Awatar użytkownika
sigrunna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 29 sie 2014, 00:40

Re: Krem nawilżający

22 lis 2016, 00:54

Mi cetaphil zapychał pory (używałam dermoprotektora), ale nic dziwnego, skoro w składzie miał dimethicone, silikon, który błędnie uważany jest za niekomodogenny. Także musiałam się z nim pożegnać...

Za to fajnie mi się współpracuje z kremami od "DLA kosmetyki" na naparach ziołowych.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Krem nawilżający

07 lut 2017, 14:26

Do skóry wrażliwej warto używać kosmetyków bez szkodliwych parabenów i zawsze zwracajmy uwagę na skład danego kremu, np: do skutecznego nawilżenia skóry polecam kosmetyki oparte na bazie kolagenu, który ma szereg właściwości ujędrniających i wygładzających.

JulkaSzpulka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 09 lut 2017, 12:21

Re: Krem nawilżający

09 lut 2017, 12:34

AA, seria atopowa. Niee treba mieć atopowej skóry. Ja używam półtłustego - bo zima, pewnie potem zmienie. jes spoko, kosztuje 15 zeta

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Krem nawilżający

14 mar 2017, 13:16

Okej, a możesz podać skład tego kremu? Pytam z ciekawości bo może faktycznie jest sprawdzony i warto go polecać, czekamy na szczegóły oraz dodatkowe informacje co na pewno przyda się każdemu na forum :)

Awatar użytkownika
ZieloneDomoweSpa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 gru 2019, 19:04

Re: Krem nawilżający

06 gru 2019, 16:45

Jakie krem nawilżający wybrać i co powinien zawierać dowiesz się z poniższego artykułu:
https://homegreenteaspa.pl/krem-na-dzien-i-krem-na-noc-czym-sie-roznia/

serenada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:17

Re: Krem nawilżający

29 gru 2019, 16:23

Seria kosmetyków naturalnych https://alkemie.com/ ma też produkty nawilżające. Moim faworytem jest taka maska ratująca (10-minutowa). W składzie ponad 98% roślinnych wyciągów m.in. jedwab z owsa, olej arganowy czy chia. Uwielbiam ten produkt, bezpieczny dla alergika i bardzo pomaga suchej i wymagającej regeneracji skórze.

gwizoop
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 10 cze 2018, 15:37

Re: Krem nawilżający

02 sty 2020, 23:07

Najlepszy jaki do tej pory używałam, to Bielenda seria smoothie z truskawką i arbuzem. Duży plus nie tylko za nawilżenie i szybkość wchłaniania, ale to ze jest to kosmetyk prebiotyczny a co za tym idzie wyraźnie wzmacnia naskórek

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Krem nawilżający

08 sty 2020, 16:06

U mnie na suchą skórę super sprawdzają się kosmetyki Atopis Novaclear. Ładnie nawilżają i wygładzają cerę a przy tym zapewniają jej ochronę.

Maniana91
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 18 wrz 2019, 12:50

Re: Krem nawilżający

09 sty 2020, 20:34

Jako posiadaczka cery mieszanej bardzo dbam o właściwe nawilżenie skóry, bo najgorsze co można zafundować skórze, to doprowadzić do jej nadmiernego wysuszenia. Jednym z moich ulubionych kremów jest Hydro Control Cream z NovaClear Atopis, który przywraca skórze optymalne nawilżenie i miękkość, a przy tym jej nie zapycha i nie powoduje podrażnień.

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Krem nawilżający

19 sty 2020, 17:04

ja bardzo lubię ten egyptian miracle z firmy Eveline. Ma taką przyjemną formułę olejku ( rozpuszcza się pod wpływem ciepła rąk), ekstra nawilża i odżywia. jest też idealny do pielęgnacji ciała i włosów. Po co przepłacać i kupować 4-5 róznych kosmetyków jak można kupić jeden i to jeszcze jak skuteczny :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość