ja juz na nogach , zaraz mykam pod prysznic, troche posprzatam i wizyta na 13,45, potem zapewne zus zalicze ze zwolnieniem i chyba sklep dla ciazowych bo kolezanka dala mi znac ze na Gdyni jakis sie likwiduje i sa znizki do 70% wiec moze kupie staniki do karmienia i moze cos jeszcze

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

22 cze 2010, 08:59

czesc
a jakie to uczucie???
hmm, to stawianie się brzucha to napinanie (czyli skurcz), ja pare tygodni tego nie miałam, a tu znowu :ico_noniewiem:
podobno 2 porod jest lepszy mniej boi i szybciej wszystko idzie.
hehe, ja tez na to liczę :ico_oczko:
ja też przechodziła baby blues kktóry potem mi się przerodził w powazniejszą deprechę, brałam proszki antydepresyjne
to rzeczywiście powazna sprawa. ja byłam ogólnie przygnębiona i czuła się niepotrzebna :ico_olaboga: :ico_puknij: Ciekawe, dlaczego człowieka nachodza takie głupie mysli? :ico_noniewiem:
Juz na plusie jestem 22 kila
z tymi "resztkami" po biance to u mnie tez coś koło tego :ico_noniewiem:

Jutro jedziemy na wianki do znajomych, z malą oczywiscie. nawet nie wiecie, jak bardzo chciałabym ja u kogos zostawić na te kilka godzin i odsapnąc trochę. chociaz musze przyznac,ze teraz, jak sa wokół niej inne dzieci, to luzik, nie jest taka absorbująca już. no ale od września zaczniemy przerabiac temat od początku z drugim maluchem :ico_olaboga:


Basiu, ja jakos nie jestem zdecydowana, jesli chodzi o imię dla synka. W zasadzie myslę o bartku, ale ...

[ Dodano: 2010-06-22, 09:01 ]
dala mi znac ze na Gdyni jakis sie likwiduje i sa znizki do 70%
cos na forum 3miasta dziewczyny pisały,ze to w tej hali, gdzieś na dola, chyba sklep ciao mama

[ Dodano: 2010-06-22, 09:03 ]
Sylwia, tak sobie myslę,ze my to może sie spotkamy na porodówce, tylko nie spiesz się na nią, dzieli nas niecały tydzien :-D

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

22 cze 2010, 09:25

Dona a ty gdzie bedziesz rodzic? bo ja Wejherowo(chyba , ze porod zaskoczy mnie w moim rodzinnym miescie)
a co do sklepu to chyba dobrze piszesz ze to hala, wlasnie dzwonila maz ze jedzie juz z pracy do domu, bo ma cos do zalatwienia na miescie i najpierw pojedziemy w jego sprawie a potem ze mna na wizyte :-D strasznie sie ciesze ze bedzie szybciej w domu
ale mi maluch daje po pecherzu :-D
wiecie ze ja dzisiaj wstalam w nocy i zjadlam 2 kanapki z serem zoltym i mega iloscia majonezu i ketchupu, do tego kubek coli i zasnelam jak dziecko :ico_szoking:

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

22 cze 2010, 09:26

No właśnie niby wszystko okij a tu od nowa się zacznie,karmienie,nie przespane nocki,ząbki i wszystko inne,dla mnie najgorsze nocki bo ja śpiąca królewna i ledwo nocą łażę.No i karmienie piersią,córki nie karmiłam bo nie umiałam i ona nie umiała ssać,małego tylko 2tygodnie bo dostałam zastoi w piersiach i odpusciłam,chociaz jedno by się przydało karmić cycem,bo tak butle,mleko trza ze sobą ciągać :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

22 cze 2010, 09:27

i mam pytanko, bo ja czasem jak nie chce mi sie wstac w nocy i wytrzymam do rana z siusianiem, to rano jak ide to mnie tak boli brzuch ze szok, tez tak macie?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość