Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

15 wrz 2011, 19:26

agusia22, pokaż nam jakieś zdjęcie Roksanki :-D

Blanka26, powiem Ci,że mi też nie było do śmiechu jak zrobiła tak pierwszy raz,bo ubrudziła prześcieradło, poduszkę, swoje ubranko, siebie, mnie,a na koniec wsadziła nogę do kupy,a później w świeżego pampka :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Tak to szybko zrobiła,że nie zdążyłam jej wyciągnąć z ręki i trochę prania było :ico_oczko:
A teraz czasem zapominam i kładę obok niej brudną pieluszkę i jest powtórka z rozrywki ale już mnie to śmieszy (i staram się go jak najszybciej jej zabrać),a najbardziej Karolinkę,bo jak tak mała zrobi to Karola się pokłada ze śmiechu :ico_haha_01: :ico_haha_01: Mam tylko nadzieję,że w końcu przestanie tak robić :ico_oczko: :ico_sorki: :ico_sorki:

A u nas chłodno się zrobiło. Karolka biega po polu w bluzie ale cała jest zimna :ico_noniewiem:
Mam nadzieję,że katar się nie przypląta :ico_noniewiem:
A Martynka śpi jeszcze :ico_noniewiem: idę ją budzić, zje, wykąpie ją i mam nadzieję,że najpóźniej o 21 uśnie,bo ja już usypiam :ico_spanko:

Coś dziś pusto. Gdzie jesteście dziewczyny ?? :569:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

15 wrz 2011, 19:57

Aniaaa super się podnosi mała :ico_brawa_01: mój tak chwilkę 'klęczy' jak go tak sama podniosę ;p
co do kremówki, pycha:-) ja wczoraj zjadłam całą białą czekoladę z milki :ico_wstydzioch: aż mnie po niej zemdliło! ;p ale i tak pyszna była!

Blanka26 tak, goła pupa to jest to :-) Witek też się wygina jak go przewijam, i zawsze na parę minut go zostawiam z tym gołym tyłkiem

ewelcia1245 :ico_brawa_01: za 2 ząb! te pierwsze jedynki to chyba szybko jedne po drugim! Oby mojemu też wyszły na dniach :ico_sorki: bo ciężko z nim wytrzymać ;p
powiem Ci,że mi też nie było do śmiechu jak zrobiła tak pierwszy raz,bo ubrudziła prześcieradło, poduszkę, swoje ubranko, siebie, mnie,a na koniec wsadziła nogę do kupy,a później w świeżego pampka :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
łooo hehehe to nieźle! U nas zdarza się tylko noga w kupkę, ale aż tak to nie xD

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

15 wrz 2011, 20:59

Witam dziewczyny

Impreza sie wczoraj udala -urodziny kolezanki-mi chyba za bardzo :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Ewelcia1245 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za drugi zabek

Aniaaaale Martynka spryciulka na czworaczkach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ztym pamaperesem to sie porobilo ...Szymek tez czasem stopki w kupe wsadza a potem nimi wierzga ze nie moge go zlapac :ico_szoking:

Dobrusia moj maly tez gimanastyke stosuje bez pieluchy i wygibasy straszne i chusteczki mi zabiera te do wycierania i trwa okropnie dlugo ale strasznie sie cieszy :-D

[ Dodano: 15-09-2011, 21:13 ]
Bylismy dzis u health visitora -waga Szymka 8,05kg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pytalam tez o to uczulenie wg niej to nie jest od banana ...ani wogole od pokarmow(podobno jest bardziej agresywne w wygladzie) raczej uczulenei na Johnosns produkt do kapieli lub zmienilam plyn do plukania Szymka ubranek ...kazala smarowac E45 takim specjalnym dla dzieci tak czesto jak to mozliwe :ico_sorki:

a to pekniecie za uchem z osoczem powiedziala ze skoro juz tak dlugo ma to nalezy pokazac doktorowi:ico_sorki: :ico_sorki:
ja mam jutro wizyte dla siebie ale poprosze zeby na Szymka tez spojrzal :ico_sorki:

ja ide zapytac dalej o te wlsoy bo leca mi okropnie ...dzis obcielam tak na dosc krotko zwlaszcza z ztylu a z przodu tak do brody na arzie jestem zadowolona bo jakby nie widac tych przeswitow :ico_sorki:

[ Dodano: 15-09-2011, 21:22 ]
a i jezszce pytalam czy cos znaczacego dziecko w tym wieku powinno robic....smiac sie reagowac na mine rodzica i odpowiadac tym samym pogadywac sobie prekrecac sie z pleckow na brzuszek i wkladac rzeczy do buzi....natomiast siedzenie to 7miesiac a raczkowanie dopiero 9 a ponoc niektore dzieci wcale nie raczkuja :ico_szoking:


i powiedzialam jej ze Szymek nie lubi sloiczkow z kalafiorkiem ...i powiedziala ze to normalne bardzo duzo dzici nie lubi kalafiora :ico_szoking:

natomiast powiedziala ze moge mu dac jogurcik z pomaranczkiem taki specjalny dla dzieci :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

15 wrz 2011, 23:05

witam
wrócilismy do domku i juz fajnie ze w domku
co wyszło ? alergia na mleko krowie i kukurydzę :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
wazy 6100g :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mierzy 68cm :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: urósł przez miesiąc 2 cm chyba troszkę za szybko rosnie i wydaje sie coraz chudszy a tyje
jutro napisze cos wiecej bo jest co pisać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ale nic na ulewanie nie pomogli tak więc problem dalej....................................jest i musze cos szukać chyba sama :ico_zly: jakaś maskra :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

16 wrz 2011, 06:45

Bylismy dzis u health visitora -waga Szymka 8,05kg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
waga super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ponoc niektore dzieci wcale nie raczkuja :ico_szoking:
Moj Wiktor w ogole nie raczkował i z tego co widze to roksanka tez nie bedzie chyba ze jej sie cos odmieni :ico_noniewiem:

magda1614, super ze juz w domku.Wspolczuje alergii :ico_sorki: to teraz bedziesz musiala jakies inne mleko podawac?

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

16 wrz 2011, 08:11

Witam
Opisze wam po krótce
Poniedziałek-badania krwi i testy alergiczne ,takie te nakłuwane igiełką i usg brzuszka
Wtorek-testy skórne pokarmowe-zakładane na 3 dni
środa-nic :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
czwartek- odczytanie testów i domek

Po pierwsze nikt sie nie pytał o ulewanie i co zjada i jak zjada i ile,jakas masakra a on ulewał dalej,wogóle to zmienili mu lek i sie 2 dni zachowywał jak nie moje dziecko płakał prężył się i wyginał to postanowiłam ze juz mu zadnych leków nie dam bo to niekrólik doswiadczalny a ona ta lekarka do mnie ze czasem niektóre dzieci reaguja kolkami i bólem brzuszka :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: idiotka

A on ulewał dalej i schudł przez 2 dni 100g a my tak o wage walczymy a ona nic na to,jakaś schiza,pielęgniarki chodza jak świete krowy i widziałam kazy ich błąd przy pracy (tez jestem pielegniarką) ale one wszystko robiły bez dezynfekcji albo w rekawicach szły do dzoecka juz z zabiegowego załozonych-totalny burdel

W czwartek wyszła mu alergia na mleko i kukurydze a ona do mnie ze na to się nie ptrzy to k...a po co te testy i po co 4 dni w szpitalu jak mógł być tylko 2 dni :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i teraz nie wiem ,jakaś masakra -lekarz nie wiadomo kto nie pyta sie czy dziecko się dobrze czuje totalna olewka pacjenta

A za pobyt musiałam 120zł załacić :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:


I co dalej nie wiem muszę chyba szukać innego spacjalisty tylko jak dostanę wypis z tymi wynikami bo tak to nie mam dokumentu,i tyle

Załuję że poszłam tam bo moje dziecko t tylko się nabawiło kataru tam ,a był taki zdrowiutki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Tak więc wizyta w tym szpitalu nie udana i bez efektów

Bedzie miał jeszcze scyntygrafię na potwierdzenie refluksu ale to znak zapytania kiedy ?o matko 4 dni męczarni w szpitalu i nic z tego a myślałam ze ktoś mi pomoze ale jak szpital nie pomógł to kto pomoze???????????????????????????????????

Ona do mnie ze do poradni genetycznej dlaczego on mało tyje bo on rosnie na długość !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!20cm w 6miesięcy kto to widział!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dlatego on taki chudy jest!!!!!!!!!!!!!!!!ale nie ma apetytu i nic nam nie pomogli i jestem załamana bo myslałam ze juz coś sie wyjasni a tu lipa na całej linii :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Tylko złych nawyków się nauczył lulania i noszenia na rękach bo warunki żadne i tylko mam problem dodatkowy bo zrobił się "FILIPEK RĄCZKOWY"

Oj mówię wam katastrofa ale mam jeszcze jednego lekarza gastrologa z innego szpitala to zarejstruje go prywatnie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i tylko miec kaseę jakis koszmar

no nic uciekam bo sie synalek zaraz obudzi

A naklikałyście ze chyba nie doczytam :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 16-09-2011, 08:12 ]
No i nie wiem co z tym mlekiem bo kazała to samo dawać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 wrz 2011, 09:18

Blanka26 tak, goła pupa to jest to :-) Witek też się wygina jak go przewijam, i zawsze na parę minut go zostawiam z tym gołym tyłkiem
Marcelina robi tak samo, ale nozek w kupke na szczescie nie wklada :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
magda1614, nie znalezli przyczyny ulewnia?? :ico_szoking: ale dobrze, ze przynajmniej wiesz na co jest uczulony :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ale one wszystko robiły bez dezynfekcji albo w rekawicach szły do dzoecka juz z zabiegowego załozonych-totalny burdel
:ico_szoking: co za szpital :ico_szoking:
20cm w 6miesięcy kto to widział!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wow :ico_szoking:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 wrz 2011, 09:36

Magad1614dobrze ze jestescie juz spowrotem ze szpitala :ico_sorki:


no troche rzezczywiscie niepowaznie to wszystko wygladalo ...i wiem jak to wkurza jak widzisz bledy innych ...ja jestem pielegniaraka stomatologiczna i wszystkie te procedury ze sterylizacja i rekawicami sa takie same...wiec wiem o czym mowiesz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

niedobrze ze Filipek tak na leki zareagowal a nic Ci ta doktor nie powiedziala jak przestalas mu dawac???
No i nie wiem co z tym mlekiem bo kazała to samo dawać
ja rozmawialam jeszcze raz az moja ciotka (mam refluksowca zalergia na bialko krowie) oni tez spedzili mase czasu w szpitalach testujac rozne leki(i etz skonczylo sie na tym ze moja ciotka poprostu przestala mu dawac leki bo byl juz na takich dawkach jak dorosly a efekt mizerny) i dopiero zrobila sie poprawa jak dostal Nutramigen-podobno to jedyne mlkeo ktore nie zawiera mleka krowiego!!!dla tego dla uczulonego dziecka to jest najlepsze!!!

[ Dodano: 16-09-2011, 09:38 ]
20cm w 6miesięcy kto to widział!!!!!!!!!!!

moj Szymek tez urosl 18 cm od urodzenia i tez sie urodzil malutki nastepny po Twim Filipku Magda :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

16 wrz 2011, 09:46

a nic Ci ta doktor nie powiedziala jak przestalas mu dawac???
mówiła ze myslała ze pójdzien na ten nowy lek ale nic z tego i tak mogło byc ale mi o tym nie powiedziała i wrócilismy do tego co mu pomógł czyli Debridad on mu pomaga i jest ok jak na razie zjada po 120 do 140 ml posiłków 6 razy na dobe ale juz tego nie nadrobi co wczesniej jadlpo 60ml i na zdjęciach naprawde wyglada na papusnego ale jest naprawde bardzo drobniutki

Ach ja to sie mam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 16-09-2011, 09:47 ]
moj Szymek tez urosl 18 cm od urodzenia i tez sie urodzil malutki nastepny po Twim Filipku Magda :ico_sorki:
wow to tez wielki chłop ale 2 kg wiecej wazy niz mój kruszynek :-D :-D a nie masz wzrostu urodzeniowego to mierzyłaś go sama? po urodzeniu

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

16 wrz 2011, 09:57

Hej :-D

magda1614, co za lekarze... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
A jakie mleko podajesz małemu teraz ?
Dobrze,że chociaż te testy zrobili i wiecie o alergii ale to jak Was traktowali to masakra... totalna olewka :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Teraz to chyba już wszystko trzeba załatwiać prywatnie... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Najważniejsze,że już w domku jesteście,a nie kazali Wam dłużej siedzieć w szpitalu :ico_noniewiem:
Moj Wiktor w ogole nie raczkował
Karolka też nie raczkowała i ok. 7 miesiąca zaczęła na kolankach się podciągać i przeszła od razu do chodzenia w łóżeczku,a po ok. 2 tygodniach śmigała przy meblach :ico_szoking:
A Martynka chyba będzie raczkować,bo już się rwie :-) chciała bym,żeby raczkowała,bo przynajmniej sama będzie mogła do mnie przyjść,a nie będzie płakać,żeby ją na ręce brać :ico_oczko: :ico_haha_01:

Ale u nas było zimno rano :ico_chory: żałowałam,że kurtki nie ubrałam sobie i Karoli :ico_noniewiem: Na szczęście Martynka miała gruby polarek i nie zmarzła :ico_sorki:

[ Dodano: 16-09-2011, 10:12 ]
magda1614, no właśnie, może powinien mieć inne mleczko skoro ma alergie na mleka krowiego. Ja jak przesadzę z jogurtami i mlekiem to Martynke boli brzuch i zaczyna ulewać :ico_noniewiem:
Może Filipek przez tą alergie tak ulewa i wystarczyło by dobrać odpowiednie mleczko !? :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość