Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

21 wrz 2011, 15:12

i w porę uświadomimy nasze dzieci
no własnie...bo wiecej niż połowa sukcesu to to co się z domu wyniesie.
Przykład przytoczyła Markotka...jaka matka taka córka :ico_olaboga:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

21 wrz 2011, 16:22

mogłaby jakaś urodzić :-D bo zaraz nas moderatorki pogonią że nie piszemy na temat :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 wrz 2011, 16:25

mogłaby jakaś urodzić :-D bo zaraz nas moderatorki pogonią że nie piszemy na temat :ico_sorki:
No a u nas na watku jesiennych sie zastoj zrobil i to dlatego

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 wrz 2011, 17:17

bo zaraz nas moderatorki pogonią że nie piszemy na temat :ico_sorki:
- zapomialas dopisac,ze te nadgorliwe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

21 wrz 2011, 20:54

mogłaby jakaś urodzić
ja urodziła w lipcu i nosze się z zamiarem opisu porodu bo był ekstra tym razem ale muszę chwilę dłuższą znaleźć

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 wrz 2011, 21:16

aniafs, a masz jakies wiesci o Tosi i Julku? :ico_sorki:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

21 wrz 2011, 21:38

Hm ,wiecie co mnie ciekawi, że o zabezpieczeniach nie widzą te dzieciaki ale jak się seksic to już smarkula jedna z drugą to wiedzą :ico_noniewiem: chociaż to natura sama wpaja niestety. Po części jej błąd.

NICOLA_1985

21 wrz 2011, 21:49

no właśnie Małgorzatka masz racje.. teraz podobno próg pierwszego razu jest już poniżej 14 roku życia... takie gówniarze o sexie myślą :ico_puknij: jak są tacy dorośli żeby o takich rzeczach nie tyle myśleć co je robić to powinni też później brać odpowiedzialność w swoje rece , a rodzice powinni bardziej patrzeć na to z kim się ich dziecko spotyka i rozmawiac, rozmawiać, rozmawiać..
u mnie niby mama z nami rozmawiała ale dla mnie to nie było wystarczające więc ja wiem jakie ona błedy popełniła i ja napewno popełnie swoje ale już jej błędów nie.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 wrz 2011, 22:05

u mnie niby mama z nami rozmawiała ale dla mnie to nie było wystarczające więc ja wiem jakie ona błedy popełniła i ja napewno popełnie swoje ale już jej błędów nie.
U mnie nie rozmawiali ze mną rodzice nigdy o tym , ani o miesiączce wiele nie wiedziałam.
Ale mój pierwszy i jedyny facet to mąż , on jest starszy ode mnie o 6 lat i był bardzo hmm jak to nazwać ,,dojrzały,, bo zawsze myślał o zabezpieczeniu , o konsekwencjach ze mną sam rozmawiał itp tak że to on trzyma rękę na pulsie.
Choc miałam zamiary że szybko nie dam facetowi hehe a okazało sie że po pół roku jakoś tak poszło , niedobra dziewucha ze mnie.Choć nie miałam 14 lat tylko prawie 18 a i tak uważam że troszku za\ wcześnie to było patrząc na to teraz.

NICOLA_1985

21 wrz 2011, 22:17

ja tez miałam prawie 18 i uważam, że za wczesnie i ogólnie sama mam do siebie żal , że głupia byłam bo to jednak pierwszy raz bardzo ważny a z takim byle kim... :ico_noniewiem: no i troche do mojej mamymam żal , że tak zawsze do wszystkiego się wtrącała (jak nie trzeba było) a jak widziała, że jestem z nieodpowiednim dla mnie chłopakiem i , że jestem ślepa to wtedy się nie wtrącała, nie odradzała , nie rozmawiała,itp... ona tylko była mądra jak już było po fakcie dopiero wtedy mówiła, że stać mnie na kogoś lepszego , niby dopiero po 10 miesiącach spotykania sie do czegoś doszło ale żałuję, że w ogóle doszło :ico_noniewiem:
dlatego ja bede rozmawiać z moimi dziećmi tłumaczyć i będę bardziej otwarta a nie tylko jak już zrobią błąd zeby jeszcze dobić :ico_nienie:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość