mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

17 sie 2007, 23:11

Eska :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: nie wyglupiaj sie z gondola. Dzieci a nawet wczesniaki przewozi sie ZAWSZE I TYLKO w fotelikach!!!! Wyobraz sobie ze tutaj , czy wiem tez ze w Anglii i Irlandii nie wiem jak w innych krajach nie wypuszcza Cie ze szpitala jak pielegniarka nie zobaczy dziecka w prawidlowo zapietym foteliku.
Ja co prawda przewozilam 5 lat temu Zuzie w gondoli ale mialam taka specjalna z adapterem samochodowych (dokupywanym osobno) i w niej tez dzidzius byl przymocowany pasem.
Jesli chodzi o kolorki to ja mam zdecydowanie najwiecej pomaranczowego :-)
A wozeczek masz super, bardzo mi sie podoba :ico_brawa_01:

Dominisiu, wez ze dwa biustonosze do karmienia i wkladki laktacyjne, ew. laktator jesli bedziesz ponad 3 doby bo na 3 dobe zwykle jest nawal pokarmu a maluch jeszcze nie zjada tak duzo i latwiej lekko odciagnac. Poza tym moze jakis plyn do higieny intymnej no i inne kosmetyki. Ja biore rowniez majtki bawelniane ze 3 pary "na straty" bo tych jednorazowych nie trawie. Nie wiem jak w Norwegii ale tutaj bede na oddziale 24 godziny i do domu :ico_brawa_01:

Ale mi laseczki smaka na sledzika narobilyscie :ico_placzek: Ja dzis mialam leczo a jutro chyba zrobie taka ostra pomidoroweczke.

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

17 sie 2007, 23:11

Dominisia ja do szpitala biorę koszulę(3)bo u nas trzeba mieć swoje,podpasek nie biorę bo dają a poza tym kosmetyki,sztućce,chusteczki nawilżane dla dzidzi,wkładki do biustonosza,może wezmę smoczek,ciuszków i pieluszek ani innych kosmetyków dla małego nie biorę bo w szpitalu wszystko dają.A no i dokumenty,tzn.ubezpieczenie i książeczkę,kartę ciąży.
Eska bardzo ładne rzeczy dla maluszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mam podobne łóżeczko tylko jeszcze z misiem wyrzeźbionym.A mnie wzięło na kolor seledynowy i niebieski :ico_brawa_01: kiedyś nie lubiłam seledynowego a teraz uwielbiam!!!A to ciekawe z tym co pisałaś że to kiedy urodzimy zależy od tego kiedy rodziły nasze mamy,muszę się jutro dowiedzieć szczegółów.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

17 sie 2007, 23:11

Aha, dominisiu do zamrazarki moga byc rozne pojemniki, ja nawet wykorzystam te po lodach litrowych oraz sa takie w Ikei tanie i sie nadaja.

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

17 sie 2007, 23:14

Mamo Zuzi ja dziś też miałam leczo i chyba mi sie nie przyjęło,bo czuję że stoi mi na żołądku i mam nadzieję ze nie skończy się to w ubikacji tak jak ostatnio kiedy jadłam leczo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

18 sie 2007, 07:06

wstałam godzinkę temu i właśnie wsunęłam śniadanko :-D
tak naprawdę to ani Julcia ani Dariuszek nie dali mi pospać w nocy, tak na zmianę :ico_szoking:
no i mój W. też :ico_szoking: :-D a to dlatego ,że wczoraj posiedział na pępkowym, bo tej mojej znajomej zrobili tą cc, dzidzia waży 4 kg bez 30g :ico_brawa_01: , więc jak nie jedno to drugie lub trzecie mnie budziło :ico_szoking:
ale znów mi narobiłyście ochotę na naleśniczki :ico_olaboga: a ostatnio cały tydzień robiłam po kolei ze wszystkim....hmmm może na obiadzik zrobię :ico_brawa_01:
DOMINISIU zrób obiadziki, a później my będziemy ci zazdrościć, że taka zorganizowana jesteś codziennie :ico_oczko: a może się delikatnie wprosimy :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-18, 07:09 ]
rany 25 dni mi zostało do rozdwojenia :-D :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

18 sie 2007, 07:18

agnieszka01.04, ja też już na nogach i po śniadanku :-D ale teraz ide jeszcze do łóżeczka na 1,5godz. chyba już nie usne ale chociaż sobie poleże z mężulkiem bo wrócił z nocki :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-18, 07:21 ]
Plastelinka - 2.09 - czeka na Anie
gosiaperelka - 7.09 - czeka na Lenke
Ewasiek - 8.09 - czeka na ???
eSKa - 10.09 - czeka na Aleksandra
Kicia10 - 10.09 - czeka na Kacperka
eve81 - 11.09 - czeka na Szymonka
agnieszka01.04 - 12.09 - czeka na Dariuszka
Ulamisiula - 13.09 - czeka na Benia
Dominisia - 18.09 - czeka na Jasia
Kocura Bura - 20.09 - czeka na Zuzie
Justyna_Bochnia - 20.09 - czeka na niespodziankę
paulina1978 - 27.09 - czeka na Maje
zielona1989 - 28.09 - czeka na Kasie
mama_zuzi - 30.09 - czeka na Nelly

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

18 sie 2007, 10:26

Hej, a u nas leje :ico_olaboga: Jedziemy na plac zabaw pod dachem i jakies zakupki. Odezwe sie jak wrocimy :-)
Milego dnia!!!

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

18 sie 2007, 11:46

Witam laseczki,ja dopiero wcinam śniadanko :-D Nocka minęła super :ico_brawa_01: Zastanawiam sie co dziś robić?Łukasz w pracy do 17 :ico_placzek: jakieś porządeczki chyba,ale nie chce mi się za bardzo.A ja naleśniczki robie dziś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

18 sie 2007, 12:26

Mamo Zuzi dzieki za podpowiedz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Wogole co ja bym dziewczyny bez Was zrobila??
Ja wlasnie wstalam, mieszkanko posprzatane bo robilam dwa dni temu porzadki a ze maz pozno wracal to nie mial kto nabrudzic :) Wczoraj dowiedzialam sie ze mozna zamowic sobie w aptece za darmo taka paczke dla Dzidzi, jest w niej 12 pampersow, podpaski, smoczek, jakas zabaweczka, kilka ksiazek o pielegnacji niemowlat i jakies inne pierdolki do wyprobowania. Mam wiec pretekst zeby udac sie do centrum, polaze troche po sklepach, a ze mezus pracuje niedaleko to potem pojde popatrzec co porabia. Obiecal ze dzis konczy prace przed 17 i potem mamy czas tylko dla siebie. Chyba biedaczek sie przejal tym moim humorkiem... Dzis jest juz znacznie lepiej, moze dlatego ze dotarlo do mnie ze nie mam juz innego wyjscia i musze rodzic w Norwegii, bo na podroz samolotem juz za pozno :) Tutaj jezeli jest wszystko w porzadku to wypuszczaja 24 godziny po porodzie, ewentualnie dwie doby trzymaja. Ja zdecydowanie wole byc z Bobaskiem w domku i tutaj dochodzic do siebie.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 sie 2007, 13:45

A ja wczoraj poszłam po sałatkę śledziową- dobrze, że do sklepu niedaleko i długo otwarty.... A leczo jadłam wczoraj u siostry i było pyszne i znowu bym zjadła. Ale dziś robię kalafiorka i odpiekamy te pierożki ruskie ze środy, co to nam mamuśka dała michę :-D Mam nadzieję,że się nie popsuły w lodówce...
Ale obiadek to potem, bo na 15 idziemy na ślub koleżanki z pracy.
Wczoraj wieczorem miałam stracha. Albo dzidzia stąpa mi po moich wrażliwych miejscach albo to był mały skurcz. Można się pomylic?? I dziś w panice dokupiłam co mi brakowało do szpitala i pewno wieczorem się spakuję. Okropnie się wystraszyłam, ale ja to panikara jestem straszna.
mama_zuzi1980, Dominisia, ale Wam zazdroszczę,że tak krótko będziecie w szpitalu. Ja podobno 5 dni po cc + 1 dzień, bo wcześniej muszę się zgłosic...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość