Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

20 sie 2008, 08:38

czesc kochane
wkoncu do was zagladm od moje przyjazdu do domu z wakacji musialam troche ogarnac tu i tam i mialam spraw do pozalatwiania-czasu zero na cokolwiek,a do tego dostalam strzala takiego,ze szok bo moj tata odszedl od mojej mamy do innej baby i normalnie zalamka,bo nigdy sie nie klocili ani nic i tu taki szok.Teraz jest juz lepiej ale czasami jeszcze lza poleci.Najbardziej to mi żal mojej mamy :554: :( ....
U nas jako leci Mirus zdrow jak rybka bylismy w poradni rehabilitacyjnej i juz nie musimy hodzic na cwiczonka bo jest wszystko ok,Julia była u pani psycholog i naprawde jej sie spodobala pani psycholog powiedziala,ze Julcia rozwija sie nad wyraz dobrze a nawet z wyprzedzeniem poniewaz ma inteligencje 4-5latki a te jej napady zlosci czy ten onanizm mam sie nie przejmowac bo to jest jej odreagowanie no i kazala wlaczyc tate do wychowywaniaale hmmmmm jemu sie nie pali :/....
Wogole napisze wam o moim chlopie..ostatnio ciagle sie klocimy...Jemu sie cos naprawde w glowie poprzestawialo bo mi praktycznie nic nie wolno jemu wszystko :ico_puknij: na wakacjiach chodzil na ryby,na grzyby,na tego swojego Quada a ja jak chcialam isc na spacer sama to mi nie wolno.....teraz bylismy w gorach to ciagle gdzies sam wybywal ja nie moglam isc sama na spacer z kolezanka :ico_zly: a niedawno byl w barze z kuzynem do 4rano jak ja chce mu uspic dzieci i isc chocby do 24-2 to mi nie wolno juz ma do mnie pretensje...teraz na koniec wrzesnia wyjezdza do Holandii do pracy i niczym sie nie przejmuje jak mi tu bedzie-chcial mi jeszcze auto zabrac,ale wywalczylam co swoje a przed wyjazdem do Holandii jedzie jezdze na weekend sam z kolegami na grzyby i mnie nie zabierze bo miejsca niby w aucie nie ma :< :< dziewczyny mam juz takie nerwy na niego ze czasami mam dosc niewiem juz co robic i myslec normalnie masakra
UCIEKAM WAS DOCZYTAC BUZIAKI

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

20 sie 2008, 09:28

Jola_85, witaj po nieobecności.
Współczuję Twojej mamie :ico_olaboga: To przykre ,tym bardziej że jak piszesz nic nie wskazywało że może coś takiego się zdarzyć :ico_olaboga:
Twój mąż też nie pogrywa z Tobą fair :ico_nienie: Oj,mój to miałby przechlapane.Chłopy to jednak dziwne istoty :ico_noniewiem:
Ale najważniejsze że z dziećmi wszystko dobrze,zawsze dzieciaczki wynagradzają nam różne przykre sytuacje i robią to zupełnie bezwiednie.
Trzymaj się ,nie załamuj i nie daj się!!!!!Ty też masz prawo do skrawka własnego życia!!!

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

20 sie 2008, 10:34

Jola_85, wspólczuję Twojej mamie :ico_olaboga:
A co do meża,to brak mi słow,nie dawaj się,bo będzie coraz gorzej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

20 sie 2008, 13:11

Jola_85 pisze:odszedl od mojej mamy do innej baby

współczuję, mam pewnie wsparcia dużo teraz potrzebuje.

Jola jak piszą dziewczyny, chłopy to duże dzieci, raz jest z nimi lepiej, raz gorzej, nie można sie przejmować, ważne że z Mirusiem już dobrze i że z Julcią ok.

ale ten wątek pusty...jak Justyna zagląda to sie ruchu troche robi albo Jola, potrzeba nam nowej krwi chyba :ico_oczko:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

20 sie 2008, 13:42

Beatris60 pisze:potrzeba nam nowej krwi chyba :ico_oczko:

Trzeba zapolować :ico_oczko: :-D :-D :-D


Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

20 sie 2008, 18:32

Jola fotki suuper, Miruś rośnie jak na drożdżach, a Ty kolor włosków zmieniłaś? b fajnie wyglądasz :ico_sorki:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

20 sie 2008, 19:05

Super fotki i fajnie że tak dużo,uwielbiam oglądać zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Męża uważam za odrobinę zrehabilitowanego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

20 sie 2008, 20:35

Beatris tak zafarbowalam sie na czarno za radą kolezanek i ciesze sie na zmiane bo kazdy mi mowi,ze lepiej mi w takich wloskach :-) i dziekuje za komplement oczywiscie :ico_sorki:

aniulek ja rownierz tylko odrobine :ico_haha_01: bo nie wierze,ze jego skoki mineły :ico_puknij:

ide spac buziaczki kochane

lilo

21 sie 2008, 08:15

Jola_85 super zdjęcia - Miruś z tymi oczyskami wygląda jak dziewczynka - śliczne dzieciaczki!!!!

Ej, a Wy macie dziś rocznicę ślubu???????? Wszystkiego dobrego i niech mąż już nie wydziwia :ico_oczko:

Obrazek

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość