mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

02 kwie 2007, 22:24

A wiecie, ja mam 87 cm w brzuszku a w cycuchach 97 wiec ciekawa jestem kiedy mi sie wyrowna :ico_oczko: :ico_szoking:
A waze 65 kg przy 171 cm. :ico_brawa_01:
Ale sie wam w cyfrach objawilam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

03 kwie 2007, 08:22

Kochaniutkie oto najnowsze pomiarki brzusiów:

tydzień ciąży ......I..14 tydzień..I..15 tydzień..I..16 tydzień..I..17 tydzień..I..18 tydzień
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
paulina1978 ........I.....86 cm.....I..... 86 cm......I.....................I.....................I..................
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
gosiaperelka .......I...................I....................I.....................I......97 cm......I..... 98 cm....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kocura Bura ........I.....91 cm....I....................I.....................I.....................I.................
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
agnieszka01.04 ...I.................I.....................I....................I......90 cm......I..................
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
eSKa ...................I.................I.....................I....................I..... 83 cm......I..................
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
ewasiek ................I..................I.....................I...................I..... 93 cm .....I.................
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
mama_zuzi1980 ....I..................I...... 87 cm.....I....................I....................I..................
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Betti ....................I..................I.....................I.....................I...................I.... 86 cm ....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ Dodano: 2007-04-03 ]
ale tu dzisiaj pustki :ico_olaboga:
myślałam że coś przegapiłam a tu taka cisza. Dziewczyny piszemy :595:
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-04-03 ]
ale tu dzisiaj pustki :ico_olaboga:
myślałam że coś przegapiłam a tu taka cisza. Dziewczyny piszemy :595:
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2007, 08:10 przez paulina1978, łącznie zmieniany 1 raz.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

03 kwie 2007, 15:56

chyba wiosenka odstrasza od komputerkow :ico_haha_01: Ja dzis mam juz moje wloski nowe, calkiem fajnie wyszlo. A przed chwila wtrzepalam talerz pierogow ruskich i tak mi blogo :ico_brawa_01:

Betti
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 18 mar 2007, 22:54

03 kwie 2007, 18:33

Siemka dziewczynki pustki bo pewnie spacerujecie. U mnie pogoda jest jeszcze OK, ale nadają ochłodzenie. Wysłałam męża z dzieciaczkami na plac zabaw i mam chwilkę dla siebie. Ja też już byłam u fryzjera. Nawet fajnie sie czuję w nowym wcieleniu. Słuchajcie ja się pomyliłam w tym mierzeniu brzuszka. Obecnie mam 86 cm a nie jak napisałam 96. Paulinko jak będziesz pisała najnowsze pomiarki to uwzględnij proszę tę zmianę. Pozdrawiam Was wszystkie Na razie kończę bo bardzo morzy mnie sen. Chyba utnę sobie drzemkę, korzystając z tej błogiej ciszy. Cisza to niestety u nas towar deficytowy. Odezwę sie wieczorkiem.

Obrazek

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

03 kwie 2007, 19:30

Moja mama tez zabrala Zuzie na dwor to my z mezusiem hop na przytulanki do lozeczka :ico_brawa_01: Oj, juz nie pamietam kiedy po raz ostatni mielismy okazje sie poprzytulac w dzien :ico_szoking: Zawsze za rogiem gdzies czai sie Zuzia :-D

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

03 kwie 2007, 20:27

no mamo zuzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,wiecie co ja teraz mam straszną ochotę no właśnie hop do łóżka z moim W.,to chyba hormony,no i minęły mi mdłości,wczoraj posprzątałam mieszkanko,ale chyba troszkę przesadziłam bo potem bolał mnie brzuszek,to nie ta forma,nie mogę więcej zapominać o tym,a co do mycia okien ja ostatnio też miałam ambitne plany umycia wszystkich,ale skończyło sie na jednym :ico_oczko: ,a dziś latałam cały dzień po castoramie i też jestem padnięta,no cóż... :ico_noniewiem:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

03 kwie 2007, 21:12

Czesc! Ale sie rozpisalyscie, fajnie się was czyta :-) Ja napisze w skrocie bo jestem taka zmeczona ze tylko pod prysznic i do łózia. Czuje ze teraz nie czesto bede tu goscila bo mąz tez siedzi w domku i to on okupuje komputer.
Ale przejdzmy do rzeczy ... jak pisalam wczesniej badania znowu wyszly kiepskie, ale robilam w innym laboratorium, nie dalo mi to spokoju i dzis z rana znowu oddalam probke moczu do "mojego" laboratorium. Do lekarza poszlam z dwoma wynikami i stwierdzil ze to by bylo nie mozliwe ze po antybiotykach wyszlyby takie nieciekawe wyniki, za to te z "mojego" laboratorium byly calkiem niezle :ico_brawa_01: wszystko sie unormowalo zostaly tylko nieliczne bakterie, dostalam od lekarza tabletki zeby je zlikwidowac (te bakterie oczywiscie). Jak tylko skoncze brac te tabletki to lece znowu zbadac mocz bo ciagle nie wiem w które wyniki wierzyc, lekarz uznal ze te lepsze są bardziej prawdopodobne ale ja juz sama nie wiem. Wiec tak to u mnie wyglada.
Agnieszko i mamo zuzi nawet nie macie pojecia jak wam zazdroszcze ochoty na takie przytulanki, ja to dawno nie mialam ochotki (biedny ten moj mezus, ale jakos wytrzymuje)
Beti ale mnie pocieszylas tymi swoimi wymiarami brzuszka bo wszystkie które mają wiecej niz 16 tydz skaczą powyzej 90cm tylko ja mialam 8 z przodu a tak bedzie nam razem razniej. :-D
Dobra nie mam juz sily wiecej pisac, zmykam spac. Sciskam mocno

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

03 kwie 2007, 21:38

Witam, ja dziś skusiłam się jeszcze na jedno okno, a potem mąż przyszedł z pracy to umył pozostałe i drzwi balkonowe x2 bo mamy 2 balkony. Dziś też byłam u fryzjera i zdecydowałam się na odważne obcięcie, ale nawet to fajnie wygląda, noi baleyage oczywiście. Wyobraźcie sobie, że mi już 2 razy ustąpiono miejsca w autobusie bo brzuszek widoczny, a dziś jak byłam u fryzjera to pani poczęstowała mnie soczkiem i babką piaskową:)
Ja po świętach muszę zrobić badania, mam nadzieję że wyjdą dobre.
eSKa bardzo się cieszę że w końcu widać światełko w tunelu, napewno będzie dobrze:)
Paulina wpisz prosze 18 tydz 98cm
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2008, 15:41 przez gosiaperelka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

04 kwie 2007, 08:17

cześć kobietki :-D
nie mogłam już dłużej wytrzymać i wczoraj poszłam do lekarza (a wizytę miałam zaplanowaną za tydzień) :-D ale w sumie ostatnimi czasy źle się czułam więc to nawet dobrze :-D
dowiedziałam się że skurcze które mnie w pośladku łapią to przez to że najprawdopodobniej mam ucisk na rwę kulszową i nie mogą długo siedzieć ani za bardzo wykonywać pracy siedzącej co jest kurcze trochę trudne bo pracuję w biurze :-D
poza tym na skurcze w brzusio mam zażywać magnez, a gdyby oprócz tego pojawiły się bóle brzucha to mam sobie wziąc nospe.
no i się okazało że mam troszkę napięty brzuch bo moje flaczki jeszcze za bardzo nie wiedzą jak się układać i mam sobie brać espumisan żeby było lżej :-D
no a dzidzia piękna. szalała w brzusiu tak że aż trudno było uwierzyć że jeszcze nic nie czuje :-D gdzieś za 3 tygodnie mam iść kontrolnie do innego lekarza zrobić sobie USG i chyba się skuszę na 3D no i z badań to tylko mocz i morfologię bo ogólnie wszystko jest ok.
gdyby coś się działo to mam przyjść i dostanę L4 na odpoczynek he he :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

04 kwie 2007, 10:47

Oj,ale ten czas leci- po brzuszkach widać!
To widzę,że wczoraj był dobry dzień na pieszczotki :-D Ja też korzystałam. Wreszcie, bo bardzo kiepsko to wyglądało ostatnio.... Ale to chyba normalne, będzie lepiej! Nienawidzę takiej pogody!! Trzymajcie się ciepło!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość