Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

20 mar 2009, 20:08

hej Dziewczyny!
Nie było mnie znowu na tt bo znowu wyjechałam na kilka dni, ale teraz do świąt nie zapowiada się juz żadna wyprawa poza Kraków.

Sylwia moja koleżanka choruje na tradzik różowawy juz kilka lat ale to jest ciężki przypadek więc pewnie dlatego tyle to trwa.Mam nadzieje że w Twoim przypadku przejdzie szybko!Biedny Patryczek :ico_placzek: :ico_olaboga: życze mu duuużo zdrówka!!!

Ania mam nadzieje że Tosi przejdzie niesypianie w ciagu dnia i bunt!Trzymam mocno kciuki!Nel za to wstaje przed 6ta :ico_olaboga:

Yvone ciesze się że Ami już zdrowa!!!Szkoda mi wszytskich dzieciaczków które chorują ale Ami szczególnie za intensywność!!!

Janiołku to kawał babeczki z Lenki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D :-D

A moje dziecko właśnie poszło do kata na 1.5 minuty bo jest bardzo ale to bardzo niegrzeczna. Moze to tez bunt....
Ja mam nadal katar i chyba juz 3 miesiąc.... :ico_olaboga:
Tak ogólnie to mam jakiegoś doła dziś i napiszę więcej jak mi przejdzie czyli pewnie jutro :ico_oczko:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

20 mar 2009, 20:44

Rany co mi się porobiło z poprzednim postem, skakać zamiast sikać. :ico_olaboga:
Biedny Patryczek. Mam nadzieję, że leki szybko zaczną działać.
Sylwia leki na pewno pomogą i już niebawem wszystko wróci do normy z cerą i kosmetykami. Ze żłobkiem jak tylko masz możliwość, to się jeszcze wstrzymaj. Przynajmniej do momentu aż skończy się ta feralna pogoda. Dzieciaki chorują, kaszlą, smarają i po prostu tragedia. Amelcia znowu pokasłuje, ale jak ją odbierałam, to wszystkie dzieci tak samo kaszlały. Patryczek z taką ilością wirusów jak w żłobku nigdy nie miał do czynienie, to nie wiesz, jak zareaguje i czy z deszczu pod rynnę nie trafisz. Lepiej poczekać na lepszą pogodę.
Martuuniu pewnie bunt. Nie ma co, w końcu nieuniknione, tylko niektóre dzieci to przechodzą lżej, inne ciężej.
A ja wysyłam i wysyłam te aplikacje i jak na razie nic. :ico_placzek: Czekam dalej.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

20 mar 2009, 22:40

Witajcie:)
znowu epidemia na forum nam sie zrobila... zycze zdrowka... pogoda beznadziejna zaczynam watpic czy wiosna do nas przyjdzie...
co do butu to ja juz mam regularna walke z ubieraniem i z spacerami wczoraj grzebał prawie godzinke w piasku ja w końcu zmarzłam wiec za reke ze idziemy ale normalnie nie da sie z moim synem sasiedzi to zapewne mysla ze ja jakas nienormalana jestem zawsze wracam z krzyczącym dzieckiem...
mam pytanko jak u was z mlekiem Kacper strasznie wybrzydza na dobra sparawe to nie pamietam kiedy wypil cale a robie mu po 180ml dzisiaj np. wcale nie tknął ani rano ani wieczorem, moze to czas juz sobie odpuscic bo jaki jest sens w wydawaniu kasy i wylewaniu jej do zlewu... zreszta ma tak ze nieraz zje ladnie a nieraz robi na zlosc na pokaz i nie chce jesc...
co do mowienia to Janiolku sie nie przejmuj Kacper dopiero od niedawna cos tam mowi i tak dziwnie bo zawsze myslalam ze nauka polega na powtarzaniu i cwiczeniu jezyka a on po prostu mowi niektore slowa mozna juz sie powoli z nim dogadac za to z nocnikiem katastrofa ostatnio puszczam go wieczorkiem bez pampersa i wysadzam ale najczesciej to sika po podlodze ale wiem ze juz jest swiadomosc swojego ciala bo ostatnio wolalam go na nocnik a on stanal i wysikal sie pod sciana...

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

20 mar 2009, 22:47

Anitko u mnie z mlekiem jest tak, że Amisia prawie wcale nie pije już tego modyfikowanego. Jedynie czasem nad ranem jak mi się nie chce robić śniadania, albo w nocy (to ostatnio przy choróbskach). Dam butlę i idę spać. A tak to zwykłe krowie.
Co do sikania, to się nie przejmuj. Amelia ostatnio się obraziła na nocnik. Jak ją już puszczałam w majteczkach, tak teraz znowu biega w pielusze. Niestety, zsikała się i wołała mnie pokazać gdzie, tak więc po którymś razie dałam sobie spokój.
Bunt to bunt. Trzeba przetrwać i tyle. Następny to będzie makijaż, strój, fryzura i kolczyk nie wiadomo gdzie. Na razie jest spoko, jak dotrwamy do nastolatków, to będziemy miały co opisywać. :-D :ico_oczko:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

20 mar 2009, 23:02

no to z tym sikaniem Kacpra to mam tez zabawna historie, kiedys wchodze do pokolu a Kacper sie ciapie w swoich sikch a Saba to pije...
Rysiek znowu jedzie na 5 dni czeka nas nastepny beznadziejny tydzien bo wraca w srode a w czwartek znowu na szkolenie i znowu wraca w soote a w poniedzialek na dwa dni ale mysle ze to bedzie koniec i do Swiat bedzie spokoj... wczoraj aby sobie wynagrodzic to siedzienie z Kacprem wyszlam z dziewczynami na browarka po dwóch wróciłam calkiem podpita ale chociaż pogadalam o pierdolach z kims w swoim przedziale wiekowym...

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

21 mar 2009, 21:45

hej Dziewczyny!

Dopiero skończyłam sprzątać bo dziś generalne generalnych porządków zapodałam co by mi się nie nudziło, zwłaszcza że mam do napisania 2 prace to było mi to potrzebne jak cholera :ico_puknij: no ale przynajmniej jest mega czysto :-D
Nelka pije dzinnie około 600ml mleka krowiego i albo to jest kasza manna albo kleik ryzowy np malinowy na mleku.Uwielbia mleczko i przetwory mleczne!
Na nocnik siada chetnie ale wołać to jej się zdarzyło ze 3 razy może, ale mamy jeszcze na to czas :ico_oczko:
Przyłączę się do klubu mega wkurw... mężów :ico_zly:
Ide pisac ta pracę bo mam tylko 2 dni na to....'
miłego weekendu!
buzka

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

22 mar 2009, 12:16

a mnie Marek wczoraj caly dzien nie puscil do kompa. Lenka teraz prawie woła, ale siadac nie chce :ico_oczko: nic nie robie a zmeczona jestem potwornie.
Niestety u nas nie ma mowy o mleku krowim poki co, teraz Lenka zjada 2 butle śmierdziela czyli ok 500ml dziennie

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

22 mar 2009, 13:43

jakiego śmierdziela Janiołku?? :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

22 mar 2009, 15:46

Hejo!

Tosia pije tylko mleko krowie, rano i wieczór po 200ml kaszki manny, czasem wypije wszystko czasem nie tknie nic, w zaleznościu od humoru. Uwielbia wszelkie serki typu danoanki, jogurty itp. U nas problem z jedzeniem jest tylko chleba i przetworów mącznych któych nie lubi i muszę jej podstepem, np dziś maczalam kromke w jaju na miękko, bo tak to by zjadła samo jajo a chleba nie tknie.

Co do nocnika u nas też rewers, wczesniej wołała a teraz wogóle, kupy robi na nocnik ale to dlatego,że ją wysadzam regularnie, ale siku nie woła wogóle teraz ewentualnie po fakcie jak pielucha mokra :ico_placzek:

Nas dzisiaj na spacerze wygwizdało,że :ico_szoking: Bylismy tylko 30min bo się normalnie nie dało.

Muszę się pochwalić,że udało nam się dostać bilety na U2 w sierpniu :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cieszę się ogromnie.
A wczoraj byliśmy u znajomych na kolacji i dziś mi łeb pęka :ico_olaboga: bo ja zawsze zapominam,że nie moge pić czewronego wina :ico_zly: które lubie a potem cierpie.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

22 mar 2009, 16:36

martuunia1, bebilon pepti :-)
Lenka chleb lubi, owsianke z owocami tez bardzo, jogurty tez ale co zrobic jak nie moze :-/

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość