elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

20 lis 2012, 09:51

szkieletorek super wieści, przeogromnie ci gratuluję i obawy sa normalne, ale masz teraz troszkę czasu by oswoić sie z tą myslą:):):):)Super, ciesze sie razem z Toba:)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

20 lis 2012, 11:30

Wczoraj tez byłam na wizycie u alergologa z Lili bo przecież ta buzia to koszmar.No i niestety buzia jest tak zakażona że musimy wyleczyć to antybiotykiem maścią i lekkim sterydem .
To jej pierwszy antybiotyk i jakoś dziwnie mi bo ja nie jestem za takimi rzeczami . No ale ta lekarka tez jest bardzo przeciwna ale mówi że tym razem musimy .

Mała mi buszuje po domku, bawi się ładnie a ja biorę się za mycie okien bo już dawno dawno temu nie myłam i aż szaro w domu jest .
Miałam już nie prac firan przed świętami bo niedawno robiłam generalne porządki ale jakaś gigant mucha wpadła kiedyś i mam takie obsrane że nie ma mowy by takie zostały. Nie wiem czy dziś je wypiorę ale na pewno niebawem.
No i popołudniu będę dzwonić by zarejestrować się do ginekologa bo pasuje chyba sprawdzić czy wszystko ok i czy nie muszę jakiś leków brać.Poprzednia ciąża od początku była zagrożona.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Lato i Jesień 2011

20 lis 2012, 13:45

:ico_prezent: szkieletorek super wieści!!!
Bardzo Wam gratuluję!
I gwarantuję Ci- dasz radę!
W końcu kobitą jesteś, a nie facetem :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

20 lis 2012, 14:17

jak mialas ciaze zagrozona, to moze lepiej do czasu tej wizyty lekarskiej odpusc sobie te okna :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

20 lis 2012, 14:33

jak mialas ciaze zagrozona, to moze lepiej do czasu tej wizyty lekarskiej odpusc sobie te okna :ico_noniewiem:
Oj będzie dobrze.Będę uważam na siebie zresztą poprzednia mimo że zagrożona jakoś nie leżałam do końca .Bedzie dobrze bo inaczej nie może.
Koło 15 będę dzwonić i zobaczymy kiedy będę mieć wizytę.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

20 lis 2012, 16:19

jak mialas ciaze zagrozona, to moze lepiej do czasu tej wizyty lekarskiej odpusc sobie te okna :ico_noniewiem:
Oj będzie dobrze.Będę uważam na siebie zresztą poprzednia mimo że zagrożona jakoś nie leżałam do końca .Bedzie dobrze bo inaczej nie może.
Koło 15 będę dzwonić i zobaczymy kiedy będę mieć wizytę.

z tego co pamiętam to chyba wcale nie lezałas, chyba, że spałaś na noc, a tak ciagle w ruchu, sprzatanie, pranie, pieczenie, gotowanie, mycie okien, Ty byś zwariowała jakbyś miała z musu nic nie robić:):):):)Ja oczywiscie trzymam kciuki by było wszystko ok no i też powiem, byś ostrozna była, nie dźwigaj nic tylko jak nie musisz, a jak musisz to poczekaj na meza. A jak w ogóle z meżem, lepiej już miedzy wami? Pamietam, że pisałaś, ze nie jest za dobrze.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

20 lis 2012, 16:46

Szkieletorek wielkie gratulacje!! Trochę Ci zazdroszczę i też bym chciała :ico_ciezarowka:, ale z drugiej strony dobrze mi tak jak jest we troje;)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

20 lis 2012, 20:47

Trochę Ci zazdroszczę i też bym chciała :ico_ciezarowka:, ale z drugiej strony dobrze mi tak jak jest we troje;)
Czyli że mam trzymać za was teraz kciuki ? Działacie coś ?

Ja teraz jak sobie myślę że malutki dzidzi urodzi się jakoś sierpień czyli ciepełko to ahhh cud malina już się doczekać nie mogę.
Dziś Lili ciągle lale dawała mi bym jej aaaa robiła i tak sobie przypominałam jak ona była malusia i lubiłam to tulenie.
nie dźwigaj nic tylko jak nie musisz
Dźwigać nie będę nic ale Lili moja nie rozumie i ja ciągle biorę na raczki.
A jak w ogóle z meżem, lepiej już miedzy wami? Pamietam, że pisałaś, ze nie jest za dobrze.
No z mężem w ten długi weekend ,,wszystkich świętych, byliśmy sami i wtedy się polepszyło ,wtedy tez nasz nowy potomek został spłodzony heheh Może jakoś szału nie ma jak na filmach heheh ale jest ok
Wczoraj już mnie upominał jak się kładliśmy spać że nie mogę na brzuchu .

Rodzice a właściwie nikt nie wie prócz męża i was na forum .Mamy w planie wcześniej niż święta nic nie mówić a może i dłużej.
Zależy kiedy będzie widać brzuszek .
Mała śpi więc idę się kąpać i jakąś kolacje trzeba zjeść.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

20 lis 2012, 21:45

hej

szkieletorek gratuluję serdecznie i trzymam kciuki za kolejne miesiace abyś z dzidzią do porodu w zdrowiu i dobrym samopoczuciu chodziła :) no i oczywiscie bedę mocno kibicować
a pierwsze miesiace moze i są trudniejsze to i tak potem wpadasz w taki trans ze jest ci wszystko jedno czy masz dwoje czy czworo hehehe

co do tranu -nasza też powiedziała ze od 2 roku można, tzn po skończeniu 1 roku bo wtedy zaczyna dziecko drugi rok zycia
ale kazała odstawić witamine D zeby nie dublowac, ale ja latem i tak nie dawałam
izuś heh, no to poimprezujesz w andrzejki
No, ale jak trzeba to trzeba.
Jak ten zabieg robią, narkoza czy miejscowe znieczulenie? Długo będziesz w szpitalu?
kocura za duzo nie wiem, o wszytskim zadecyduje lekarz, wiem tylko ze narkoza jest pełna, a zabieg robią albo laparoskopem albo tną zależy chyba od wielkosci kamienia w każdym razie lekarz po badaniu wstępnym na oddziale sam zadecyduje

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

20 lis 2012, 21:55

narkoza jest pełna, a zabieg robią albo laparoskopem albo tną
Ja tez miałam kiedyś narkozę pełną i robione miałam laparoskopowo .Zostają 3 małe dziurki tylko.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości