Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

24 maja 2009, 15:42

AsiaNL, trzymam za Ciebie kciuki. !!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

24 maja 2009, 15:45

uleczka170, Dzieki :ico_sorki:
Napewno przyda sie trzymanie kciukow :ico_sorki:
Boje sie tego wszystkiego co mnie jeszcze czeka :ico_sorki: mam nadzieje ze pojdzie szybko i sprawnie bo stres mi nie służy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

24 maja 2009, 16:02

mam nadzieje ze pojdzie szybko
tego Ci życzę :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

24 maja 2009, 16:32

justyna25, Dzieki :-D

Odplace mu za wszystko co mi zrobił :ico_sorki: nalezy mu sie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

24 maja 2009, 16:50

AsiaNL, przeczytałam cały wątek :)
Asieńko jesteśmy z Toba. Trzymaj sie i nie pozwól temu dupkowi soba pomiatac. Wystarczy że Cię zranil. Walcz o swoje.

[ Dodano: 2009-05-24, 16:54 ]
AsiaNL, a czeka Cię wiele niemiłego skoro piszesz że to taki drań. Ale życze Wszystkiego naj. Oby sprawa się szybko zakończyła z powodzeniem dla Ciebie.

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

24 maja 2009, 17:05

Joanna24, oj kochana niestety sprawa nie jest prosta :ico_sorki: nie wiedzialam ze z niego kawal chu**. Nawet jak bylam w ciazy on mnie ignorowal i mial wszystko gdzies!! to ja na ostatnia chwile zalatwialam łóżeczko, wózek i inne potrzebne rzeczy :ico_sorki: Dzieckiem tez zbytnio sie nie interesował :ico_sorki:

On mi daje alimentow 300 zł ( na Hol. okolo 80 euro) on mysli ze ja za to dziecko utrzymam :ico_puknij: :ico_puknij: boszz niektorzy faceci to kretyni.... Jak zaszlam w ciaze to on do mnie z tekstem " wiesz chcialem zobaczyc czy jestem płodny" :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

24 maja 2009, 18:53

wiesz chcialem zobaczyc czy jestem płodny" :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
to kawał..... :ico_zly: :ico_zly:

Trzymam za ciebie kciuki

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

24 maja 2009, 20:50

AsiaNL, a nie masz nikogo obcego, kto znałby troszkę waszą sytuację, bo wiesz mama i ciocia z Twojej strony mogą zostać uznane za niezbyt wiarygodnych świadków, wiadomo matka zawsze stanie po stronie córki. i druga sprawa. zastanów się jeszcze troszkę nad odebraniem praw ojcu. Wiem, że jesteś teraz wściekła, rozgoryczona i zawiedziona jego postawą, ale jest jeszcze wasza córka, ona może by chciała w przyszłości kontaktować się z ojcem. A może ojciec za jakiś czas dorośnie, opamięta się, zrozumie, co zrobił i będzie chciał się widywać z dzieckiem????ja bym się jeszcze zastanowiła.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

25 maja 2009, 11:00

Przeczytalam wateczek i napisze ci tylko, abys patrzyla teraz tylko na siebie i coreczke. Walcz o wszystko, bo wierz mi ze on nie bedzie mial skrupolow i tez bedzie walczyl. Prawa tez bym mu odebrala, i nie bedzie to trudne, skoro nie placil ci alimentow i nie darzyl do spotkania z mala. A prawa mu odbierz chocby dlatego ze to ty wychowujesz mala i na tobie spoczywa wszelka odpowiedzialnosc. Jak ma sie obowiazki to ma sie i prawa, a jak on ma w d**e obowiazki to i prawa zadne mu sie nie naleza. Alimenty palcic musi, nawet jak praw nie bedzie mial :ico_brawa_01:
Jasne ze on jest jej tatem, ale nawet jesli kiedys w przyszlosci Zuzia bedzie chciala miec z nim kontakt to jesli oboje beda tego chcieli nie stanie im jakis papierek na drodze...

Ja jestem po rozwodzie, moja Zuzia miala niecale 3 latka jak sie rozwodzilismy. Na poczatku Ex tez fikal i mowil ze brudy bedzie wyciagal i tez mi zarzucal ze sie puszczalam, debil... :ico_puknij: ale jakos na spokojnie ustalilismy ze oboje chcemy rozstac sie bez orzekania o winie.... poszlismy na kompromisy, ja nie walczylam o wyzsze alimenty (moj placi 200 zl od 4 lat ) a on nie walczyl o widzenia z dzieckiem, choc i tak sie z nia widywal oczywiscie...

Ja potem pokryjomu wyjechalam z Pl i on walczyl o widzenia na podstawie konwencji haskiej, i walczyl 3 lata az sobie odpuscil, bo koszty sadowe i adwokata w szwecji go zjadly i znalazl sobie inna panne i sie odczepil ode mnie. Ale jak jestem w Pl to Zuzia sie z nim spotyka i nie zabraniam im tego. To jej ojciec i robie to dla niej a nie dla niego. Bo jemu to bym jaja urwala.... ale nie chce kiedys miec spieprzonych relacji z corka przez to ze bedzie miala do mnie zal o niewidzenia sie z ojcem itd...

Walcz o swoje... nie wiem jak to wyglada taki rozwod z orzekaniem o winie... ale zaraz tu przysle moja siostre ksiezycowa :ico_oczko: z tego forum ktora cos takiego przechodzila i sie wiecej orientuje.

Sciskam cie mocno, glowa do gory!!! Sady w Pl stoja poki co w wiekszosci za kobieta i matka i byly nic ci nie zorbi. Wez z pewnoscia adwokata, to niesamowity luksus, to poczucie ze ktos dba o twoje interesy i zna paragrafy... nie zaluj na to kasy.... Swiadkow to nawet falszywych mozesz podac, jakas kolezanka czy kolega moze widzieli go z kims, kiedys... :ico_oczko: wiesz ze on z pewnoscia bedzie wymyslal wiec ty sie nie daj.... Gdybym mieszkala blizej to sama bym ci poswiadczyla, co za kawal medy z tego twojego bylego eksa :ico_zly:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

25 maja 2009, 11:17

Asiu, skoro przez tyle lat nie interesował się córeczką, to po jakiego grzyba chce Ci teraz odebrać prawa? Ty mu je zabierz, bo to nie jest normalny ojciec. Spotykał się z dzieckiem, kontaktował, rozmawiał? Malutka wiedziała, że może z tatusiem nawiązać kontakt?
Walcz o swoje i dziecka dobro. To pewnie nie będzie łatwa walka. Życzę Ci załatwienia wszystkich formalności szybko i bezstresowo. Trzymaj się. A draniowi utrzyj nosa.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość