Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

25 lut 2009, 22:56

Sylwia ja też nie wiem co Ci poradzić. Jedno jest pewne że powinnaś stać po stronie męża bo jest Ci bliski a szef to obca osoba...ale sama wiesz jak najlepiej postapić, ja przecież nawet nie znam tej sprawy od poczatku do końca...

Anita no dzis leniuchowałam jak cholera :-D .ugotowałam tylko zupę i spałam pół dnia :-D Tobie życzę równie albo jeszcze większego błogiego nic nierobienia :ico_oczko:

Yvone tylko żeby to nie była choroba :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wiecie co??Jutro mam wykład o 7 rano :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_zly: Rozumiecie???co za ludzie!!!i kończę o 21ej :ico_puknij: :ico_puknij: co prawda mam jakies okienka ale nawet nie da sie do domu pojechać :ico_olaboga: Ide spać skoro o 5.30 pobudka!!!

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

26 lut 2009, 11:27

Chodzi o mandat nałożony przez Inspekcje Pracy. W piątek przychodzi Inspektor i okaże się co będzie. Marta ja stoje po stronie męża, ale tutaj jest jego wina ewidentna. Ach zobaczymy co będzie.....

Janiolek miałam pytać wystawiłaś już ciuszki na allegro? Jest zainteresowanie?

Patryk budzi się od kilku dni o 5 rano. Nie wiem czy przez ząbki czy co innego go boli. Koszmar, mogłabym 1,5 godziny dłużej pospać.

Okazuje się, że mnóstwo ciężarnych w koło. Dwie w pracy, jedna sąsiadka i czuje że to jeszcze nie koniec. :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

26 lut 2009, 13:50

Czesc Kochane!!!!
Ale się u nas ostanio dzieje :ico_olaboga: Ale sporo dobrego więc nawet sraczka mnie opuściła i teraz jestem podekscytowana :-D
Dostaliśmy kredyt hipoteczny, w p[oniedziałek prawdopodobnie będziemy już podpisywać akt notarialny i jest SUPER!!! Tak więc bliżej niż dalej nasz horror mieszkania pod wspólnym dachem się skonczy :-D Jestem super szczesliwa.

Aniu kochana, Ty nasza panikaro :ico_haha_01: Ile razy juz nam tak biadoliłaś a potem dostawałaś piatki? Chyba nie zlicze, ale tym razem też tak będzie. Wierzymy w Ciebie i trzymamy kciuki mocno :ico_brawa_01:

Justynko, A nie mówiłam? Nie martw się i głowa do góry. Te 2 pozostałe egzaminy też na pewno dobrze wyjdą. :ico_haha_01:

Elu, mam nadzieje, ze Amelka nie jest chora. :ico_chory:

Sylwia, sytuacja nie za ciekawie się prezentuje, ale może uda sie uniknąc kary. Ciezko mi cokolwiek doradzić. Ja od zawsze mowilam ze praca malzonkow w tym samym miejscu to wielka pomylka. :ico_wstydzioch:

Anita, leniuchowanie jak najbardzoej Ci sie nalezy. :ico_brawa_01: Zrob sobie wypad z kolezankami do spa czy cos... Na pewno humor Ci sie poprawi. :-D

Kurde, nawet nie wiecie jak sie ciesze :-D
Buzka

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

26 lut 2009, 13:53

Justyna- :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wielkie brawa za ruski, trzymam kciuki za reszte. W razie czego nie ciachaj się i bierz ich na litość na małe dziecko :-D

Sylwia- no to niefajnie z tym mandatem. Rozumiem Cię, ja bym z moim M w życiu nie mogła pracować, bo on też tak jak twój nie przykłda specjalnej wagi do tego co robi i co z tego wyniknie, a mnie by chyba szlak trafił. Kiedyś w poprzedniej firmie miał nawet postepowanie karne ale go uniewinnili, chodziło o jakies zaliczki i braki dokumentacji, wyszło że nie jego wina tylko klienta, ale powiedział mi dopiero po (bo mnie nie było w kraku) ale normalnie ja bym zawału dostała :ico_olaboga:
Co do uciekanie to Tosi tez się to zdarza, zwłaszcza w centrum handlowym, moge krzyczeć a ona zawsze w swoją strone i to ze ją zabieram spowrotem do domu niewiele daje.
Co do ciąż wokoło to koło mnie też sporo i dużo porodów. Ja się już nie moge doczekać drugiej :ico_ciezarowka: , ale za pewne znów będe miała problemy z zajściem jak przy Tosi więc się nie nastawiam.

Ale mnie głowa nap...... od tego stresu i nauki, dziś siedzę utopiona w setkach ksiażęk bo co chwile sobie przypominam,że czegoś nie pamiętam dokładnie i skacze z tematu na temat. A te sprzeczne wytyczne mnie kiedyś wykończa nerwowo.
Jutro sobie odpuszczam,żeby potem nie być zmęczoną na egzaminie, wyspie się, umówiłam się z koleżanką do kina :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

26 lut 2009, 14:06

Wisienko super że dostaliście kredyt!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zwłaszcza w dobie kryzysu to wielka rzecz!!!Noi nareszcie na swoim...Pamietam jak My mieszkalismy z moja Mama i jakim cudownym uczuciem było wyprowadzenie sie na swoje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ania bardzo dobry pomysl zeby sobie odpocząć jutro :ico_brawa_01: Ale bedziemy opijać :ico_brawa_01:

Sylwia ja nie chciałam żeby to zabrzmiało tak że mysle że nie stoisz po stronie męża.Jesli jednak tak sie stało to bardzo Cie przepraszam...Okres mi się spóźnia i jakaś nerwowa jestem teraz z tego powodu...a jeszcze ta wzmianka o ciążach :ico_oczko: Mam nadzieje że nie jesteś za to zła!!!Wszytsko się dobrze skończy!!!zobaczysz!!!!

Ja wróciłam już do domciu bo dziś A jedzie na szkolenie i nie pojde na resztę zajęć...Nelinka właśnie śpi...Ja w sumie chciałabym miec 2 dzidzi ale po studiach bo juz chce mieć to z głowy a z 2ka byłoby cięzko,zwłaszcza żę nie ma kto mi tu pomóc jak A bedzie w pracy...ale może się okazać że już nic na to nie poradzimy....no zobaczymy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

26 lut 2009, 14:11

Wisienko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :564: z okazji kredytu. Ciesze się bardzo bo własne mieszkanko bez rodziców to super sprawa.

Marta- ja tez chce miec dwójke, ale juz pisałam, ze najpierw chce się dostać na specke, żeby miec pełne świadczenia socjalne i spokój ducha.
I zamiast coś robić siedze na necie, :ico_zly:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

26 lut 2009, 14:12

Prawidłowe podejście Pruedence. :ico_brawa_01:
Anitko zrób sobie wolne, bo Ci się należy. :ico_brawa_01:
Janiołku trzymam kciuki za resztę.
Wisieńko bardzo się cieszę z waszego mieszkania. :-D W końcu na swoim. To najważniejsze. :-D
Martuuniu współczuje takiego planu, ale raz i z głowy.
A my po lekarzu. Chyba będę musiała zmienić przychodnię. Przychodzę z dzieckiem, a oni mnie wysyłają z poczekalni dla dzieci do dorosłych, bo tam przyjmuje lekarz. A tam na jednej kupie wszyscy. Ok. taka poczekalnia, ale jak się dowiedziałam, że lekarz przyjmuje jednocześnie dzieci i dorosłych, to już mnie coś trafiło. Coś to nie tak. Jakiś powrót do przeszłości, do tego jeszcze jakiś dziwny ten pediatra i mówi do mnie, żeby dziecko zakaszlało. Ja się na nią patrzę i mówię, że ona nie zakaszle, bo ona nie rozumie, co to jest kaszel. Zbadała i mówi eurespal, a ja że daję od 3 dni i nie ma żadnego efektu, wręcz przeciwnie, pojawił się dzisiaj stan podgorączkowy. Ale ona nic nie widzi i przyjść, jak coś się będzie działo. Konował nie lekarz. :ico_zly: akurat do niej przyjdę. Zmienię przychodnie prędzej niż do tego konowała przyjdę. :ico_zly: Pediatra z bożej łaski, akurat pediatra :ico_zly: :ico_zly: Brakuje im pediatrów i internistów przystosowują i to jeszcze jakiś takich bez podejścia. A najlepsze pytanie, a co ona tak choruje? A ja - nie wiem, to nie jest pytanie do mnie, tylko do lekarza.
Nic, zadzwonię do teściowej i wprowadzimy leki. Zobaczymy co się będzie działo :ico_zly:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

26 lut 2009, 15:56

Yvone, to nie trafiliście na super pediatrę. Współczuję bo też ostatnio mieliśmy przeprawę z taką "wyszkoloną" Panią doktor :ico_zly: Chyba Wam pisałam nawet jak sie zachowała. Złożyłam na nią skargę, ale nie wiem czy to coś da. Raczej z pracy jej nie wyrzucą za zlewanie pacjentów... :ico_noniewiem:

Mam nadzieje, ze Amelci szybko przejdzie. Bieda mała. :ico_pocieszyciel:

Aniu, bardzo słusznie, odpocznij sobie, zrelaksuj sie. :diabel:

Na prawde ciesze sie jak małe dziecko. Mam nadzieje, ze wszystko pojdzie zgodnie z planem. Czeka nas jeszcze remont :ico_olaboga: i to jest troche przerazajace, ale damy rade. :-D

A ja siedze sobie w pracy i czytam o elektrostymulacji miesni. :ico_wstydzioch: Nie wiem juz co mam zrobic z tym swoim wiszacym brzuchem. Fajnie schudalm a ta jedna czesc ciala mnie dobija i nie wiem co z nia zrobic :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

26 lut 2009, 16:31

Ela to jest własnie to co mówie, pewnie ona nie była pediatrą tylko rodzinnym, a nasz durny rzad z panią Kopacz na czele chce zrobić tak,żeby lekarzami pierwszego kontaktu byli tylko rodzinni, a pediatrzy będa jak specjaliści. I będzie w przychodni konował na konowale, bo jak oni sie mają nauczyć niby, moi znajomi którzy poszli na tą specke od razu zostali rzuceni do pracy samodzielnej, czyli z taką więca jak ja teraz posiadam i bez doświdaczenia, i potem z roku na rok zapominają co jest grane bo nie mają kontaktu z aktualną wiedzą. W szpitalu jak się pracuje, to zawsze są koledzy po fachu z więszką wiedzą to można aktualizować swoją.

A ja zamiast się uczyć kupiłam na allegro dwie książki do thermomixa, jedną z przespiami na wielkanoc :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

26 lut 2009, 17:28

Yvone jednym słowem zajeb... lekarz który prosi o zakasłanie 1.5 roczne dziecko :ico_olaboga: przeniesienie sie do innej przychodni to dobry pomysł!!!Oby Ami zdrowiała!!! :ico_sorki:

Wisienko kurcze teraz bedziesz mogła sobie urzadzac mieszkanko :ico_brawa_01: ale Ci super!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A z brzuszkiem to może spytaj sie jakiegos trenera od ćwiczeń to może doradzi Ci jakies skuteczne ćwiczenia.

Ania no to poszalejesz na swieta z thermomixem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pewnie bedzie milion potraw :ico_oczko: ja szukam dla Adasia gry na ps3 i tez chyba na allegro bo najtaniej jeśli można powiedziedziec że 200zł za gre to tanio :ico_noniewiem:

Aby umilic sobie czas oczekiwania na miesiączkę usmażyłam tonę nalesników i zjadłam je z nutellą :-D już mnie tak brzuch boli i nic sie nie dzieje...jak byłyśmy na poczatku ciązy to bolały nas brzuchy tak jak na @ bo ja już nie pamietam.... :ico_wstydzioch:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość