Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

04 mar 2010, 12:35

novac to może nie musisz dokarmiać Małego, twoje mleko powinno mu wystarczyć jak tak długo po nim śpi. a to, ze Maluszki wciąż chca jeść i niby przy cycu wisieć to bardziej potrzeba bliskosci niż głód :ico_haha_01: Tymek tez tak ma - je do oporu aż mu się ulewa,w brzuszku i buźce nie mieści, ale nadal by ciągnął byleby przy cycusiu siedziec :-D ale wypracowujemy sobie mechanizm zastępczy - zamiast wisieć na cycu lezy sobie na brzuszku na moim brzuszku przez kilka minutek i potem mogę go odłożyć do łożeczka, w którym grzecznie zasypia :-) bo niestety smoczka nie chce :ico_noniewiem: a wolałabym już jego od kciukia, którego zcasami pozera :ico_oczko:
a wiesz - z jednej strony dobrze, ze do butelki też przekonany bo jaga jak zeszła z cycusia butelki z mlekiem juz nigdy nie zaakceptowała :ico_noniewiem: co najwyzej raczyła herbatke z niej wypić :-)

helen no twoja Malutka to juz duża dziewczynka i ma status niemowlecia juz :ico_brawa_01: a dopiero co sie rodziła :-D

karmelka a co u was kochana? jak Filipek się sprawuje? :ico_haha_01:

ja w końcu szralotke z piekarnika wyciągnęłam, Młody przed chwilką zasnął to moze też sie troszkę legnę zeby odpocząć :-)

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

04 mar 2010, 13:39

Filipek dziś dał trochę czadu w nocy.Najpierw zasnął n aprawie 4 godzinki,a potem budził sie co 1-1.5 godziny :ico_szoking: jestem strasznie niewyspana dziś :ico_placzek: Byliśmy u neonatologa i wszystko ok.Waży 3360g i żółtaczka juz praktycznie ustąpiła.Skóra mu się łuszczy,ale pani doktor powiedziała,że to u oworodków normalne i mam się nie przejmować-smarować go i tyle.

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

05 mar 2010, 10:17

karmelciu mam nadzieję, ze dzisiejsza nocka lepsza? moze wczoraj cosik wisiało w powietrzu bo u nas też było cieżej, ale dziś już norma :-)
a wiesz, tymkowi tez sie skóra łuszczyła jeszcze przez kilka dni jak wróciliśmy do domku, ale od ponad tygodnia już jest ok :ico_haha_01:
a my już musieliśmy odłożyć ciuszki do szafki, pierwsze przejrzenie komody było, Młody chyba wyda sie za siostrą bo rośnie w oczach normalnie :-D

ja sobie ze zbożówką psoiedzę, Młody właśnie zasypia, wiec zaraz sie wezmę za porządki, a jutro na 80-lecie teścia jedziemy - pierwsza Tymkowa imprezka :ico_brawa_01:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

05 mar 2010, 11:54

u nas nocka ok :-) teraz śpi to mam chwilkę czasu.Dziś mam ostatni egzamin i mam nadzieję,że go zdam :ico_sorki: no i bedzie trzeba wrócić na uczelnię,ale to planuję w kwietniu po świętach.Szkoda mi takiego maluszka zostawiać,a uczelnie nie zając,nie ucieknie.Najwyżej pozaliczam ćwiczenia na których nie byłam i będzie ok :-) w czerwcu obrona i nareszcie koniec tej nauki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

05 mar 2010, 12:01

karmelciu - biorę herbatke i też chwilke posiedze :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-03-05, 11:03 ]
kochana - dzielna z Ciebie kobietka, ze wszystkim sobie poradzisz :ico_sorki: :-) i Filipek będzie mieć młodą mame magister w domku :ico_haha_01:

Ty kochana suwaczka Małemu zrób bo nas dezorientujesz :ico_haha_01:

a ja wysprzątałam chatkę, wzięłam cieplusią kąpiel, Młody chrapie...lubię te łapane w locie chwile ciszy :-D

[ Dodano: 2010-03-05, 11:09 ]
wklejam wam naszego pudziana który trzeci podbródek hoduje :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Novac
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 168
Rejestracja: 26 wrz 2009, 11:36

05 mar 2010, 13:00

Karmelka gud lak!!!!!

Eve
Karlo tez juz dolaczyl do klubu podbródkowców :)
a ja sobie juz o 7 bylam u fryzjera, wrcoilam do domu i padlam, z reszta wygladam jakbym w oko dostala od chlopa, bo mi powieka spuchla i jest cala czerwona. Musialam zatrzec pewnie podczas nocnych pobudek, zeby sie otrzezwic
a my dzisiaj jedziemy na pierwsza wizyte do naszego pediatry
ale cudna pogoda!!! tylko cholernie wieje

[ Dodano: 2010-03-05, 12:04 ]
aha zapomnialam Was zapytac (Wy jeszcze nie macie tego problemu, bo tylko chyba ja musze tu sztucznie dokarmiac mojego glodomora) ale macie juz doswiadczenie, jakie butelki polecacie? na razie uzywamy Avent ale one sa do 125 ml i bede musiala kupic nowa, sprobowalismy Tommy Tippe czy jak sie to pisze, ale pochlonal wszystko bardzo szybko i se rzygnal...jakos dziwnie nerwowo z niej pije a slyszalam ze taka superancka...tania nie byla :)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

05 mar 2010, 13:58

novac no to zazdroszczę wizyty u fryzjera :ico_sorki: mi na razie nie ma kto z Młodym zostać, więc pozostaje domowe farbowanko, ale włosy zapuszczam to moze i lepiej - nie bedzie mnie kusić na radykalne zmiany :ico_haha_01:
ale za to od wczoraj zaczełam cwiczyć. wprawdzie nie chodiz tak o kilogramy - nadal mam 3 na plusie bo nie chcę radykalnie zmieniac diety, zeby nie za szybko chudnąc, ale o tkankę mieśniową, której mi ubyło i brzusio mało jedrny, poslady też, wiec zaczynam powolutku drobnymi kroczkami ćwiczenia a za 2-3tygodnie albo aerobik albo basen pójdzie w ruch :ico_haha_01:

novac ale aventu też są większe, az do 330 ml, wystarczy smoczek zamienic, bo te na 330 ml z oryginalnym smoczkiem sa trójprzepływowe, więc szybko leci, ale zawsze mozesz ten początkowy włożyć do obudowy, zaden problem, a my jednak z aventu byliśmy najbradziej zadowoleni przy Jadze. A jak pije nerwowo i potem ulewa to znaczy, ze ze smoczkiem cos nie tak i za szybko z niego moze lecieć. więc wróc do aventu, tylko większa butelkę kup :-)

Awatar użytkownika
Novac
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 168
Rejestracja: 26 wrz 2009, 11:36

05 mar 2010, 18:23

dzięki Eve, chyba tak zrobię
my już po wizycie, pani doktor bardzo sympatyczna, Karlek waży 4880 g :) czyli od urodzeniowej nabrał 1070 g, plus 450 g to co stracił na początku, i ma 56 cm
i możemy jechać do Polandu!!!!! ohhh yes!!!!!

Karmelka
jak tam?

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

05 mar 2010, 23:24

Novac ja mam Tommee Tippee i jestem zadowolona,bo Filip z niej pił 2 razy mleko (musiałam go dokarmić na początku) a dziś pił moje mleczko z niej jak byłam na egzaminie i jest ok.Może smoczek maz z za dużą dziurką?albo poprostu małemu nie odpowiada i tyle.
Eve no Tymek spory chłopak :)

[ Dodano: 2010-03-05, 22:28 ]
suwaczek zrobiony

[ Dodano: 2010-03-06, 08:56 ]
buziaczki sobotnie :):):)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

06 mar 2010, 12:13

hej kcohane :ico_haha_01:
witam sobotnie :-)

novac no ladnie Mały przybiera, to tearz sie wybieracie do Pl? :-)

karmelciu no właśnie, jak poszedł egzamin? :-)

a my na imprezkę do teścia jutro jednak jedziemy, bo dziś za duży zjazd sie zrobił a nie chcę Młodego pchać w 30-osobową grupę osób.

no i sie pochwalę kochane - od wczoraj juz mnie nosiło maksymalnie z chcicą i nie wytrzymałam nad ranem - pomolestowałam małża :ico_haha_01: i przez brak szwów, nacinania bylo po prostu bosko - 3 tygodnie po porodzie a jakbym nie rodziła, było cudnie :-D poprzednio zaczęliśmy 5 tygodni po porodzie i czułam sie jakbym przeżywała drugi pierwszy raz, bo mało przyjemnie było na początku, ale teraz super :ico_brawa_01:

a wy jakie plany weekendowe? :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość