Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

20 wrz 2011, 13:31

Inuno faktycznie chudziutki ten Twój maluszek :-) mój wazy ponad 8 kg :-)

Fintifluszka, a no faktycznie mamy farta z tymi mieszkaniami!! Ale teraz dopiero co wyremontowaliśmy to nasze a w ogóle tam nie mieszkamy... :ico_noniewiem: i do wynajmu chyba pójdzie ;p
a tamten dom to stary dom, trzeba generalny remont zrobić,rozbudować bo malutki jest (ale ma duży ogród)
i jest jeszcze pomysł, żeby tam sklep zrobić ogólno-spożywczy, bo to jest na wiosce małej (ale do miasta mamy żabi skok) no i tam ponoć żadnego sklepu nie ma, a moja teściowa siedzi w tym handlu już od wielu lat to by mnie poinstruowała. I prace od razu bym miała ;p
Ale to na razie daleka przyszłość :-)

Blanka26, wiesz, póki co prawie 2 lata mam bliską styczność z teściami i bardzo dobrze nam się układają relację:-) a odkąd zaszłam w ciążę to praktycznie ciągle u nich siedzimy....

na zimę mam puki co jakąś kurteczkę grubą...
A zaraz pokażę wam co kupiłam na ryniaczu:-)

[ Dodano: 20-09-2011, 13:48 ]
za 22 zł :-)
Obrazek

a tu zaraz po przebudzeniu przed chwilkę zrobiłam;p
Najpierw o co chodzi...:)
Obrazek

teraz uśmiech i język;p
Obrazek

a teraz złapać aparat!
Obrazek

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

20 wrz 2011, 13:51

super ten kombinezonik i tez nie drogo dalas :ico_brawa_01:
i super zdjecia Witus juz taki bystrzacha ;))

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

20 wrz 2011, 14:19

my na zime mamy gruba kurtke i kombinezon tez mam..
a teraz na jesien mam kurteczki podszyte miskiem i bluzy polarkowe...

Fintifluszka, P. spadl w sobote u tesciow ze schodow i do dzisiaj jest caly obolaly, bo na lopatkach lecial, wiec pewnie i tak bysmy na festyn nie poszli...

A Marcelina dzisiaj na maxa marudna jest :ico_olaboga:

fajne ciuszki pokupywalyscie dzieciaczkom i fajne foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja dostalam od sasiadki krzeselko do karmienia, jak nowe, z regulowanym oparciem i karmie juz Marceline na nim :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 wrz 2011, 14:28

Czesc mamuski :-D

jeszcze raz dziekuje za zyczenia :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:


czytalam i czytalam i w koncu nie pamietam.... :ico_wstydzioch:
wogole jakos dziwnie czytam bo minelam Dobrusi watek z tym domem...ale z innych postow kojarze ze dostaliscie w spadku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a sklep swietna sparawa i sama sobie szefowa bedziesz :ico_sorki:

Inunoa co lekarz na wage Mikolajka??? kazal cos dawac ???zmienic mleko???

Blanka26wlosy obciete...stosuje szampon na utrate wlosow ...wcieralam tez czarna rzepe...robie 2 razyw tygodniu maseczke wzmacniajaca...i pupa!!!leca dalej ....dzis jakby ciut mniej ale obawiam sie ze jutro nadrobia...chcociaz bylabym przeszczesliwa jesli by sie to w koncu zatrzymalo... a ten Decros to co???i nie zawsze wszystko moge tu dostac w uk co piszecie... :ico_nienie:

[ Dodano: 20-09-2011, 14:31 ]
patrycjaaasuper ciuszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja mam kupe szczescia bo mam pelna szafe ubranek po Jerku od mojej ciotki a zimowy kombinezonik -taki narciarski jakby z rekawiczkami i futerkiem przy kapturze od mojej kumpeli odziedzicze :ico_sorki: tylko zeby ten moj maly klocek sie w niego zmiescil :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Szymek podejrzanie grzeczny ...w nocy tylko raz na cyca sie obudzil o 4 rano :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
a teraz wrocilismy ze Szpitala mial badany wzrok bo jak mial 10 tygodni to jedno oczko mu uciekalo do zewnatrz ale teraz jest okey :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale i tak za rok mamy pokazac sie na kontrole...
i ponoc jest na ta chwile dalekowidzem :ico_haha_01: a przez cale badanie spal wiec reka trzeba mu bylo trzymac powieki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 20-09-2011, 15:14 ]
a i jak bylismy w piatek u lekarza to dal nam antybiotyk w masci na to pekniecie/osocze za uchem i powiedzial ze to moze byc luszczyca -zwlaszcza ze maly ma takie szorstkie jakby krosty pod szyja na lokciach i na nozkach oraz na brzuszku po bokach :ico_placzek:
ja mam luszczyce ...masakara...chcociaz ten lekarz powiedzial ze u malych dzieci to popularne i wiekszosc z tego wyrasta do 15 roku zycia

[ Dodano: 20-09-2011, 15:18 ]
Dobrusiaa Witus robi to samo co Szymek w obliczu aparatu albo chce zabrac albo przestaje to co robil i zamiera w bezruchu :ico_haha_01:

a teraz dziec sie bawi (i jest to najlepsza zabawka od jakichs paru tygodni)"zdechlym"balonem z helem ...a najbardziej pasi ta wstazeczka...ale troche sie boje zeby sie nie zaplatal wiec daje tylko jak go mam na oku non stop :ico_sorki:

[ Dodano: 20-09-2011, 15:22 ]
u nas pogoda byle jaka ale lece jeszcez na mini spacero zakupy :ico_oczko: musze kupic szampon i wcierke do wlosow :ico_sorki: chcociaz nie wiem czy ma to sens bo wlosow jakby prawie nie ma... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
tylko czekam az Szymek laskawie skonczy kupe :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

20 wrz 2011, 15:52

a przez cale badanie spal wiec reka trzeba mu bylo trzymac powieki
hehe on jest dobry :D
Może jesttaki spokojny bo już go te dziąsełka nie bolą??:)
oby mu ta łuszczyca przeszła, choć nawet nie wiem co to dokładnie jest :)
a na Twoje włosy nie wiem co poradzić :ico_sorki:

ja dziś lałam, jak Witek jadł obiadek, tak się otrząsał jak by cetrynę jadł:P
a zrobiłam mu domowy z marcheweczki z ogódka, ziemiaka i piersi gołąbka w rosole.

a najlepsze jest to, że dałam mu ostatnio ćwierć cytryny i chciałam nagrać jak się krzywi a on NIC :ico_haha_01: zero otrząśnięcia czy skrzywienia... a jak mu zabrałam to ryk wielki!!

[ Dodano: 20-09-2011, 15:56 ]
Blanka chcialam się jeszcze Ciebie spytać co dajesz swojemu małemu do jedzienia w ciagu dnia? Bo się zastanwaim czy czegoś nie omijam w Witka diecie ;)
Ja daje mleko z kaszką/owsianką tak ok 3,4 razy dziennie, raz obiadek jakiś i na deser jogurcik albo jakieś owoce ze słoiczka

[ Dodano: 20-09-2011, 17:40 ]
a tutaj wrzuciłam filmik jak je ten "niedobry" obiadek ;p oczywiście cały upaprany;p
tylko sobie ściszcie bo strasznie głośno się nagrało a głos nie ważny;p
http://www.youtube.com/watch?v=glQxUUFhsVI

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

20 wrz 2011, 18:43

ehh jestem dzis dziewczyny taka padnieta jakbym sie polozyla to leze i K zabrał mała na spacer a ja chcialam sie polozyc i jak juz zasypialam sasid wali mlotkiem bo remontuja łazienke i kafelki stare zrywa a my mieszkamy w blizniaku wiec sobie wyoobrazcie jak sie niesie ;/ az mi sie ryczec chce bo nawet nie mam sily mala sie zajmowac ;/
jutro Blanka ma 5miesiecy dalam je dzis zupe jarzynowa ze sloiczka i smakowalo jej :ico_brawa_01: ale troszke jje dalam nie cale pół sloiczka
a wlasnie jak dajecie te jedzonko to o okreslonych porach codziennie tak? a Ty Dobrusiu oprucz tej kaszki z mleczkiem podajesz jeszcze samo mleczko do picia?

[ Dodano: 20-09-2011, 18:47 ]
Dobrusiu hehe filmik fajny ale widzialam tez ten jak buzke otwieral do butelki z piwem hahaha to bylo dobre :ico_haha_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 wrz 2011, 19:44

jak buzke otwieral do butelki z piwem hahaha to bylo dobre
no no mi tez ten sie podobala i ten ze stopka w buzi :ico_brawa_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

20 wrz 2011, 20:04

witam
Mało wchodzę bo mąż wrócił do domku na 2 tygodnie ,moe was doczytam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A u nas ok synek zaczął ciut wiecej jesc i trwa to juz tylko 30minut :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Czasami ulewa ale nie czesciej niz 1 dziennie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Kupilam mu Gastrotuss to zobaczymy czu podziala

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

20 wrz 2011, 20:12

hej, ja na momencik póki Mały chwilę śpi, bo dzisiaj tylko spanie i płacz na zmianę, ale już jest lepiej to nawet na spacerek wyszlismy, bo pogoda piekna :ico_sorki:

Ale śliczne rzeczy *.* Ja też muszę jakis rynek wychaczyc bo po taniości mozna kuopic fajne rzeczy :)

Blanka26, zgadza sie są w mleku, ale z kolei witamina d3 też jest a też sie osobno daje, nie wiem, dam mu, na zimę dodatkowa ochrona zawsze :ico_sorki:

tabogucka, lekarka kazała dawać codziennie mięso na przemian z rybką (ale ryby sie boje na razie dać..), jak skończy 6 miesięcy, dawać żółtko ugotowane do papki ziemniaczanej.. i za 3-4 tyg. przyjść skontrolować.. Rozmawiałam z mamą, mówiła że mam się nie przejmować, ja tez zawsze byłam chuderlak, że taka jego natura, a Mikołaj na wychudzonego nie wygląda :ico_szoking:

W ogóle dzisiaj miałam jakieś plamienie, muszę iść zrobić badania bo cos mi sie wydaje ze wszystko przez tarczyce - zgadzałoby sie, ostatnio miałam podobnie jak miałam podwyzszony hormon tarczycy - nagle przytyłam, depresja, spóźniony okres, ale to plamienie :ico_szoking:

no nic, lecę Małego wykąpać, miłego wieczoru :ico_sorki:

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

20 wrz 2011, 20:52

W ogóle dzisiaj miałam jakieś plamienie, muszę iść zrobić badania bo cos mi sie wydaje ze wszystko przez tarczyce
Ja mam caly czas plamienia, ale u mnie tarczyca jest ok. Ja mialam przed ciaza robione badania wszelkich hormonow i sie okazalo, ze moje jajniki niedomagaja... mam policystyczne i jeden ma az 5cm i zdechlak z niego straszny, mowilam lekarce, ze chce w ciaze zajsc to mi powiedziala, ze przy takim poziomie estrogenow moge wcale nie miec jajeczkowania i jesli nawet zajde w ciaze co watpliwe to musze sie liczyc z tym, ze moge poronic :ico_sorki: powiedziala, ze mam sluzowke jak 60cio latka... Tak mi stracha napedzila, ze przy pierwszym cyklu w ciaze zaszlam :ico_haha_01: w sumie to wielkie szczescie, ze takk przez to przebrnelismy szczesliwie i jeszcze Polunia taka sie "dorodna" urodzila... ale zaraz po powrocie powtorka z rozrywki, ostatnio jak u niej bylam to mi powiedziala, ze powinnam silne tabletki antykoncepcyjne brac, zeby pobudzic jajniki do pracy po odstawieniu, ale nie moge jeszcze bo Polunie karmie, zaproponowala mi wiec lyzeczkowanie, ze niby tez pobudzi narzady do pracy. Ogolnie mam ciagle plamienia, a od 4-5 dni leci ze mnie bardzo, ale wczesniej kilka dni bylo "czysto" i jakies libido mialam wieksze, wiec byc moze to pierwszy okres, choc diabli wiedza... cytologie mam dobra i nic sie tam nie dzieje, te hormony mnie tak mecza-masakra generalnie, chcialabym Polunie karmic jak najdluzej, gabciocha prawie 2 lata karmilam, ale jesli dalej tak bedzie to po roku bede ja musiala odstawic :ico_olaboga: bo ten wielki jajnik mnei boli bardzo i te plamienia sa koszmarem, poza tym bez estrogenow nie mam wcale ochoty na seks :ico_noniewiem:

Dobrusia, klawy filmik, Polce jak cos nie smakuje to nie lyka tylko sie tym zaczyna dusic wrecz i nastepnej lyzki sobie za nic w swiecie nie da do buzi wsadzic :-)
az mi sie ryczec chce bo nawet nie mam sily mala sie zajmowac ;/
jejuuu, ja mialam kilka razy taki fatalistyczny dzien, mnie to wtedy rozrywa beznadzieja sytuacji, bo moj Kuba od rana do wieczora w pracy, NIKOGO wiecej kto moglby mi pomoc choc przez chwike, a ja mam jeszcze gabciocha i jak on jest przy tym niegrzeczny, to nawet nie moge sobie zaplakac w spokoju, bo on idzie wszedzie za mna i mialczy, czekam wtedy na wieczor jak na wybawienie...
A u nas ok synek zaczął ciut wiecej jesc i trwa to juz tylko 30minut :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
o, swietnie, to nowe mleko jecie, tak?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości