Jesteś cierpliwą mamą?

Tak, bardzo długo tłumaczę dziecku - właściwie do skutku;-)
9%
4
To zależy jaki mam dzień
73%
33
Mam bardzo mało czasu, po powrocie z pracy jestem zmęczona i nie mam siły na zbyt długie tłumaczenie (usprawiedliwiam się)
Brak głosów
0
Z natury jestem porywcza, wymagam szybkiego pojmowania od dziecka, ale nigdy go nie uderzyłam
4%
2
Często mnie ponosi a wtedy krzyczę i daję klapsa
13%
6
 
Liczba głosów: 45
Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 lis 2007, 17:03

ja nie jestem cierpliwa,fakt,ze tłumaczę i powtarzam ale jak za długo to już drę ryja :ico_haha_01: Też jestem choleryczką ,moje nerwy za często są wystawiane na próbę no i niestety nie zawsze umiem je okiełznać.To nie znaczy,że znęcam się na dzieciach :ico_haha_01: po prostu jestem strasznie rozdarta :ico_haha_01: ale uwierzcie mi,że moja Zuzia potrafi doprowadzić,ze wychodzę z siebie :ico_haha_01: Za dużo chyba mam stresu na co dzień.Ale walczę z tym jak sie da i mam nadzieję,że jak sie wszystko unormuje w moim zyciu to i z nerwami nie będzie problemu :ico_noniewiem: Czasami mam zdarte gardło :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

26 sty 2008, 11:22

Czasem mam dzień, że nic nie jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi ale jak się nie wyśpię albo jak mnie coś boli to... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Wtedy często muszę wyjść na chwilkę za drzwi wziąć głęboki oddech i dalej mogę zajmować się dzieckiem a najlepiej to jak jest mąż a ja odpoczywam a on przejmuje moje obowiązki :-D

NICOLA_1985

08 lut 2008, 12:04

to fajnego masz męża.. mój wogóle nie ma cierpliwości więc myślę, że ewentualna kwestia tłumaczenia , tłumaczenia i jeszcze raz tłumaczenia bedzie należała do mnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

10 lut 2008, 14:48

widze że nie jestem sama w tym zdzieraniu gardła :ico_sorki: i wybuchowości,ufff ulżyło mi :ico_oczko: ale staram sie bardzo byc cierpliwa,choc różnie to wychodzi,czasem nei daje rady,zwłaszcza że większosć czasu jestem zdana sama na siebie,jak jest małż to jest lepiej,on jest o wiele bardziej cierpliwy ode mnie,szkoda ze więcej go nie ma niż jest :ico_noniewiem: (nie pracuje na miejscu niestety :( )

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

11 lut 2008, 07:12

kasiekk pisze:ale staram sie bardzo byc cierpliwa,
to chyba jak my wszystkie :ico_haha_01:
ogolnie nigdy nie podejrzewalam sie o tyle cierpliwosci,chociaz czsami tez nie wyrabiam :ico_noniewiem:

Alicja--29
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 20 sty 2008, 13:01

11 lut 2008, 12:54

Ja chyba jestem a przynajmniej staram się być cierpliwa..jednak nie zmienia to faktu, że mój mąż jest o wiele bardziej spokojniejszy i bardziej cierpliwy..to on chodził z psem na szkolenie, i zazwyczaj robi w domu wszystko to co wymaga większej cierpliwości. Ale cierpliwość wpisaną mam w zawód więc staram się :-) .

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

04 mar 2008, 20:58

mnie ostatnio brakuje cierpliwości, szczególnie jak próbuję uśpić Franusia i już mały po wielkich męczarniach uśnie i nagle wbiega do pokoju Antek z okrzykiem mama! wtedy to mnie coś trafia bo wszystko muszę zacząć od początku a na dodatek Franek taki jest, że jak przyśnie nawet na minute to później przez godzinę mogę zapomnieć o spaniu.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

04 mar 2008, 21:26

Ja nie jestem cierpliwa w życiu ale staram się być wobec dziecka...choc to órznie bywa i zależy jaki mam dzień, bo zasmi są we mnie duże pokłady cierpliwości by po chwili całkowicie się wyczrpac i wtedy jest sajgon ... Czasami mam złośc na siebie, że nie jestem taka jaka chcę być... ale co zorbić?

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość