Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

19 lut 2009, 14:13

a ja swietnie napisałam podług :ico_szoking: oczywiście podłóg :ico_olaboga: zadziwiam się czasem....

Anita no pchwal się brakiem odrostów :-D

Ja podobnie jak Justyna ciesze się naturalem na mej głowie :-D ale kiedys robiłam sobie troche ciemniejszy brazik niz mam naturalnie.Ja za 2 godz do lekarza z nel ide,do dermatologa z ta plamą co jej na zimnie sinieje i nie wiem dlaczego tak długo sie utrzymuje :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

19 lut 2009, 14:23

martuunia1 pisze:ale kiedys robiłam sobie troche ciemniejszy brazik niz mam naturalnie
moje tez sie niewiele roznily, kiedys mialam wpadajace w czerwien, potem troszke jasniejsze. Czasem mnie korci, zeby zmienic kolor, ale jestem twarda :-D
I kupie dzis kwiatuszka! I pojde pogrzebac za jakims ciuszkiem :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

19 lut 2009, 15:17

A ja własnie wsunełam pączka, uległam presji otoczenia, ale niania nam przyniosła i mnie podkusiła :-D

Właśnie uspiłam Tosie, ponoć szalała z dwoma chłopakami dziś na placu zabaw, braćmi 3 i 8 latkiem :-D Zresztą u nas dookoła same chłopaki co dla Tosi na przyszłość wcale nie takie złe.

Co do włosów ja kiedyś miałam blond pasemka, ale teraz mam kolor zbliżony do swojego, taki brązowy ale sobie odświeżam co 3 miechy a czasem jakies pasemka szczele, bo lubie eksperymentować, zresztą Asia mnie zawsze na coś namówi jak u niej jestem :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

19 lut 2009, 15:26

a ja w zyciu nie bylam u fryzjera :ico_szoking: wszystko przez to ze moja mama miala uraz i nie mam w zwyczaju takich wizyt. Koncowki scina mi mama, cieniuje sama.
Ale zazdroszcze Lence, ze jest blondynka :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

19 lut 2009, 15:43

Ja bym nie wytrzymała bez fryzjera!!!!Zwłaszcza jak się ma kogoś zaufanego i oczywiście fachowca :-D .Nie boje sie ścinać bo włosy maja to do siebie że rosną więc nie ma czego żałować jak nawet nie wyjdzie :-D .Teraz pójdę sobie przed świętami bo nie mam pomysła na fryza teraz jak będę u mamy a następnym razem to dopiero na święta będę...

Ania ja zjadłam 2 pączki i absolutnie nie mam wyrzutów sumienia no bo w końcu tłusty czwartek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-19, 14:44 ]
Janiołku a co Twojej Mamie zrobił fryzjer złego że ma uraz???

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

19 lut 2009, 15:50

Ja też sobie nie wyobrazam życia bez fryzjera, pomijam miła atmosferke, dobra pielęgnacje to jeszcze wszelkie okazje typu śluby -obowiązkowo :-D :-D :-D :-D

A co do domowoego ścinania to mam takie teumatyczne wspomnienia, jak byłam w 3 klasie to była u nas plaga wszy w szkole i mama profilaktycznie z sąsiadka postanowiły nam włosy obciąć ( mnie i mojej koleżance) a że jej tata robiła za fryzjera w wojsku to możecie sobie wyobrazić jak mnie ścięli :ico_placzek: płakałam długo i dopóki mi nie odrosły chodziłam w chusteczce na głowie, i nigdy więdzej nikomu poza fachowcem nie dam obciąć moich włosów i Tosia też będzie chodzić do mojej koleżanki Asi dopóki sama sobie kogoś innego nie wybierze :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

19 lut 2009, 15:55

martuunia1 pisze: a co Twojej Mamie zrobił fryzjer złego że ma uraz???

sciela grzywke tak jak ma Jaga Hupało czy jak tam ona sie zwie :-D a ja bardzo lubie sobie scinac wlosy :-D Ale mam dupiaty plan na semestr letni

[ Dodano: 2009-02-19, 18:23 ]
alez owocne zakupy! Dostałam od Mamy Marka nakaz, zeby sobie cos kupic wiec kupilam sweterek rozowy, czrna bluzeczke i turkusowa polowke i jeszcze Lence sweterek i to wszystko za 11,30zł :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

19 lut 2009, 19:31

czesc Kochane!!!

Anita, wklej fotke koniecznie, bo juz dawno nie wklejalas swojego zdjecia.

Szymek tez mega czyscioch. A do tego chodzi i sprawdza czy swiatla wszedzie sa pogaszone. Wiec jak tylko zobaczy, ze w kuchni nie ma nikogo a swiatlo sie swieci to przychodzi i ciagnie za reke zeby zgasic. A teraz ma faze na wchodzenie na stolki i ze stolka... na wszystko co sie da. Jak mu stolek wynioslam do drugiego pokoju, to zasapany przyniosl go do kuchni i wdrapal sie na stol. :-D
Probowal ze stolka na parapet ale jeszcze nie daje rady. Ufff... :-D

Co do fryzjera to ja tez uwielbiam. :ico_oczko: W stanach mialam "swoja" fryzjerke, a tu jeszcze nie mam, ale pracuje nad tym :-D Kolor mam naturalny, ale czasami cos mi wpadnie do glowy i zrobie sobie ciut ciemniejsze albo pasemka. :ico_haha_02:

Ja tez traumatyczne wspomnienia... kiedys kolega wlozyl mi we wlosy gume do zucia i scieli mi spore pasmo, ktore potem odrastalo fatalnie. To bylo w 5 klasie podstawowki. Wlosy mialam wtedy prawie do pasa, i garsc z tylu 5 centymetrowa. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

19 lut 2009, 19:49

To widze Ula, że razem dzielimy traumatyczne wspomnienia podstawówko-włosowe :-D

Tosia uwielbia stać na parapecie i patrzec przez okno, może tak z pół godziny, na razie sama jeszcze tam nie umie wejść ale co będzie potem to aż strach pomyśleć :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-02-19, 19:11 ]
Marta bo ty mieszkasz na żabińcu o ile pamiętam, chodzisz czasem z Nela do parku białoprądnickiego na plac zabaw????

Może po moim egzaminie przejdziemy sie z dziewczynkami do dworku białoprądnickiego na takie zajęcia:
http://www.kreatywka.pl/index.php?id=144,434,0,0,1,0
a potem kawusia :-D

[ Dodano: 2009-02-19, 19:14 ]
Albo to:
http://www.musicalbabies-galicja.pl/main.php

A ja zamiast sie uczyć to obmyślam jak będe odreagowywać po egzaminie :ico_olaboga: o ja głupia :ico_placzek: ale mam mega dość, a plecki dalej lekko bola to i na rowerki się jutro nie przejde!

[ Dodano: 2009-02-19, 19:17 ]
Boje się,że kiedyś przytłocze Tosie moimi pomysłami, bo mam ich milion a chciałabym jej stowrzyć tyle możliwości poznania siebie i świata.....ech a ona nie ma jeszcze 2 lat ja już mam takie problemy

[ Dodano: 2009-02-19, 19:18 ]
Dobra prowadze tutaj monolog ze swoją osobą, uciekam spowrotem do nauki.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

19 lut 2009, 22:03

Witajcie:)
ja tez uwazam ze nic tak nie poprawia nastroju jak 2 godzinki u fryzjera dziewczyne znam kawe wypijemy obgadamy co w miescie bo tam zawsze wszystko wiedza...
Preudenc fajnie macie u nas nie ma takich animacii dla takich maluszkow a ja bym juz z Kacprem na bal przebierancow poszla czy jakies przestawienie z kukiełkami
Martunia ortografia sie nie przejmuj bo i tak mnie nie pobijesz ale ja mam nieleczona dysleksje...
co do poczkow to tez ja wygrywam bo 4... nie ma jak na obiad jesc warzywa na porze zeby wciac 4 paczki...
Janiolku gratuluje zakupow oszczedna dziewczyna jestes.

[ Dodano: 2009-02-19, 21:06 ]
[img][img]http://images44.fotosik.pl/67/a6dd5af48a6fa49e.jpg[/img][/img]

co do zdjecia to takowego nie mam ale wklejam z wczorajszego basenu...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość