Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

31 sie 2007, 09:51

Witam mamuśki :ico_haha_02:
Ja też mam duże problemy żeby dostać się na TT, już nawet męża opieprzyłam że coś komputer się psuje :ico_noniewiem: ale widzę że to nie tylko u mnie.
Ja chyba też dziś się przejdę do znajomej bo czekają na mnie ciuszki ale nie mam gdzie ich chować i dlatego cały czas się zwlekam. Wczoraj odebrałam ogrodniczki te co zamówilam na allegro i powiem wam że są świetne. :ico_brawa_01:
A mnie wczoraj wzieło na pierogi z drożdżowego ciasta i biedna się męczyłam cały wieczór z ugniataniem. Ale odbiłam sobie przy jedzeniu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

31 sie 2007, 14:57

janiołek to sie pochwal linkiem ja wystawi
Evik.kp, też bym se zjadła :-D
A ten bawełniany komplecik z tego sklepu kola też mi się podoba ale ja właśnie wolę iść do nich do sklepu i coś kupić bo jak kupuje przez internet od nich to nie mogę odebrać osobiście i dochodzi jeszcze przesyłka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

31 sie 2007, 15:57

Ale nudny dzień :ico_noniewiem: buro, ponuro nie ma co robić a raczej nie ma siły do roboty. Nawet nie chce mi się z domu wychodzić a mężuś wraca dopiero wieczorem :ico_placzek: . Coś bym zjadła a nie wiem co i tak łażę do kuchni co pięć minut i myślę co by tu wciągnąć ale nic mi się nie chce robić. dziś leń totalny, dobrze że chociaż odkurzyłam i pomyłam naczynia :ico_wstydzioch:

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

31 sie 2007, 16:33

cześć, ja dzisiaj już posprzątałam odwiedziłam kilka sklepów i wieczorem jadę odebrać mojego synka z dworca bo był 1 tydz. z babcią nad morzem, tak się za nim stęskniłam że szok. A w poniedziałek do szkółki pierwsza klasa jestem cała zestresowana ta sytuacją jak on sobie poradzi i w ogóle, pogoda u nas do du...., ale jakoś się wytrzymuje. Właśnie zjadłam obiadek i wszystko jest ok. pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

31 sie 2007, 16:46

marzenus, koniecznie napisz jak minal pierwszy dzien w szkole.
Ja wlasnie sprzatam i znajduje stosy starych książek:) ale tej jednej co szukam oczywiście nie ma, wrrr. Ja bym zjadła nektarynke, cały czas jadłabym nektarynki i lody :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

31 sie 2007, 17:24

A ja nadal nie wiem co bym zjadła :ico_placzek: Idę pooglądać telewizję. MUsze zna;lśc wypis ze szpitala ale w tych moich papierach ciężko coś znaleść i dlatego nie chce mi się szukać :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

31 sie 2007, 17:24

Janiolek pisze:Ja bym zjadła nektarynke, cały czas jadłabym nektarynki i lody
Nic nie mów ja w ogóle głupieje za owocami a teraz mi smaka na nektarynki narobiłaś :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

31 sie 2007, 18:23

Janiolek pisze:cały czas jadłabym nektarynki i lody

ja też ostatnio jadłabym tylko nektrynki :-D a w ogóle to przepadam za owocami.
A jak któraś ma ochotę na coś, a nie wie na co to proponuję naleśniki mojej roboty :-D jeszcze trochę zostało. Umęczyłam się przy nich :544: ale podobno pyszne :ico_brawa_01: Zapraszam :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

31 sie 2007, 19:37

Agnieś81, To ja skorzystam bo lubię naleśniki a z czym masz?? bo ja lubię z twarogiem na słodko albo z jagodami a tak propos to ja też robię pyszne zawsze takie cieniusieńkie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

31 sie 2007, 20:18

Dziewczynki, ledwo żyję. Od rana sprzątałam klasę, a potem popędziłam do lekarza. Jak wróciłam do domu to padłam na pysk i dopiero wstałam. Dobrze, że byłam dziś ostatni dzień. Już mam zwolnienie i będę wreszcie miała czas żeby z Wami pisać :ico_haha_02:
Przy okazji wizyta wreszcie wypadła pomyślnie, bo "schudłam" 600g!!!! To przez to, że jest zimno i nie chce mi się pić. Choć z drugiej strony mamy tak zimno w domku, że wieczorem i rano to bez gorącej herbaty nie da rady.
Janiolek, pamiętaj o tym linku do ciuszków :ico_haha_02:
Agnieś, ale bym zjadła naleśnika!!! Nawet samego. Ja robię taki pulchniutkie, bo na zsiadłym mleku tylko ostatnio mi niezbyt wychodzą, ale to wina patelni od której cholera teflon odlazł, wyobrażacie sobie??!! Muszę sobie kupić taką zwykłą do naleśników, ale ciągle albo nie mogę dostać albo kasy nie mam.

[ Dodano: 2007-08-31, 20:43 ]
Marzenus, ty się nie denerwuj. Synuś na pewno sobie poradzi! Teraz wszystko zależy od Ciebie i Twojego nastawienia do szkoły. Tak na prawdę to w pierwszej klasie ocenia się bardziej rodziców niż dzieci, bo to oni muszą dziecko do szkoły naszykować i niestety posiedzieć z nim nad zadaniem w domu :ico_haha_02: a każde dziecko w pierwszej klasie się stara (przynajmniej na początku). No ale czekają Cię ciężkie chwile, przygotuj się na to, że możesz od synusia usłyszeć, że się na czymś nie znasz, bo jego Pani wie lepiej :-D
Trzymaj się i nie łam! Będzie dobrze. Trzymam kciuki, zdawaj relacje na bieżąco :ico_haha_02:
W razie problemów to my Ci z Anią pomożemy : :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość