Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 wrz 2011, 14:47

to ja się powinnam wstydzieć normalnie jak u mnie gary w zlewie mogły by nawet tydzień stać i czasami tak było :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
choć ostatnio jak mam zapał to co wieczór myję ale to nie codziennie
kuchenka gazowa też prosi się o umycie :ico_wstydzioch:
ja to się powinnam schować przy was :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

16 wrz 2011, 15:42

kuchenka gazowa też prosi się o umycie :ico_wstydzioch:
- ja po kazdym gotowaniu na kuchence myje ja,jakos tak hurtowo,gary do zmywary ( nawet sie zrymowalo :ico_oczko: ),wycieram blaty,kuchenke i zlew :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

16 wrz 2011, 16:38

ja tez nie zasne jak sa zawalone brudne naczynia. ale ogolnie pedantka nie jestem... nienawidze sprzatac lazienki jak wiekszosc z Was! Po prostu niedobrze mi sie robi jak mam tam sprzatac i szorowac. Mieszkanie ktore wynajmujemy nie jest brzydkie ale ma malo mebli (tzn brak np duzej szafy , tylko taka prowizoryczna z ikei), troche rzeczy nie pomiescilo sie i w kartonie takim kolorowym leza. ogolnie to lubie jak wszystko pochowane. nie lubie nic na wierzchu. tylko ze tutaj nie oplaca sie nic kupowac, tzn mebli, bo po co?
bardzo chcialabym miec zmywarke. ale o tez teraz nie ma sensu kupowac.
ponoc sa bardziej ekonomiczne niz mycie samemu.

chyba tez powinnam sie przy Was schowac... ;)

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

16 wrz 2011, 17:56

kuchenka gazowa też prosi się o umycie :ico_wstydzioch:
- ja po kazdym gotowaniu na kuchence myje ja,jakos tak hurtowo,gary do zmywary ( nawet sie zrymowalo :ico_oczko: ),wycieram blaty,kuchenke i zlew :ico_wstydzioch:
ja tak samo :ico_szoking:
kolejne rzeczy do mojej listy znienawidzonych to ociarana kuchenka blaty i podłoga
:-D

[ Dodano: 16-09-2011, 18:01 ]
kazdy ma swojego bzika ;-) :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 wrz 2011, 18:04

ja łazienkę akurat lubię sprzątać :-D :-D

ale gary to dla mnie na prawdę kara okropna :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

16 wrz 2011, 18:12

ja łazienkę akurat lubię sprzątać
ja nie cierpie :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

16 wrz 2011, 19:04

ja to się powinnam schować przy was
Aniu ja się przy Tobie chowam jeżeli chodzi o przetwory, bo nie zrobiłam nic :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 wrz 2011, 12:00

Aniu ja się przy Tobie chowam jeżeli chodzi o przetwory, bo nie zrobiłam nic :ico_haha_01:
:-D :-D :-D
to akurat kocham robić i mogę robić całymi dniami co tylko się da,tylko żeby miał kto potem zjeść :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

17 wrz 2011, 15:32

to akurat kocham robić i mogę robić całymi dniami co tylko się da,tylko żeby miał kto potem zjeść
no właśnie, u nas nie miałby kto tego wszystkiego jeść, dlatego nie robię :ico_oczko: mąż jedynie ogórki kisił :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 wrz 2011, 17:56

Ja idealna nie jestem, pedantka-chyba tak. Uwielbiam porządek, jak wszystko błyszczy i pachnie. Sprzątać lubię ale nie biegam już kilka razy dziennie ze szmatą i odkurzaczem bo tak jak piszecie wywoływało to u mnie frustrację i :ico_zly: na maksa. Mój mąż śmieje się, że teraz mam już inną "detekcję brudu" niż kiedyś. Gotować gotuję bo lepiej by mój mąż za gotowanie się nie zabierał bo nie byłoby co jeść :ico_oczko: Podział mamy taki-ja gotuję, on zmywa. Wnerwiają mnie gary stojące w zlewie ale to on ma je zmyć i zanim zacznę coś robić w kuchni ponownie mają być pozmywane. Przetwory mogę robić tylko nie byłoby komu tego jeść a trzymać przez 2-3 lata lub zrobić po 2 słoiki nie ma sensu. Piec, sprzątać łazienkę lubię. Pranie właściwie robi się samo w pralce. Nie lubię wycierać kurzy, a wręcz nienawidzę prasowania. Za to uwielbiam myć okna :-D
najbardziej na swiecie nienawidze sterty garów w zlewie :ico_olaboga:
Ja też i prasowania.
kazdy ma swojego bzika ;-) :-D
Oj tak, święta racja :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość