Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 kwie 2010, 22:11

Witam:)

Cały dzień internet przeciążony przez tą katastrofę :ico_zly:
własnie - jak wy szybko planujecie wrócić po macierzyńskim do pracy?
Wg moich wyliczeń muszę wrócić w połowie sierpnia. 22 tygodnie macierzyńskiego + zaległy urlop+ urlop wypoczynkowy za ten rok, potem mąż weźmie 2 tygodnie urlopu i jakoś przekulamy z małą do końca 6 miesiąca... a potem niania. Chociaż jeszcze takowej nie mam i boję się :ico_olaboga:
kurka...żałoba narodowa...
no to już se obejrzałam "usta usta"
Dokładnie ja też nad tym ubolewam :ico_noniewiem: Cały tydzień czekam na ten serial :ico_sorki:
laski, a gdzie w ogóle mieszkacie?
Ja 30 km od Poznania :-D
Nie wiedziałam, że chcesz PL opuszczać.

hormiga, życzę spokojnej nocki dzisiaj! Przespałaś się chociaż chwilkę w dzień? To dużo daje, żeby zregenerować siły po zawalonej nocce.

Ja znalazłam własny sposób na kolki. Każdego dnia rano podaję małej 30 ml herbatki ( na zmianę z pokrzywy lub z majeranku) i sama też wypijam (wolę pokrzywę, ale rumianek też popijam czasami). Odpukać od tego czasu nie mamy problemów z kolkami!
Stosowałam też kropelki niemieckie sab simplex ale nie widziałam po nich poprawy.
mój małż wstaje pierwszy i przewija juniora :ico_haha_01: a ja tylko wywalam mleczarnię i potem idę spać, a oni się noszą
Cudowny, gdzie takich rozdają?
Mój w nocy tak głośno chrapie że Jolka podczas karmienia dostaje oczy wielkości złotówek! Wrrr :ico_zly:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

10 kwie 2010, 22:44

witam
masakra brak mi słów
no ale my już po chrzcie, mała była nawet grzeczna ale pod koniec dala czadu
Qanchita, ja cię kochana ozłocę, bo ten majeranek cuda działa u nas kupeczki cudne.
a ja jestem z okolic Wrocławia, mamy niezły rozrzut.
postaram się jutro jakieś fotki wrzucić a teraz zmykam

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

11 kwie 2010, 10:13

Hej dziewczynki
dawno mnie nie było ale przed świetami zamieszanie , po świętach nie lepiej .
Wczoraj ta tragedia :ico_placzek: :ico_olaboga: ja przeżywam to jakoś bardziej osobiście szczególnie ze względu na jedną osobę na Minister Krystynę Gęsicką , kurcze znałam ją osobiście jako prezesa PARP pisałam do niej pisma nie jedną konferencję razem obskoczyłysmy nie moge w to poprostu uwierzyć.

przeczytałam was jakoś pobierznie bo troszke mi sie stron nazbierało
jeżeli chodzi o mnie to ja niewiem kiedy wracam do pracy do konca wrzesnia mam czas do namysłu , niechce mi sie wracac do mojej pracy chociaż żal to porzucać byłam Kierownikiem projektów w firmie consaltingowej , ale mój Dyrektor i jego niesprawiedliwośc coraz czesciej mnie przytłaczała i z tego względu niechce wracać, mam też swoja działalność gospodarcza z mizernym skutkiem , ale może jakoś to sie rozkręci no niewiem jak coś poprostu chce coś robic aby miec wiecej czasu dla dzieci dla Lusi i Leny która pójdzie do przedszkola i pewnie nie bedzie wychodzić z infekcji wiec nie bardzo żebym coś nowego zaczynała bo nowy pracodawca mnie wysadzi predzej niż mnie przyjał.

Dziewczynki ale te nasze dzieciaczki rosną niesamowicie naprawdę ....

Poradzcie mi coś na te krosty piekelne na buziulce woda przegotowana , i co stosowałyscie? raz jest lepiej raz gorzej jak sie troszke zagrzeje to sa czerwiensze kurna zwariować idzie.

Jeżeli chodzi o szczepienia to ja nie szczepie na rota , Leny też nie szczepiłam , tylko na pneumokoki Lenka 4 dwki dostała, teraz Lusi podam około roku pierwsza bo pewnie do żłobka nie pójdzie wiec spokojnie do tego podejdę.
Pojad pediatra do rota podchodzi tak że sa mutanty wirusów i tak przy silnym sie trafia do szpitala na kroplówkę wiec nie daje do gwarancji...

Ja jestem z Warszawy ...( mieszkam od 5 lat)

wiem o czym mówicie o nie obecnych męzach w domu ja też tak miałm przez 2 lata teraz przez to że mój R sie rozstał ze swoja firma mam go w domu i jest prościej ale za to stres o kolejna pracę o znalezienie jej :ico_szoking: :ico_olaboga:

no to chyba tyle z rana

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

11 kwie 2010, 11:43

Wczoraj ta tragedia ja przeżywam to jakoś bardziej osobiście szczególnie ze względu na jedną osobę na Minister Krystynę Gęsicką , kurcze znałam ją osobiście jako prezesa PARP pisałam do niej pisma nie jedną konferencję razem obskoczyłysmy nie moge w to poprostu uwierzyć.
skoro ją znałaś to zrozumiałe,że tak to bardziej osobiście przeżywasz

[ Dodano: 2010-04-11, 11:44 ]
u nas te policzki tak wyglądały i lekarka stwierdziła,że jej to naskazę wygląda.Dostaliśmy Elocom i po 3 smarowaniach zeszło
Obrazek

[ Dodano: 2010-04-11, 11:48 ]
nowe fotki
Obrazek

[ Dodano: 2010-04-11, 11:49 ]
Obrazek

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

11 kwie 2010, 12:21

hej
Karmelciu jaki już Filipek duży!!! rośnie Ci chłopak jak na drożdzach :D

straszna tragedia,pan Putra był z Białegostoku,pani prezydentowa w pamięć mi zapadła po programie na tvn style - bardzo sympatyczna kobieta.mimo,że niekiedy nie zgadzałam się z decyzjami naszych polityków,jest mi po prostu tak po ludzku przykro \*/ ale odkąd zaczęłam się poruszać w polityce wiem,że to cholernie ciężka praca,stresująca i bardzo często niewdzięczna.

miłej niedzieli mamusie

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 kwie 2010, 15:27

Witam Mamuśki :-)
Qanchita, ja cię kochana ozłocę, bo ten majeranek cuda działa u nas kupeczki cudne.
Cieszę się, że mogłam pomóc. Teraz właśnie ja męczę herbatkę z majeranku...smaczna to ona nie jest ale co tam!
Czekam na fotki z chrztu! My już za 3 tygodnie :ico_brawa_01:
Poradzcie mi coś na te krosty piekelne na buziulce woda przegotowana , i co stosowałyscie?
Nam lekarka kazała smarować buźkę taką śmierdzącą maścią Tormentalum (nie tormentium!!!) Moim zdaniem pomogła.

A moja córcia odkryła "rączki". Stęka żeby ją nosić i zaczyna płakać jak jej znikam z pola widzenia :ico_noniewiem:
Chciałam kupić sobie chustę ale jak to się wiąże??? No i te ceny :ico_szoking: Może lepiej nosidełko?
Doradźcie coś :ico_sorki: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

11 kwie 2010, 18:09

hej!!!

no tak..do Gdańska niedaleko, Poznań też w miarę ...więc szykujcie się powoli kobitki!

Qanchita a mój panicz nie tknął majeranku!!! miał normalnie odruch wymiotny!!! drań
hehhe
chusty drogie jak diabli....ale może popatrz na allegro albo ebauy?
Kamelek1 no widzisz, a ja mam rodzinkę w stolicy, to może kiedyś przy okazji się zobaczymy

muszę lecieć robić kąpanko, bo Ptysio płacze
zajrzę wieczorem

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 kwie 2010, 18:24

zborra, to może herbatka z pokrzywy? Też powinna łagodzić bóle brzuszka. A jak Tomuś ma takie wrażliwe podniebienie to sama sobie wypij majeranek! Przecież też troszkę zadziała. Ja piję :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-04-11, 18:27 ]
A spotkanie... jakby było w Poznaniu byłoby bosko :ico_sorki:

Ja już nawet mam pomysł gdzie... Park Sołacki:D
Tam jest też restauracja więc można wypić i kawkę i pospacerować z berbeciami:)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

11 kwie 2010, 20:00

karmelka, śliczny synuś!!!
kamelek1, na buźkę...ja przemywam teraz roztworem nadmanganianu potasu....ale chyba młody dojrzewa, bo powoli same zanikają...
za to dziś wstał z taką ciemieniuchą, że ma normalnie żółty strup! :ico_placzek: ble
Qanchita, no tak, może ja sobie będę popijać.
ale generalnie po tych kroplach bioGaia jest o niebo lepiej!!! odstawiłam lefax zupełnie, daję esputicon, 3-4krople dziennie i te probiotyki i co? już 3dzień jest kupa prawie bez wysiłku!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

12 kwie 2010, 07:58

a u nas wczoraj wieczór płaczu
mała od 19 do 23 wisiała na cycku
nie mogła za jasną cholere zasnąc :ico_olaboga: juz nawet ją karmiłam u nas w łóżku bo myslelismy ze przy przenoszeniu sie budzi ale gdzie tam i tak sie budzila
w koncu przed 24 dałam jej butle wydoiła i zasneła
i jaki z tego morał?????? ze głodna
chociaż wszyscy mnie przekonują że przybrała ale ja sie dzisiaj przekonam bo ide z nią do przychodni zważyc
wieczorem mam takie flaki zamiast cycków że hej

aha i na to wszystko jeszcze Jaga płakała bo ją Majeczka obudzila i darła sie jak poparzona :ico_placzek:
a do tego wszystkiego jeszcze ja z bezsilności i zmęczenia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość