Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

07 mar 2009, 17:10

Ragazza555, to dobrze, ze kot się oswaja :ico_sorki:
a wskakuje do łóżeczka??

ja ciasto piekłam bo koleżanka jutro z mężem i dzieckiem przyjeżdża do nas w odwiedziny
poznaliśmy się na forum i tak się zaprzyjaźniliśmy :-D

a jeszcze jutro dzień kobiet to bym bardziej ciacho musi być :-D

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

07 mar 2009, 17:16

manenka pisze:a wskakuje do łóżeczka??
wchodził na parapet i chciał spróbowć wejść pare razy jak małej nie było w łóżeczku ale ja go zaraz przeganiam i on już wie że nie wolno choc pewnie bedzie dalej próbować - taka juz natura kotów :-)

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

07 mar 2009, 17:19

Ragazza555, :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: to dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no trzeba pilnować nie ma co mu ufać

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

07 mar 2009, 17:21

manenka pisze:donatka a ty skąd jesteś ??
bo jak mieszkałam w Pl to do Olsztyna miałam 90km :-D

ja jestem z Chodzieży, to jest miedzy Piłą a Poznaniem, a moja babcia mieszka w Olsztynie my do Olsztyna mamy 320km

[ Dodano: 2009-03-07, 16:23 ]
ananke, trzymam kciuki i życzę wytrwałości :ico_oczko:

ja murzynka już upiekłam przełożyłam powidłami i posypałam cukrem pudrem :-D , mąż późno wróci, teściowa już przyjechała, także nie będę sama :-)

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

07 mar 2009, 18:28

jedwabna pisze:raczej powinien spac czesto. a moj jakos caly dzien nie chce. ehh czy to jest normalne?

Oskar śpi b dużo, ale Ola nie spała w ciągu dnia jako noworodek wcale, drzemki po 15 min i wszystko. za to noc szybko zaczęła przesypiać, dzieci są różne.

Ragazza555 pisze:u mnie w domu to wszyscy ucinają drzemki

u mnie generalne porządki w garderobie, mam właśnie przerwe na karmienie :ico_oczko: :ico_haha_01:

Ragazza555 pisze:samego go z nią nie zostawiamy.

zwierzętom nie ma co ufać, ja mam suczke która nie warknęła nawet nigdy mimo że olka z nią cuda wyczyniała, mimo to samych dzieciaczków z nią nie zostawiam.

manenka pisze:ja ciasto piekłam bo koleżanka jutro z mężem i dzieckiem przyjeżdża

a masz jakiś łatwy sposób na szarlotke? mi sie nie chce nigdy kruchego wyrabiać...ja lubie takie ciasta piec co to zmiksować trzeba wszystko i do pieca :-)

ale u Was wypieki dziś wszystkich :ico_olaboga: do kogo by tu jechać? :ico_oczko: my jutro sie gdzieś na obiadek wybieramy z okazji dnia kobiet, chyba że po dzisiejszych porządkach padnięci będziemy i nie będzie nam sie chciało... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

07 mar 2009, 20:10

witam

nie mam kiedy napisac mam problem z mała caly czas placze w pon idziemy do lekarza robi cala sie czerwona i placze co 5 minut i nie da sie jej uspokoic ja podejrzewam ze tto kolka ale zeby trzymala calyt dzien??? kupilam esputikon.... nawet na chwile jej sie nie da odlozyc ..... no a kupy dzis nie bylo a marudzi od 4 rano :ico_placzek: :ico_placzek: strasznie sie slini, raczki gryzie, a przy cycu napad szalu!!!!

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

07 mar 2009, 20:32

donatka26 pisze:ja jestem z Chodzieży, to jest miedzy Piłą a Poznaniem, a moja babcia mieszka w Olsztynie my do Olsztyna mamy 320km

aha rozumiem :ico_oczko:

donatka26 pisze:ja murzynka już upiekłam przełożyłam powidłami i posypałam cukrem pudrem :-D ,

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: to widzę, że u ciebie tez dziś ciasto :-D :ico_brawa_01:

Beatris60 pisze:u mnie generalne porządki w garderobie, mam właśnie przerwe na karmienie :ico_oczko: :ico_haha_01:

już robisz porządki z ciążowymi ubraniami??
mi się jakoś nie chce za to barć , ale muszę tak czy siak to robić :ico_noniewiem:

Beatris60 pisze:zwierzętom nie ma co ufać, ja mam suczke która nie warknęła nawet nigdy mimo że olka z nią cuda wyczyniała, mimo to samych dzieciaczków z nią nie zostawiam.

no ja tez tak uważam
od maja przylatuje tu moja sunia i też nie spuszczę z niej oka :ico_nienie:

Beatris60 pisze:a masz jakiś łatwy sposób na szarlotke? mi sie nie chce nigdy kruchego wyrabiać...ja lubie takie ciasta piec co to zmiksować trzeba wszystko i do pieca :-)

ja te ciasto to bardzo szybko robię
wrzucam do miski
3szk mąki
1szk cukru
2 łyżeczki proszku do pieczenia
1 łyżeczka aromatu waniliowego
6 żółtek
250g margaryny

ugniotę szybko
podzielę na 2 części i do zamrażali wrzucam

przez ten czas
to obiorę jabłka
pokroje na kawałki

ubiję białka (6)
dodam 1/4 szk cukru
1 kisiel cytrynowy

i tyle

na blachę wykładam 1 kawałek ciasta
wyrzucam na to jabłka
polewam tą ubitą pianą
i tarkuję 2 kawałek ciasta

wstawiam do piekarnika na 40min , 180st
i to tyle

milutka204, to może przez to , ze kupy nie może zrobić
spróbuj z termometrem
bo sie pewnie męczy a tak od razu kupa pójdzie :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

07 mar 2009, 20:43

manenka pisze:spróbuj z termometrem
bo sie pewnie męczy a tak od razu kupa pójdzie :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki:
juz wszystkiego probowalam i czopek i nic;/ a płacz i krzyki caly czas:(

dzis jej nie kapie bo w pupie ma 37,4 a pod paszka 36,5 a w uchu 36,8 a na czole 35,8 ;|

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

07 mar 2009, 20:52

milutka, to pewnie kolka spróbuj suszarką, albo plantex, albo termofor,a najlepiej przytul do siebie brzuszkiem córuni do swojego brzuszka u nas to pomaga
mój synuś wczoraj miał taki atak, dziś też płakał 2 godz. po jedzeniu i przytulanie pomogło, troszkę marudzi, ale nie płacze, zaraz go wykąpiemy, potem mleko i do niego espumisan, przytulenie, mam nadzieję, że będzie dobrze, a potem najwyżej plantex

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

07 mar 2009, 20:56

donatka26 pisze:to pewnie kolka spróbuj suszarką, albo plantex, albo termofor,a najlepiej przytul do siebie brzuszkiem córuni do swojego brzuszka u nas to pomaga
wlasnie tak zrobilam tak sie rozplakala ze spi u mie na ramieniu w rozku i gola

mój synuś wczoraj miał taki atak, dziś też płakał 2 godz. po jedzeniu i przytulanie pomogło, troszkę marudzi, ale nie płacze, zaraz go wykąpiemy, potem mleko i do niego espumisan, przytulenie, mam nadzieję, że będzie dobrze, a potem najwyżej plantex
to jest okropne ze nie mozna nic zrobic moja caly dzien tak ma myslamm ze wlasnie kolka trwa ylko z 3 godz

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość