monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

06 wrz 2013, 20:13

Malgorzatka Szymonek przeuroczy :ico_brawa_01:

martuss super ze u Ciebie i Rasperka wszystko dobrze :-) i tak ladnie je extra :ico_brawa_01: hehe ja to juz sie doczekac nie moge kiedy moj takie wygibasy bedzie odstawiac na dywanie :ico_oczko:
Ja wzielam sie za siebie I cwicze codziennie zumbe. Taki wycisk, ze sie leje ze mnie pot.
mi ehhh rosnie brzuch od jedzenia i nie ktorzy mysla ze jestem w ciazy ale ja jakos nie mam zapalu na cwiczenia :ico_sorki:
tez czasem na siebie nie moge patrzec ale coz moje lenistwo jest silniejsze ode mnie :ico_noniewiem:

misia nie jestem znawczynia ale moim zdaniem duzo za wczesnie wprowadzilas zupke jarzynowa. bo dziecko musi umiec dobrze takie rzeczy trawic a Milenka jest w takim okresie rozwoju ze powinna najpierw powoli stopniowo poznawac warzywa ale to po 4 mies. potem owoce i dopiero z czasem jak bedzie juz wieksza to wtedy jej dawac zupki.
Ja swojemu Patrykowi zaczne powoli wprowadzac warzywa tylko te ktore mozna dawac po 4 mies. w miedzy czasie przewine jakis owoc a z czasem jak bedzie wiekszy mysle ze jak bedzie miec tak z 7-8 mies. to dopiero wprowadze zupki. bo teraz to on ma jeszcze zoladeczek wrazliwy i dziecko takie male nie potrafi takich rzeczy jeszcze dobrze trawic trzeba je dobrze do tego przygotowac i byc moze dlatego u Milenki taka zbita kupka byla i problem z jej zrobieniem. moim zdaniem kochana za wczesnie poszerzylas jej juz diete. nie problem zrobic dziecku tym krzywde....

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

06 wrz 2013, 20:21

jak widzicie, nadal Was "nie opuszczam" jeszcze się trochę ze mną pomęczyci
mi to nie przeszkadza :-D )
:-) za rok was opuszczę :ico_oczko: ale i tak będę was podczytywać.

Jak się moderuje "wspólny wątek" to później trudno jest nie być ciekawym co u kogo i jak, zwłaszcza jak się czeka z kciukami na narodziny kolejnego forumowego bobasa :ico_oczko:

Tibby
, wiesz może jak Jenny się czuje?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

06 wrz 2013, 21:22

jenny milczy. nie chce jej sie narzucac. jutro smska wysle.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

07 wrz 2013, 16:27

Witajcie

Anthony dzisiaj marudny. Teraz lezy u mnie na brzuchu I sie relaksujemy. Myslalam, ze cos w domu porobie, ale czasu brak. Dobrze, ze obiad mialam z wczoraj. Ja nie wien jak Wy, ale tylko z rana jak wstane moge posprzatac, ugotowac, wyprac itd. Po poludniu juz tak jestem zmeczona, ze niewiele moge zrobic. Jeszcze sie za te cwiczenia wzielam.
Diet nie stosuje, bo nje potrafie. Ze slodkiego to tylko domowe wypieki jem. No I zdrowo jem. Duzo warzyw I owocow. Pieczone czy gotowane obiady. Zobaczymy czy to cos pomoze.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

07 wrz 2013, 17:39

Hej!

Jestem ciekawa co u Jenny, jak jej maluszek.

U nas mini szpital: cała trójka dzieci chora :ico_olaboga: a w zasadzie przeziębiona- o ile już ze starszakami luz to wiadomo jak z noworodkiem :ico_sorki: ma katar, stan podgorączkowy, ciężko mu spac itp. wiadomo jak jest +ja i :ico_urodzinki: po porstu uroczo.

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

08 wrz 2013, 17:16

tibby - dzieki za zaporszenie na fb :)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

08 wrz 2013, 18:57

Wiadomo co u Jenny i Tomka? Jak się czują?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

08 wrz 2013, 21:52

witam :)

codziennie zaglądam,ale jakoś nie mam weny do pisania :ico_noniewiem: , widzę, że teraz każdy mniej zagląda,

u nas jakoś leci, Mikuś rośnie jak na drożdżach, jeszcze trochę i się w gondolę nie zmieści :),

Misia jak sobie radzisz bez męża?

Małgorzatka zdjęcie Szymonka widziałam, jest słodziutki :-D , zdrówka dla dzieci :ico_sorki: ,
też już się boję tych przeziębień i chorób, Szymek chodzi do przedszkola, a tam łatwo coś złapać i przynieść,


ciekawe co u jenny ? :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2013, 08:24 przez donatka26, łącznie zmieniany 1 raz.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

09 wrz 2013, 01:50

hej kochane

u mnie dosłownie cyrk na kółkach,przyjde do was i wszystko opisze jak sie to wszystko uspokoi... tak w skrócie,mój mąż wraca dziś do Polski psychika i tesknota za nami nie pozwoliła mu tam byc dłuzej no cóż,jeden wytrzyma drugi nie,mój mąż nie wytrzymał trudno bedziemy musieli sobie jakoś poradzić,ale reszte opisze jak dojde do siebie bo po prostu jestem w wielkim szoku co sie w tej chwili wokół mnie dzieje :ico_sorki: u Milenki ok rosniemy :)

buziaczki dla wszystkich :ico_buziaczki_big:

MonikaAA za szybko słoiczki dlatego nic jej w tej chwili oprucz mleka nie podaje czekam jeszcze z 3 tygodnie i wtedy spróbuje jeszcze raz od łyzeczki podac najpierw marcheweczke :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

09 wrz 2013, 06:44

Jesteśmy w domu. :ico_haha_02: W szpitalu mnie psychicznie wymęczyli, ale dobrze, że już w domu jesteśmy. Opowiem jak znajdę chwilę.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość