Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

17 lis 2011, 18:52

My matki polki:)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

17 lis 2011, 20:57

Najgorzej chyba z ta robotą, bo mam takie cholerne odczucie marnowania czasu. Bo łażę np 3 godziny po mieście bez sensu wstępując do sklepów/pubów ze swoim cv i listami, i wszędzie słysze to samo.
-a studiuje pani?
-tak, zaocznie.
-aha, dziękujemy.
-to wszystko? o.O
-tak, w razie przyjęcia zadzwonimy.
-.-" grrr... tu mi czołg jedzie!!!! Ech...

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

17 lis 2011, 22:09

Może jednak wreszcie się uda:)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

17 lis 2011, 22:19

oj joj joj
to sobie podyskutowałyście
ale ja się przychylam do Kasi , zupki z papierka to paskudztwo i lepiej ugotować na kilka dni swoją :ico_haha_02:

Kasia90, nie gniewaj się ale Ty będziesz szczęśliwa dopiero wtedy jak osiągniesz swójj cel - 8 kg , a potem stwierdzisz że to za mało i postawisz sobie za cel kolejne -8, tylko to zakrawa na paranoje :ico_noniewiem:

matikasia, masz ten sam sposób na poprawiane sobie humorku
zresztą większość kobiet cieszą zakupki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

18 lis 2011, 08:20

masz ten sam sposób na poprawiane sobie humorku
ja też zawsze mam lepszy humor jak sobie coś kupię :-D i tak jak pisze matikasia jest duży wybór ubrań, które skutecznie zakrywają mankamenty figury :ico_brawa_01:

matikasia ja jutro wybieram się do takko - warto czy nie ma nic ciekawego?

Kasiu tylko nie doprowadź się dziewczyno do anoreksji :ico_noniewiem:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

18 lis 2011, 09:03

Matikasia nie widzę tego jakoś. :(

Wiolaw nie zaprzeczam, może już mam paranoje, bo nic nie robie tylko o tym myśle, nawet mi sie to śni.
tylko nie doprowadź się dziewczyno do anoreksji :ico_noniewiem:
tak źle nie będzie. Z moją nadwagą trudno zostać anorektyczką. :-D

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

18 lis 2011, 09:44

dzien dobry, dawno nas nie było, ale nie mam czasu, rezygnujemy z przedszkola, ja przechodze na pół etatu do innego sklepu (właśnie szukam), oliwia znowu chora i jeszcze zaden pediatra dzis nie przyjmuje :ico_zly: jakąś pojechaną przychodnię wybrałam, ręce mi opadają :ico_zly:
poza tym tone w długach, internet mam "pożyczony" od sąsiadów, buty mi sie rozwaliły i nie mam kasy na nowe i wogóle tylko wyć mi się chce, wybaczcie że tak bez ładu i składu ale juz mam wszystkiego dosc :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

18 lis 2011, 10:57

Witam Laseczki!!!
Widze temat diet jest na porzadku dziennym no to ja dodam pare groszy

W WEEKEDND SKONTAKTOWALAM SIE Z PEWNA LASKA PRZEZ NETA KTORA PRZECZYTALA MOJE SMUTKI ODNOSNIE DIET I TAK DALEJ I ODPISALA DO MNIE I PO ZBADANIU WSZYSTKIEGO I PRZEANALIZOWANIU WROCILAM OCZYWISCIE ZA JEJ POLECENIEM DO LICZENIA KCALORII 1200-1300 I MUSZE WAM POWIEDZIEC ZE JESTEM ZADOWOLONA, CHODZE NAJEDZONA NA MAKSA JEM TO NA CO MAM OCHOTE TYLKO PRZELICZAM KALORIE NA Link usuniety przez moderatora ! MOZNA TAM W KATALOGU WPISAC SWOJE PRODUKTY I JE PRZELICZAC NA LYZKI I GRAMY I TAKIE TAM ...OD PONIEDZIALKU JESTEM NA TEJ DIECIE I MAM 1,6 KG NA MINUSIE, CZYLI WAGA SPADA MI LEPIEJ JAK NA 1000 KCALORII :ico_szoking: , ZAPOMNIALAM DODAC ZE NA TEJ STRONCE MOZECIE SOBIE POLICZYC SPALANIE W CIAGU DNIA CZYLI CODZIENNE OBOWIAZKI :)
Ta laseczka dodoala mi jeszcze dane jak obliczyc swoje zapotrzebowanie kcalorii w ciagu dnia i tym wlasnie sie kierowalysmy Tutaj proszę wzór na obliczenie PPM (podstawowa przemiana materii) (kcal) dla kobiet = 665,09 + 9,56 x waga (kg) + 1,85 x wzrost (cm) - 4,67 x wiek

I to jest Twoja podstawowa przemiana materii, bez uwzględnienia aktywności fizycznej. Żeby obliczyć CPM (całkowita przemiana materii), trzeba PPM pomnożyć przez współczynnik aktywności fizycznej:

1,4 - dla osób o niskiej aktywności fizycznej
1,7 - dla osób o średniej aktywności fizycznej
2,0 - dla osób o wysokiej aktywności fizycznej (sportowcy, ludzie ciężko pracujący fizycznie)
Ten wynik to jest max tego, co potrzebujemy do życia, a na pewno od tego nie przytyjemy, bo w organiźmie nie będzie nadwyżki kalorii.

[ Dodano: 18-11-2011, 10:06 ]
DZIEWCZYNY NIE PISALAM WAM O TYM WCZESNIEJ BO CHCIALAM TO SPRAWDZIC ALE TERAZ JUZ WIEM ZE TO DZIALA, NAPRAWDE POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM

jA OCZYWISCIE NIE JEM JAKIS TAM TLUSZCZY CZY COS ALE NP:
NA SNIADANIE JEM KANAPKE Z PITY RAZOWEJ Z POMIDOREM SZYNKA SALATA I LYZKA MAJONEZU HEHEHE
NA DRUGIE SNIADANIE JEM JOGURT Z OTREBAMI PSZENNYMI 3 LYZKI LUB KEFIR 200 ML
NA OBIAD WARZYWA NA PARZE (FASOLA SZPARAGOWA, BROKULY, MARCHEWKA, BURAKI CO TAM CHCECIE ) DO TEGO RYBA LUB PIERS Z KURCZAKA NA PARZE ALE MOZNA TEZ DUSIC NA PATELNI JAK KTO CHCE
DO TEGO PO SPACERKU Z NIKOLA WYPIJAM KUBEK ZUPY TAKIEJ JAK JEJ ROBIE
W CIAGU DNIA PIJE PRAWIE 3 LITRY WODY W KONCU SIE ZMUSIALAM I TO POMAGA BO W TEN SPOSOB Z TEGO CO TA LASKA MOWI TO SPALAM TLUSZCZ A NIE WODE I TE MOJE -1,6 TO TLUSZCZY
JEM JABLKA NA PRZEKASKE LUB MELONA
NA KOLACJE JEM ZA RADA KOLEZANKI SEREK WIEJSKI CALE OPAKOWANIE I JEZELI WCZESNIEJ NIE JADLAM NIC Z OTREBAMI TO W TEDY SOBIE WSYPUJE TYLKO PO OTREBACH MUSICIE DUZZZZOOOO PIC BO ZAPCHACIE JELITA A TAK JE OCZYSCICIE, NO I JAK NIE TEN SEREK TO PUSZKA TUNCZYKA W SOSIE WLASNYM

NO TO SIE ROZPISALAM NA MAKSA ALE MOZE KTOS Z WAS SKORZYSTA - POLECAM JAK NAJBARDZIEJ

DODAM JESZCZE ZE JEM CO 2-3 GODZ I NAPRAWDE JESTEM MEGA NAJEDZONA A JAK KTOS MA NAJWIEKSZY GLOD TAK JAK JA WIECZORAMI TO POLECAM DO TEGO SERKA DODAC TE OTREBY A NIE WCZESNIEJ TO MACIE ZAGWARANTOWANE ZE DO RANA WYTRZYMACIE BO BARDZO SYCA
Ostatnio zmieniony 18 lis 2011, 21:47 przez Sabcia, łącznie zmieniany 1 raz.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

18 lis 2011, 14:00

Sabcia wyszło mi 2200kcal. więc ja sobie podaruje jednak. :) Pozostane przy swoim. :P Jak nie wyjdzie zaczne to co Ty. Narazie daje sobie czas do końca roku na jakiekolwiek rezultaty, jeżeli beda bede kontynuować, jezeli nie to zmienie.

Isia no nieciekawie u Ciebie. Trzymaj się tam jakoś.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

18 lis 2011, 15:04

Kasia90, wyobraz sobie ze ja po ciazy nie karmiac bylam na diecie ustalonej przez dietetyka gdzie moja kcalorycznosc wynosila 1800-1900 kcal i tak mialam przez 3 miesiace potem mialam 1700-1800 i stopniowo schodzilam i przez 6 miesiecy schudlam 26 kg :)
A tobie tyle wyszlo bo ty juz nie powinnas chudnac tyle ile zamierzasz :ico_nienie: , ja kiedys schudlam do 48 kg i bylam zadowolona po ciazy z synem schudlam do 55 kg i zle sie czulam w koncu jak wazylam 58 kg to czulam sie super :-D ale wiem ze jak bede wazyc 64 to tez bede happy

Osoba ktora jest aktywna przez caly dzien moze jesc 2500 kcal nie tyjac i nie chudnac ty masz wyliczone 2200 takze mysle ze bys tez chudla z tym ze jezeli teraz jesz malo to jakbys chciala to zastosowac to zwiekszaj kcal o 200 kcal nie wiecej co tydzien bo inaczej twoj organizm oszaleje i przytyjesz

Ja juz teraz jestem madrzejsza i juz nie dam sie oglupic wole schudnac wolniej a madrzej i na stale - nic mnie nie goni i nie zmniejszam swojego metabolizmu

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości