Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

06 cze 2007, 22:51

napewno wszystko będzie ok

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

08 cze 2007, 09:52

witajcie :-D
sensibel, umka, urmajo, :ico_brawa_01: dla dzieciaczków że tak ładnie spia w nocy
Moja Juleczka niestety ale budzi sie dość często na cycusia tak co 3,5 godz może pokarm mam słaby i jej po prostu na długo nie starcza sama nie wiem

[ Dodano: 2007-06-08, 09:54 ]
A dziś moja KSIĘZNICZKA ma 3 miesiące :-D

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

08 cze 2007, 10:22

Gozdzik :ico_tort: dla Twojej księżniczki z okazji 3 miesięcy.


Co do wstawania na karmienie to u każdego dziecka jest to indywidualne. nie martw się, że Twoje mleczko jest za słabe, na pewno tak nie jest. Jeżeli malutka przybiera na wadze, to wszystko jest ok. Mój synek budził się przez cały rok, tak długo jak go karmiłam. Jak przeszłam na mleko modyfikowane to tez sie budził w nocy, ale dawałam mu tylko herbatkę. Nadal sie budził, więc herbatkę zamieniłam na wodę w obawie przed próchnicą butelkową i wtedy przestał sie budzić, bo chyba doszedł do wniosku, że nie warto. :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

08 cze 2007, 11:27

gozdzik, wszystkiego naj naj dla malutkiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

umka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 maja 2007, 15:44

08 cze 2007, 11:50

CMOOOOK ode mnie i Zuzi dla Twojej KSIĘŻNICZKI :)

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

08 cze 2007, 13:04

wszystkiego naj w dniu wielkiego swieta :ico_tort: :ico_brawa_01: :-)
ale dzis pogoda,taki upal ze nie da sie wyjsc,nawet w cieniu duchota

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

10 cze 2007, 09:08

Dziękuje wam w imieniu Juleczki :-D
to fakt upał jest niesamowity wczoraj byliśmy w Krakowie na wystawie kotów
hihi Juleczka była najmłodszym uczestnikiem :ico_brawa_01: była bardzo grzeczniutka jestem bardzo z niej dumna tylko troche gozej już było jak wracaliśmy do domu w samochodzie panował taki upał że szkoda gadać ale bardzo sie ciesze że pojechaliśmy na ta wystawe bo długo sie zastanawialiśmy czy Juleczka nie jest jeszcze za mała na takie wypady ale wszystko sprawnie przebiegło a my troche sie zrelaksowaliśmy :-D

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

10 cze 2007, 09:33

Witajcie.
Rzeczywiście upał daje sie we znaki. Moja Majeczka ostatnio na każdym spacerze jak sie przebudzi to daje mi nieźle popalić. :ico_olaboga: Zaczyna płakać niemiłosiernie i uspakaja się tylko na rękach. W rezultacie jak jestem z nią sama to jadę szybko do domu z "płaczącym" wózkiem. Myślę ,że to przez tą temperaturę.
Cały czas muszę tez podawać jej tą furaginę i ma przez to czerwone plamy na twarzy. Mam nadzieję , że leczenie potrwa tylko do wtorku, pod warunkiem, że na usg wszystko będzie dobrze.

A tak w ogóle to jak tam z waszym powrotem do formy? Wróciłyście już do swojej wagi sprzed ciąży?
Ja nie wiem ile ważę, ale spokojnie mieszczę się we wszystkie spodnie. Co prawda brzuszek nie jest tak płaski i jędrny jak kiedyś, ale pocieszam się, że dopiero 3 miesiące od porodu, a to była moja druga ciąża i mam nadzieję, ze jeszcze się poprawi.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

10 cze 2007, 09:45

ja nawet straciłam na wadze i teraz warze 53 kg :ico_szoking: ale wszystko to przez ta diete zero nabiału wszystko lekko strawne gotowane więc karmiąc cycem moja waga spadła jak szalona w ciąży przytyłam niecałe 18 kg
u mnie z kondycja brzuszka jest to samo będzie trzeba zacząć jakieś brzuszki robić i raz i dwa.....i trzy .... :ico_oczko:

umka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 maja 2007, 15:44

10 cze 2007, 09:46

Co do mojej wagi to jest dużo lepiej niż przed ciążą :) Została ze mnie połowa a to mnie bardzo cieszy :) Jednak mój brzuch chyba nigdy nie będzie piękny i płaski - przed ciążą było na nim sporo tłuszczu a teraz... zostało miejsce po tłuszczu...
Rzeczywiście te upały bardzo dają się we znaki. Zuza już około 18 ma dość. Wczoraj nam padła przed kąpielą i nie miałam sumienia jej budzić tym bardziej, że chyba bardzo dobrze jej się spało bo przeszła burza. Ale to przesypianie całej nocy, o którym wcześniej Wam pisałam to był chyba tylko kaprys - Malutka wróciła do starych nawyków. A nawet częściej się budzi. Ale to pewnie też wina pogody - w dzień woli sobie popić, nie ma apetytu więc w nocy nadrabia :)
No i zaczęła się przewracać na bok - pewnie jej ciepło w plecki...znalazłam w sieci coś fajnego :
http://www.karmieniedzieci.pl/rozwoj_dz ... _i_zabawy/
Kilka fajnych zabaw dla mamy i malucha :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość