marciak
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 21 mar 2017, 15:02

Re: BŁONNIK

07 kwie 2017, 22:06

Jak nie ma się wzdęć to błonnik jest idealny przy zaparciach, ale przy wzdęciach lepiej pić dicopeg 10g jednak bo błonnik może nasilać wzdęcia, no i podstawa przy błonniku i zaparciach ogólnie żeby pić koniecznie bardzo dużo wody
ja własnie przez błonnik miałam ten kłopotliwy problem i nie pomagało nawet picie wody hektolitrami,odstawiłam błonnik unormowałam się dicopegiem i juz jest dobrze,teraz pije tez siemie lniane i póki co nie widze zadnych efektów,ale poki co to swiezy nawyk wiec moze trzeba zaczekac :)

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: BŁONNIK

25 lip 2017, 17:50

ja bym nie zaczynała od tabletek tylko właśnie od błonnika :) ja polecam ten w proszku, bo łatwo go przyrządzić i masz często również dodatek priobiotyku co również fajnie wpływa na przemianę materii i zaparcia :) jak chcesz to na https://naturalnemetody.pl/jaki-blonnik/ możesz poczytać o rodzajach błonnika i jaki najlepiej wybrać w przypadku właśnie zaparć, czy odchudzania :)

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: BŁONNIK

06 sie 2017, 21:36

błonnik jest bardzo fajny na zaparcia, ale czasami nawet on nie wystarcza jeśli nie stosujemy odpowiedniej diety. ja kocham tłuste rzeczy, zwłaszcza staropolską kuchnie i niestety często po niej mam problemy ze strony jelit. wtedy właśnie tylko dicopeg 10g jest w stanie pomoc. kilka dni piję roztwory i wszystko wraca do normy

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość