Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

18 gru 2011, 11:20

witam niedzielnie

Kobietki gdzie Wy się podziewacie :ico_szoking:

My po śniadanku, Iza wczoraj przebudziła się coś koło 21 i nie chciała zasnąć więc siedziała z nami i przed 22 zasnęła i jedzonko o 1.30 i 5.30 :ico_sorki: więc jestem w miarę wyspana, teraz tez nie śpi tylko siedzi z nami w swoim leżaczku i chyba powoli wychodzi już ze spania w takich godzinach bo wczoraj spała tylko od 12 do 16.30 :ico_sorki:

izuś i jak dzisiaj i właśnie wiadomo kiedy wyjdzie Przemek do domku :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

18 gru 2011, 11:29

DOBEREK

no ale tu cisza nastała, jejuś wszystkie świeta już szykują chyba

ja dziś do 9 spałam :ico_szoking: z przerwą na uśmieszki syna od 5do 6 ale nie jest źle. Kaszel dalej mnie męczy że aż uszy już swędza od środka, ale grunt, że żyję i gorączki nie mam.

Szukam przepisu na jakiś tort bo dla meza na urodziny chcę zrobić i na roladę jakąs na święta z makiem zrobię.

Jejuś już za tydzień święta ale to zleciało, szok co???

izuś i jak mąż dziś?mam nadzieję, że lepiej

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

18 gru 2011, 11:45

Jejuś już za tydzień święta ale to zleciało, szok co?
do mnie to jakoś nie dociera :ico_noniewiem: A musi choinkę załatwić :ico_sorki: to może jak ja ubierzemy będzie inaczej tak bardziej świątecznie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

18 gru 2011, 16:00

hej moje drogie :ico_sorki:

wróciłam właśnie od Przemka, czuje sie nie najgorzej, wiadomo jeszcze słaby, ale ogolił sie fajnie :ico_oczko: już ma ochote telewizor oglądać :ico_oczko: apetytu nie ma, wmusiłam w niego obiad bo skąd siły ma mieć :ico_oczko:

wyniki posiewu już są :ico_sorki: gronkowiec złocisty, tak myślałam :ico_olaboga:
teraz dostaje jeden antybiotyk kierowany oraz drugi o szerokim spektrum działania zeby coś innego sie przypadkiem nie przypałętało bo w szpitalu o to nie trudno,

ma komplikacje po tym zapaleniu, doszło zapalenie w dłoni, prawdopodobnie bakteria zaatakowała żyły, bo one "lubią" sobie wędrowac po róznych narządach :ico_olaboga: na szczescie już mu to badali pod katem zatorów i przez neurologa, powinno zejsc :ico_sorki: ogólny jego stan zdrowia jest taki jak przy sepsie... bo to w sumie jest sepsa, doszło do zakażenia całego organizmu przez to ze tak długo nie rozpoznała lekarka

no ale jest pod kontrolą :ico_sorki: gorączka już mniejsza bo tylko 38,6 :ico_sorki: i spada po lekach :ico_sorki:

kiedy go wypuszczą??? najwcześniej za 3 tygodnie jeśli w posiewie nie bedzie gronkowca już, jeśli bedzie nadal to niestety szpital aż do znacznej poprawy, potem kilka tygodni antybiotykoterapii w domu

o pracy moze pomarzyć przez łądnych kilka miesiecy
a ja wczoraj gadałam z moją dawną szefową ze sklepu monopolowego, jakby co to mnie przygarnie :ico_sorki: na razie ma nową ekspedientkę od dwóch tygodni :ico_noniewiem: ale sie zobaczy, mam dwie ręce i obie prawe :ico_haha_01:


wystawię za chwilkę na naszym sklepiku pare rzeczy które zalegają w szafie, kasa sie przyda bo musze kupować probiotyki osłonowe i suplement nasercowy Pagma Basic za 90zł :ico_olaboga: wiec jakby któaś chetna była na nówkę torebkę sylwestrową od Batyckiego z metką czy inne rzeczy to zaglądać proszę na sklepik :ico_sorki:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

18 gru 2011, 16:46

izuś_85 o kurde ale się u Ciebie porobiło :ico_olaboga: życzę dużo siły i cierpliwości, bo na pewno będziesz tego teraz bardzo potrzebować, a mężowi, żeby jak najszybciej zdrowiał :ico_sorki:

Hej wszystkim. U nas już chyba ciężki okres Alanka mija, na szczęście. Miałyście rację to chyba znów jakiś skok rozwojowy, choć nie wykluczam dodatkowo ząbkowania, bo ostatnio małemu spuchło dziąsło lekko i pocierał dolnymi dziąsłami o górne i się denerwował przy tym, więc coś musi być na rzeczy. Niestety trzeba się przemęczyć. Ale nocki już całe przesypia od kilku dni, także jest znacznie lepiej :ico_sorki:

A wczoraj Alanek sam usiadł bez żadnej pomocy dwa razy z pozycji pół leżącej :ico_szoking:

Miłego wieczorku wszystkim!!!

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 gru 2011, 17:14

Cześć!

izuś_85, no pięknie Przemka wzięło :ico_olaboga:
Masakra, jak to nigdy nie wiadomo, co w człowieku siedzi. A lekarze rodzinni to wiadomo jak jest, ciężko trafić na House`a :ico_oczko:
Ale dacie radę, bo cóż zrobić :ico_noniewiem:

A ja sama w domciu, bo Zu z tatusiem do teatru się wybrali.
Maciunia śpi. W sumie cos dziś ma dzień śpiocha, jak nie on.
No, ale noc średnia, więc pewno odsypia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

18 gru 2011, 17:19

Ale dacie radę, bo cóż zrobić :ico_noniewiem:
no pewnie ze damy rade :ico_sorki:
musimy :ico_sorki:
szkoda tylko ze nie mamy w takiej sytuacji rodziców do pomocy przy dzieciach :ico_olaboga:
Natalia ledwo daje rade z dwójką bąbli :ico_noniewiem:
no ale te 3-4 tygodnie az Przemek wyjdzie ze szpitala musimy przeżyć
potem jakoś będzie :ico_sorki:

nina0226, nasz Konrad tez swiruje troche, dziś juz lepiej ale jednak jakiś skok do dorwał

[ Dodano: 18-12-2011, 16:20 ]
zajrzyjcie na sklepik, może coś wam wpadnie w oko

:ico_oczko:

[ Dodano: 18-12-2011, 16:22 ]
Jejuś już za tydzień święta ale to zleciało, szok co???
zleciało, ja sie tak cieszyłam na te święta, jakby nie dzieci to chyba bym choinki nie ubierała nawet :ico_noniewiem:
no ale niech chociaż dzieciaczki sie cieszą :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 gru 2011, 17:43

szkoda tylko ze nie mamy w takiej sytuacji rodziców do pomocy przy dzieciach
jak czytałam o tej Waszej nocnej akcji z pogotowiem to właśnie zaczęłąm myśleć nad naszą sytuacją :ico_noniewiem:
No i kurde kiepsko. Siostra niedaleko, ale ma dwa maluszki, szwagier tirami jeździ.
Chyba bym zadzwoniła do tej sąsiadki, co na godzinkę przychodziła do Maćka jak Zuzię odpropwadzałam do przedszkola.

No i nie dziwię się,że klimatu świąt nie czujesz.
Dobrze,że masz dzieci, taki power do życia.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

19 gru 2011, 11:32

witam,

matuchno gdzie Wy wszystkie jesteście :ico_szoking: :ico_sorki:

ja z kawusią, Iza coś nie może zasnąć u nas niedzielą są zupełnie inne niż wszystkie dni :ico_noniewiem: Iza chyba czuje że my wszyscy w domku jesteśmy i śpi raptem max. po 1 godzinie tak ze 3 razy a tak to cały dzień z nami w dużym pokoju :ico_brawa_01:
A wczoraj Alanek sam usiadł bez żadnej pomocy dwa razy z pozycji pół leżącej
wielkie dla Alanka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
czuje sie nie najgorzej, wiadomo jeszcze słaby, ale ogolił sie fajnie
no to idzie ku dobremu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

19 gru 2011, 11:52

doberek

ale pustki to fakt

izuś oby tak dalej ze zdrowiem męża by z każdym dniem było coraz lepiej

kwiatunio może tak być że mała czuje że wszyscy są, że w domu inaczej i chce z wami czas spedzać:)

dzwoniła do mnie jakaś pani i zainteresowana ciuszkami które jeszcze po elizie mi zostały, jutro ma przyjśc, mam nadzieję, że weźmie większość bo mam tego nie mało, i zalega mi tylko, a jeszcze po młodym musze popakowac, i elizy takie co siostra już na następne lata mi przysłąła a mam tego masę, dobrze że doidatkowy pokój jest jeszcze i jest gdzie to skłądowac bo inaczej nie wiem co bym z tym miała robic, szok

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość