tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

26 kwie 2011, 19:06

Szymkowi sie ulewa takim bialym" wiejskim serkiem"(taka konsystencja)...to normalne???
i mam jeszcze jedno pytanko: od kiedy sie kladzie malucha na brzuch tak na plaskim zeby trenowal miesnie karku??? i na jak dlugo???
Dzieki dziewczyny bo napewno ktoras wie...a ja jestem kompletnie zielona...

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

26 kwie 2011, 19:31

Szymkowi sie ulewa takim bialym" wiejskim serkiem"(taka konsystencja)...to normalne???
Nie martw się, jak mu się ulewa tym "serkiem" to znaczy że po prostu już część mlek zdążył strawić.
od kiedy sie kladzie malucha na brzuch tak na plaskim zeby trenowal miesnie karku??? i na jak dlugo???
tego dokładnie nie wiem ale Twój maluszek na pewno już może ćwiczyć,
ja swojego kładę na parę minut ale to dlatego że zaczyna po chwili ryczeć ;p trochę go wtedy jeszcze przetrzymuje i odwracam

Sejana ja na początku ćwiczyłam mięśnie pochwy przy karmieniu bo mi się przypominało wtedy. zaciskałam mięśnie, liczyłam do pięciu i rozluźniałam.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 kwie 2011, 20:06

sie ulewa takim bialym" wiejskim serkiem"(taka konsystencja)...to normalne???
i mam jeszcze jedno pytanko: od kiedy sie kladzie malucha na brzuch tak na plaskim zeby trenowal miesnie karku??? i na jak dlugo???
jak sie serkiem ulewa to normalne i dobre, bo to znaczy, ze brzusio pracuje, a na brzuszku Polcia na przyklad bardzo lubi lezec-moj Gabriel nie cierpial na brzuchu lezec.. w kazdym razie Polcie klade czesto na brzuszku, czasami nawet spi w takiej pozycji i dzwiga sobie glowe, obraca ja na boki itd..

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

26 kwie 2011, 20:39

od kiedy sie kladzie malucha na brzuch tak na plaskim zeby trenowal miesnie karku??? i na jak dlugo???
ja klade mala od samego poczatku i na tak dlugo jak jej sie chce lezec... ostatnio na brzuszku przespala 5 godzin :-D

[ Dodano: 2011-04-26, 20:40 ]
Sejana ja na początku ćwiczyłam mięśnie pochwy przy karmieniu bo mi się przypominało wtedy. zaciskałam mięśnie, liczyłam do pięciu i rozluźniałam.
ja mam wrazenie, ze tych miesni nie czuje, ze jak chce zaciskac to sciskam miesnie brzucha a nie pochwy :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

26 kwie 2011, 20:43

jak sie serkiem ulewa to normalne i dobre, bo to znaczy, ze brzusio pracuje,
ufff...to super !wielka ulga!!! Dzieki za odpowiedz :ico_sorki:
dzwiga sobie glowe, obraca ja na boki
a Pola to zdolniacha jak na niecale 3 tygodnie :ico_brawa_01:
Ja wyczytalam ze od pierwszego miesiaca mozna na brzuszek klasc a nawet zalecaja na pare minut...to polozylam Szymcia...troche postekal powiercil sie i usnal ale po 10 minutkach zczal plakusiac wiec go na plecki przekrecilam ...oh jaki byl zadowolony :-D

[ Dodano: 2011-04-26, 20:48 ]
ja mam wrazenie, ze tych miesni nie czuje, z
kurcze wspolczuje strasznie....
ja nartomiast tak unikam napiunania miesni brzucha przez ta dziure ze mi plecy zaczynaj nawalac :ico_placzek: czuje bol nawet jak siedze...tylko lezenie ciut pomga....Miejmy nadzieje dziewczyny ze wszystkie juz wkrotce do formy wrocimy :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-26, 20:49 ]
ostatnio na brzuszku przespala 5 godzin
rany jestem pod wrazeniem :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-04-26, 23:20 ]
kurcze moj laptop padl... nawet wlaczyc go nie moge...nie wiem co sie stalo ...jeszcze godzine temu mojM.gral sobie w pokera online a teraz ...pupa!!! jestem wsciekla ...chyba bede plakac...
troche tez sie boje dzisiejszej nocy -po raz pierwszy sama z Szymkiem jestem!!! a on ma tak chrypke... :ico_olaboga: nie wiem jakby gardlo plukal...tak jak plakusia to taki skrzek bardziej...goraczki nie ma...nie wiem ...myslicie ze jakby go wczoraj przewialo ( jest taka mozliwosc bo u znajomych byl w pewnym momencie przeciag) to dzis by wlasnie taka chrypka wyskoczyla??? czy moze mleko mu sie wracai stoi w gardle???

oj chyba bedzie dluga noc...

[ Dodano: 2011-04-26, 23:24 ]
Dobra lece nas spakowac na jutro do szpitala- przeswietlenie bioderek Szymka...bo to dluga droga -2 godziny w kazda strone podroz sama...

dobranoc!!!

[ Dodano: 2011-04-27, 07:52 ]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 4 tygodnei mojego synka!!!

Dzien dobry!
Pierwsza noc bez taty byla calkiem przyzwoita...maly prawie wogole nie jadl tzn obudzil sie 2 razy i tylko troche skubnal tak z 5 mnutek moze-pieluchy tez tylko 2 do zmiany :ico_brawa_01: za to teraz po 6 podjadl solidnie i musialam 2 razy zmieniac pieluche i ubranko :ico_haha_01:

a ta paskudna chrypke ma dalej... :ico_olaboga: Co to moze byc???

[ Dodano: 2011-04-27, 09:57 ]
o rany a tu nikogo od wczoraj :ico_olaboga:
ja teraz lece z dziura do szpitala apotem z malym do drugiego szpitala :ico_olaboga: oj zeby szybko si euwineli :ico_sorki:
a moje dziecko jak zjadlo zaraz po 6 tej tak spi dalej :ico_szoking:
milego dnia!!!

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

27 kwie 2011, 10:40

hej dziewczyny
Szymkowi sie ulewa takim bialym" wiejskim serkiem"(taka konsystencja)...to normalne???
tak to normalne,tzn że mleczko zaczeło się trawic w brzuszku,nic się nie martw :ico_oczko:
mam jeszcze jedno pytanko: od kiedy sie kladzie malucha na brzuch tak na plaskim zeby trenowal miesnie karku??? i na jak dlugo???
jak do mnie przyszła położna na pczątku a było to w 6 dobie to już malutką dała na brzuszek i powiedziała że można ją już tak na chwile kłaśc,ja teraz malutką kłade jak mi sie tylko przypomni,a na ile???jak zaczyna sie denerwowac to kłade ją wtedy na plecach
NowaSejana, współczuje z tymi mięsniami oby sie to poprawiło :ico_sorki:

a ja z kawusia
malutka z nowu ma lekki katarek
no i nie wiem co jej jest ,ale jak dotąd było ok to teraz strasznie się pręzy przy jedzeniu jakby chciała kupe zrobic a nie mogła,żal mi jej strasznie bo kopie do tego nóżkami i popłakuje troche,nie za każdym razem czasem je spokojnie,nie wiem od czego to zależy,pilnuje diety,hmmmmm wysypka troche jeszcze jest,mam nadzieję że za niedługo zejdzie całkiem
my za tydzien na usg bioderek i na szczepienie dzien póżńiej
będziecie szczepic skojarzoną szczepionka,czy normalnie ,trzy kłucia?

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

27 kwie 2011, 11:51

ja dziewczyny dopiero mam na 18 maja bioderka... Mam nadzieje że wszystko jest ok...
będziecie szczepic skojarzoną szczepionka,czy normalnie ,trzy kłucia?
ja kupiłam skojarzoną 6 w jednym żeby maluszka tak nie bolało, i tylko raz zapłakał przy ukłuciu a potem jak aniołek :-) mi ją moja położna poleciła

tabogucka, :ico_brawa_01: za 4 tygodnie

[ Dodano: 2011-04-27, 11:53 ]
ostatnio na brzuszku przespala 5 godzin :-D
super, mój maluch nie lubi na brzuchu zaczyna zaraz płakać jakby go ze skóry obdzierali:/ i nie wiem co mam robić bo powinien ćwiczyć tą szyjkę a on nie chce;p

[ Dodano: 2011-04-27, 11:54 ]
wasze maluszki też jak śpią na pleckach to tak rączki do góry mają wyciągnięte słodko? :-)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

27 kwie 2011, 12:32

wasze maluszki też jak śpią na pleckach to tak rączki do góry mają wyciągnięte słodko?
bardzo słodko :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

27 kwie 2011, 18:57

rączki do góry mają wyciągnięte słodko?
nio!!! lubie patrzec jak tak spokojnie spi :-D

My bylismy na scanie bioderek i ...lewe super ...natomiast prawe ma plytka kieszonke :ico_olaboga: ponoc niczym sie na razie nie martwic bo Szymus dopiero ma 4 tygodnie i powiedzial doktor ze to pewnie dlatego ze taki maluszek i zeby wrocic na scan za 2 tygodnie to juz powinno sie prawidlkowo wyksztalcic :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: mam nadzieje !!! trzymajcie kciuki dziewczyny!!!

Dobra wiadomosc jest taka ze dzis na zmainie opatrunku ..moja dziura wygladaal na mniejsza :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_brawa_01: WOW!!! Amyslalm ze nigdy juz tego nie uslysze...

[ Dodano: 2011-04-27, 18:59 ]
Aga216 super fotka!!! A co do szczepien to ja nie mam pojecia co oni tu w UK robia...pierwsze szczepienie mam w 8 tygodniu!!! ale nic wiecej nie wiem!!!

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

27 kwie 2011, 19:21

Witam.
Doczytalam Was i teraz juz nic nie pamietam.

U nas wszystko dobrze.Tylko czasu na forum brak bo caly dzien na podworku jestesmy.
My chrzest mielismy zaplanowany na 6 maja ale moj R wyjezdza 3 do Szwecji na 5 tygodni i przelozylismy na 8 lipca.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości