Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

01 cze 2009, 09:24

blumek, zdrówka dla Majuni :ico_buziaczki_big:

u nas troszkę marudnie bo jeszcze jeden ząbek nie wyszedł a już kolejne idą - dwójki na dole i Sara nie może spać, płakać nie płacze ale wszystko jej przeszkadza i wszystko do buzi... wynalazłąm ostatnio wafle ryżowe firmy Hipp dla dzieciaczków po 7 miesiącu i chciałabym jej kupić ale tu gdzie mieszkam to masakra żeby coś nowego dostać chyba muszę gdzieś się wypuścić na zakupki

:ico_tort: i dużżżeee :ico_buziaczki_big: dla wszystkich dzieciaczków z okazji ich święta

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

01 cze 2009, 10:04

Ja tez zycze zdrowka dla Majuni :-D

Zycze wszystkim dzieciaczkom samych radosnych dni w dniu ich swieta :-D

Musze sie pochwalic ze mam pierwszego zabka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jestem przeszczesliwa :-D jak sie patrzy to prawie go nie widac tylko tak ciut ciut, ale pod łyzeczka super stuka :-D

A wczoraj był koszmarny dzien, ja chodziłam jak struta, chyba to ta pogoda no i maly dawał popalic. Wykompałam go tak jak zawsze o 20 i do łozka, a on wiercil sie płakal i tak przez 30 minut probowałam go uspac, no nic nie pomagało, a nei chcialam go wyjmowac z łozeczka, w koncu sie wkurzyłam i go wyjełam, a ten przeszczesliwy :ico_haha_01:
Zaczał sie smiac, wyglupiac i bawic, no to go zostawiłam na poł godzinki z nim pochodziłam i potem znowu do wyrka. Wyobrazcie sobie ze to trwało do 23 :ico_szoking: tak go jeszcze dwa razy wyciagałam. Potem juz nie dałam za wygrana i zasnał jak mu spiewałam około 23.30.
Sama nie wiem co to było, bo płakał tylko w łozeczku, wiec dziwne jak na zabka, poprostu nie chcial spac, a nie zeby w dzien jakos długo spał tylko tak jak zawsze, no nic oby dzisiaj było lepiej :-)

A i jeszcze znowu od wczoraj woła cały czas TATA a mnie szlak trafia, bo to ja ciagle z nim jestem, go lulam bawie sie, karmie a on mi tu tata gada :ico_zly:
Dwa razy powiedzial kiedys MAMA i zapomniał potem przez 3 dni mowił TATA i zapomniał, a teraz od wczoraj znowu gada TATA :-)


Anetka29, wiem co przezywasz z tymi zebami u mnie to samo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

01 cze 2009, 12:42

hej, ja jakoś nie mam ostatnio weny na pisanie.. po za tym u nas cały czas trwa ząbkowanie i tak jak piszecie jasiowi zupełnie nic nie pasuje, ostatni tydzień był po prostu masakryczny, nie płakał tylko jęczał całymi dniami, stękał, pluł się, masakra, normalnie chciałam go wystawić na dwór i tak zostawićcałe szczęście od 2 dni jest względny spokój, ale ząbków jak nie było tak nie ma..

teraz śpi już z 1,5 godziny, w szoku jestem bo średnio śpi po 30 min.

buziole

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

02 cze 2009, 10:27

Hej hej,
witam sie i ja, znowu mam zastępstwo na informatyce i dostęp do kompa prze 2 godzinki. Maja nadal walczy z infekcją, wczoraj bylam z nią na usg brzuszka w szpitalu. Ma powiększone kielichy przy nereczkach. Dziś albo jutro powinny być wyniki z posiewu i mam nadzieję że już wiadomo będzie co i jak i czy leki sądobrze dobrane. Poza tym mężuś kupił w końcu kombika dla nas i zainstalowałam już tam foltelik na stałe i mamy z Mają cały czas dostęp do samochodu nareszcie. Ząbków brak nadal. Mężuś obkupuje ją zabawkami ku mojej rozpaczy :) Ale cudownie się zbliżył do nij od kąd z nią przebywa tyle godzin na ty, wychowawczym.

Anetka29, dziękujemy za zdrowko. Napewno się przyda.

wiola85, wczoraj większos żle si eczula, cos bylo z pogodą nie tak.

#ania#, super foty na NK:)

A, i dostalismy zaproszenie na weselicho , mąż ma być tez swiadkiem. Przechlapane. No i musze w koncy schudnąć, dobra motywacja. W koncy bedziemy siedzieli przy samej parze mlodej wiec musze sie prezentowac.
Kiss

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 cze 2009, 12:29

blumek, dobrze ze juz z Maja sie wyjasniło i zdrowka zycze :-)
My tez na weselicho idziemy w sierpniu do mojej siosty i ja jestem swiadkiem :ico_olaboga: jeju trza jakos wygladac fajnie :-D a we wrzesniu na kolejne, ale to do kuzynki.

#ania#, wspołczuje tych zabkow, ja sie ciesze ze nam juz jeden sie pokazał ale czekamy na reszte i tez maly daje popalic.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

02 cze 2009, 21:13

blumek, zdróweczka dla Majuni, nacierpi się biedactwo..

Wiesz, my bez kombi to chyba byśmy nigdzie nie wyjechali, bo w każdym innym aucie zabrakło by miejsca na te wszystkie graty, ostatnio jak pakowałam nas do teścia, to ledwo co się zmieściliśmy, ale spakowaliśmy wózek, leżaczek, mate i 2 walizy;-))

wiola85, dzięki za komentarz na NK, zdjęcie bladym świtem jakoś po 9 tyle co się Bąbel obudził, więc jeszcze w pajacyku z nocy:-)) bo w dzień to już spodnie na dupce.. moja mama się śmieje, że Jasiek to jak prawdziwy facet, spodnie, skarpety i koszula:-))

Kurcze zdjełam dzisiaj tipsy, bo trzymały się od wesela ( raz robiłam odnowe, ale już starczy) w każdym razie paznokcie mam tak słabe, że głowa mała, teraz pewnie za pół roku będą "normalne"..

[ Dodano: 2009-06-02, 21:16 ]
u nas ząbków nadal brak, już się ich doczekać nie moge, bo pluje się masakrycznie, średnio 3-4 śliniaki na dzień i ze dwie koszulki.. no i marudzi, nie chce jeść, dzisiaj śniadanie było o 11.30, a wcześniej zjadł o 0.30 w nocy.. później o 15 i po kąpieli o 20.. całe szczęscie dużo pije wiec chociaż się nie odwodni..

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 cze 2009, 21:41

#ania#, a ta slina od małego to koszmar, ja tez ciagle musze zmieniac sliniak, nawet juz nam sie odparzenia zrobiły pod szyja.
Ostatnio to juz pieluszke tak pod szyje dawałam zeby sie tych odparzen pozbyc i znikły, a ta slina to sie nigdy chyba nie skonczy :ico_zly:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

03 cze 2009, 08:13

u nas też się odpaża pod szyją, ja smaruje maścią elocom, została mi po tym jak mały miał zapalenie skóry i super schodzi nie ma śladu już po kilku godzinach, ale pluje się niemiłosiernie, wczoraj był w takiej desperacji, że pogryzł folie pod śliniakiem:-))

Kurcze, myślałam, że dzisiaj też będzie tak ładnie jak wczoraj i pranie małego wyschnie raz dwa na dworze, a tu nonono blada, dzisiaj znów pochmurno, deszczowo i pewno będziemy się kisić w domu i my i pranie..

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

03 cze 2009, 08:33

u nas też straszna pogoda
i do tego ja się fatalnie czuje :ico_placzek:
ale jakoś dam rade oby do 16-tej i do domu

zęby nadal tylko dwa
a trzy następne lada moment

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

03 cze 2009, 10:30

kurcze, a u nas ząbkowanie trwa już 4 miesiące, masakra..

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość