Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

16 wrz 2011, 21:12

magda1614, jak nie kupisz bez recepty to idź do pediatry bądź rodzinnego i tez Ci wypisze. Oby Wam to mleczko pomogło. Gdyby mały nie chciał pić możesz mu dosładzać glukozą. Myślę, że będzie dobrze. W razie co masz jeszcze 2 mleczka, któreś musi mu podpasować :ico_sorki: Będzie dobrze. Tak się zastanawiam, to, że mały słabo przybiera może też być wynikiem alergii, bo organizm nie przyswaja wtedy białka.
Świetnie, że zrobili mu te testy :ico_sorki: a wiesz może jakie alergeny jeszcze badali????

[ Dodano: 16-09-2011, 21:14 ]
tabogucka tak mi się jeszcze przypomniało
ja bym nie dawała Szymkowi pomarańczy :ico_noniewiem: jabłka gruszki, morele, brzoskwinie, śliwki to są dość bezpieczne owoce dla takiego malucha, ale pomarańcza :ico_nienie:

[ Dodano: 16-09-2011, 21:14 ]
dobra ja zmykam
mąż ściągnął grę angry birds i tak wciąga to, że :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

16 wrz 2011, 21:26

:ico_brawa_01: za ząbek Szymusia :ico_brawa_01:
Sejana torcik wyglada przepysznie ja tez lubie piec ;))
sliczne zdjecia Roksanki fajna pozycja do spania we wozku ;p
i super ze pije z tego niekapka pewno ma radoche tez musze sprobowac
a i przykro mi troszke dziewczyny bo przez to ze mieszkamy z tesciami ja chodze wczesniej spac bo po całym dniu zajmowania sie mała i wstawaniu wnocy to chodze spac kolo 22 albo sobie posiedze na necie a moj K nie jest spiacy i siedzi na dole z rodzicami i tak codziennie ja bym chciala spedzac z nim wieczory bez rodzicow ale nawet jak chcemy ogladac film wieczorem to oni tez sa w tym duzym pokoju ;/ i dzis tez mielismy ogladac razem a on siedzial w kuchni i gadal z mamą to ja mowie ze ide spac a on a nie ogladamy filmu a ja ze i tak codziennie spedzasz wieczory z rodzicami a nie zemna
przyszedł po jakims czasie myslalam ze cos powie a on dobranoc i poszedl sie polozyc a ja sobie siedze troszke mi przykro :ico_placzek:
tak bym chciala sama mieszkac we trojke i miec czas tylko dla siebie i dla niego jego rodzice chodza pozniej spac niz my sypialnie mamy na przeciwko siebie odziellone malutkim korytazykiem tylko a lazienka po srodku tego korytarza Blanki lozeczko przy scianie gdzie prysznic a oni zawsze przed spaniem jeszcze sie tak pozno kapią ehhh mlodzi powinni byc na swoim chcialabym miec swoja kuchnie gdzie nbikt by mi sie nie wtracal chcialabym byc gospodynia swojego domu bo tutaj nie jestem ;/
ok dosc marudzenia wybaczcie ale jak tak sie wyzale komus to lepiej ...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 wrz 2011, 21:50

ja bym nie dawała Szymkowi pomarańczy
tez sie balam i pytalam health visitor...i ona powiedziala ze w tych dziecinnych sloiczkach jest tego tak mala ilosc ze marne szanse zeby mu zaszkodzilo...a to byl jogurcik z pomaranczkiem...i bardzo mu smakowal :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 16-09-2011, 21:59 ]
patrycjaaaoj wspolczuje bardzo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ja nie mam w zasadzie tesciow ale pamietam jak my ja z rodzicami i moi dziadkowie (rodzice mamy )mieszkalismy w jednym domu ...mimo ze tam byly 2 oddzielne pietra my na parterze z wlasna kuchnia i lazienka i 3 pokojami a dziadkowie na gorze ...to moj ojciec szalu dostawal bo nigdy nie byl na swoim bo wiecznie musial uwazac bo nawet sie z matka nie mogli poklocic bo zaraz ktores z dziadkow przychodzilo na dol....tata wariowal i dopiero odzyl jak sie do bloku przeprowadzilismy ... :ico_sorki:
a Wy nie mozecie wynajac wlasnego katka ???to przez gabinet K???bo wy go na podworku u tesciow budujecie...???i czujecei sie zobowiazani zostac??? a moze za jakis czas jak po otwarciu gabinetu staniecie na nogi to uda sie wam wyprowdzic od tesciow???
Inunotez miala ciezko z tesciowa ale odkad sie wyprowadzila to chwali sobie sytuacje...moze warto pokombinowac...zeby sie udalo wyprowadzic na wlasne smieci :ico_sorki: :ico_sorki:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

16 wrz 2011, 22:09

Magda trzymam kciuki zeby mleczko pomogło.

patrycjaaa, wspolczuje Ci :ico_sorki: Oby to sie szybko zmieniło.Pogadaj o tym ze swoim mezem.Moze to cos da :ico_noniewiem:

Co do picia z kubeczka to pierwszy raz dalam jej jakies 2 tygodnie temu.na poczatku niezbyt jej wychodilo to picie ale teraz juz sobie radzi :-)

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

16 wrz 2011, 22:55

hej ja przelotem na chwilę, bo szał egzaminów poprawkowych - nie mam weny ale cóż.... Zachciało mi się takiej uczelni to trzeba brnąć...

:ico_brawa_01: za ząbki - mi lekarka powiedziała 2 miechy temu na szczepieniu że się coś zaczyna i mam się nie przejmować, bo to trochę potrwa - no i faktycznie, Mały gryzie wszystko czasami jak szalony - widać że go męczy, a nic nie widać :ico_sorki:

Mikołaj na razie też tylko trzyma kubeczek i namiętnie gryzie dzióbek xD

NowaSejana, ale Maleńka fajna :ico_brawa_01: Co do takiego spania - Mikołaj tak zasypia od jakiegoś czasu - na początku sie przestraszyłam, że coś sobie zrobi, albo że ma moze napięcie mięśniowe, ale nic się złego nie dzieje ;)

Wczoraj dałam Mikołajowi kurczaczka i ziemniaczki z masełkiem, ale wsuwał :ico_szoking:

Dobra, śmigam się uczyć, wpadnę po weekendzie to doczytam co naklikałyście - miłego weekendu :*

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

16 wrz 2011, 23:59

a Wy nie mozecie wynajac wlasnego katka ???to przez gabinet K???bo wy go na podworku u tesciow budujecie...???i czujecei sie zobowiazani zostac??? a moze za jakis czas jak po otwarciu gabinetu staniecie na nogi to uda sie wam wyprowdzic od tesciow???
raczej nie bo puki co jestesmy na utrzymaniu jego rodzicow ;/zachcialo mu sie studiowac we wroclawiu pracowal ale prawie wszystko szlo na oplacenie mieszkania
on jest jedynakiem a dom i tak jest na niego przepisany on powtarza ze tyle zawdziecza rodzicom ze poniej jak beda starsi powinien sie nimi zająć no ok rozumiem ale jeszcze przeciez nie umieraja a ja przez to mam caly czas sie tu meczyc ;/ u mnie w domu tez bym nie mogla mieszkac choc tam cała gora jest do zrobienia bo znowoz z moim tata sie nie da zyc tak to jest kochany ale tez lubi wwypic i nie ma umiaru i nie chcialabym zeby Blanka sie tam wychowywala ;/
gadalam o tym z K ale on pozniej gada ze inni maja gorzej ze zawsze jestem z czegos nie zadowolona a tak naprawde to miedzy nami sie super uklada tylko przez jego mame sie klocimy i czasem przez nia go nienawidze i jestem na niego zla ze sie nie umie od nich uwolnic nie jest mamisynkiem ale jak np mieszkalismy we wrocku to mama codziennie do niego dzownila to ona nie moze chyba bez niego zyc z drugiej str sie nie dziwie pierwsze dziecko jej zmarlo pozniej byl K i trzeci synek po urodzeniu jakies 2 miesiace tez zmarl wiec maja tego mojego Krzysia ehhhhh i najgorsze jest to ze oni nam teraz pomagaja i musze byc im za to wdzieczna K ma 26lat wiem za niedlugo zacznie na nas zarabiac nie chce mu suszyc glowy bo tez by chcial miec juz nie chce robic mu przykrosci

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

17 wrz 2011, 07:46

witam z :ico_kawa:
Kacper zaraz jedzie na rajd i zostajemy sami to jakies sprzatanko i zakupki typu pampersy na basen :ico_haha_02: bo w poniedziałek na 10.00 idziemy pierwszy raz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tak sobie mysle zo on bedzie chyba tam najmniejszy :-D :-D :-D

wczoraj tak sobie patrzyłam na obwody główki moich chłopców to Filip ma teraz 41,5cm(urodzeniowe 31) a Kacper miał 42,5cm(urodzeniowe 35,5)-niby nie duza róznica ale FILIP nie ma ogromnych polików i dlatego wydaje sie ta głowka mniejsza
Ale jednak duzo mu urosła bo 10,5 cm

A wasze szkaby jakie mają obwody główki??????????????????????

tabogucka, za zabek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

patrycjaaa, no macie przerżąbane ale co w takiej sytuacji zrobic mógłby tylko ten twój mezus z wami ciut wiecej posiedziec
my sami od 13 lat ale tescie i rodzice 1ookm to czasmi by sie przydali do pomocy ale cóz jakos dalismy rade :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
hej ja przelotem na chwilę, bo szał egzaminów poprawkowych - nie mam weny ale cóż.... Zachciało mi się takiej uczelni to trzeba brnąć...
to powodzenia ja mam wszystko za soba na szczescie
jak nie kupisz bez recepty to idź do pediatry bądź rodzinnego i tez Ci wypisze. Oby Wam to mleczko pomogło.
no oby oby

ale wiecie co jak mu wczoraj nie dalam kukurydzy to zrobił tylko 2 kupy bo tak jest ich 5 ,mysle ze cos tu jest na rzeczy a mleko nan odstawie jak pepti kupie

no nic uciekam i milego weekendu

A i dzis mój maz przyjezdza na 2 tygodnie do domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

17 wrz 2011, 08:39

patrycjaaa oj to nie zazdroszcze...K. tez pewnie nie jest latwo :ico_sorki: moze sie umowcie ze np jakis wieczor spedzacie tylko razem ...zawsze...moj szef miala tak z zona ze kazdy piatek jedli razem kolacje i jesli on np dostal zaproszenie gdzies indziej to zawszeja pytal czy ona chce dolaczyc a jak nie to odmawiala i spedzal z nia wieczor :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 17-09-2011, 08:43 ]
to bedziecei milei czas tylko dla siebie pogadacie sobie a i tesciom trzeba z gory powiedziec ze to wasz wieczor zeby wam nie przeszkadzali... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 17-09-2011, 08:47 ]
jak mu wczoraj nie dalam kukurydzy to zrobił tylko 2 kupy bo tak jest ich 5 ,mysle ze cos tu jest na rzeczy a mleko nan odstawie jak pepti kupie
oj to dobrze ze juz taka zmiana.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: oby ci sie udalo z tym mlekiem ...bo napewno alergia nie pozwala mu przyswajac wartosciowych skaldnikow z tego mleka...i caly uklad pokarmowy jest podrazniony dletego cofa i ulewa :ico_sorki:

[ Dodano: 17-09-2011, 08:51 ]
a co do kup ...to Szymek takie wali naogol jedna duza dziennnie ale wczoraj 3 uwalil mniejsze...ze zawsze ale to zawsze ubrudzi cale ubranko :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: juz nie wiem dlaczedgo te kupy przechodza przez pieluszki ...zmienilismy rozmiar z 3 na 4 i dalej kupa bokiem wychodzi :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

17 wrz 2011, 09:17

patrycjaaa, widzę, że jesteś bardzo niezadowolona z mieszkania z teściami. Mam identyczną sytuację, ale my mieszkamy na 70 m w bloku. Mąż mój też jest jedynakiem,(też zmarł mu brat) ale nie mamisynkiem i mamusia też nie zabiega o niego. Nam też teściowie pomagają. Ale ja mam układową teściową, bo teść to taki bardziej pionek.Patrycja wychowaj sobie męża. Blankę w wózek i na spacer, lub zostawcie małą i na kolację czy choćby pizzę. Staraj się jak najwięcej czasu spędzać z mężem.Tylko w ten sposób coś zdziałasz. Teraz Ty i Blanka jesteście jego najbliższą rodziną. Przyzwyczaj go do tego
A wasze szkaby jakie mają obwody główki??????????????????????
ja nie wiem długo nie miał mierzonej
A i dzis mój maz przyjezdza na 2 tygodnie do domku :ico_brawa_01:
super :ico_brawa_01:
zmienilismy rozmiar z 3 na 4 i dalej kupa bokiem wychodzi :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
a równo zakłądasz pieluchę????próbowałaś innej firmy????


kochane ja się żegnam na tydzień jade do rodziców papap

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

17 wrz 2011, 09:47

a równo zakłądasz pieluchę????próbowałaś innej firmy????
w miare mozliwosci krecenia sie malego ...rowno :ico_oczko: ale fakt ze tak sie dzieje chyba odkad uzywamy Huggies!!! z Pampersami az tak zle nie bylo.... :ico_nienie: ....tylko ze ja mam 1,5 opakaowanai tych Huggies i szkoda wyrzucic.... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ale tez nie moge odprac niektorych ubranek z tych kup nawet Vanishem...wiec ubranka zniszczone...
dobzrze ze my mamy tak gore ubranek po Jerku to dziec ma w czym chodzic ...i nie kosztuje mnie to fortune :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 17-09-2011, 09:51 ]
kochane ja się żegnam na tydzień jade do rodziców papap

oj to milego wypoczynku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość