Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

09 lip 2010, 13:57

Hej
Madziu nie ma za co :-D
Z tą kaską to chyba u wszystkich tak samo. Też chodzę i tak się dołuję. Cały czas czekam na przekaz z zus-u za zwolnienie, a tu cisza. Samochód mi padł, już od 2 tyg stoi. Niby mamy dwa, jeden nowy ale tym to Pan mąż sobie jeździ i go cały czas nie ma, a ten mój to masakra, aż się świeci od rdzy. Ale nie ma się co zamartwiać, ważne jest aby bobaski zdrowe nam się porodziły, i to jest największe szczęście.
Ja jutro wyjeżdżam na ok 2 tyg. Tylko zrobię to USG dam wam znać jak mi wyszło, i będę się zbierać do wyjazdu. Nie będę miała dostępu do neta, no chyba że brata napadnę i chwilkę uda mi się usiąść.
Dziś na obiadek rybka :-D

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

09 lip 2010, 17:08

ello laski
widze ze nie tylko u nas temat kasy sie wysuwa, ja tez mam myslaca na wszystko, do mnie kuzynka przyjedzie mi pomoc po porodzie bo mamy juz nie mam a z tesciowa .....wiecie same
ja od wczoraj mam gosci(do jutra)))))))),Gdynia upalna i mnostwo turystow

[ Dodano: 2010-07-09, 17:09 ]
Madziu dobrze ze sie odezwalas :-D

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

09 lip 2010, 20:43

He he standardowo temat kasy,każdy widzę ma z tym problem u nas też nie ciekawie bo sporo idzie na kredyty ok600,opłaty też mamy a taraz trzeba kupić węgiel.Ja o kasie nie myślę bo trzeba by było w łepetynę se strzelić.
Byłam w miescie,nogi bolą,plecy.

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

10 lip 2010, 08:52

bcian, bezsennosć ciążowa chyba :ico_haha_02:

dziewczyny przestańcie dołować, jest lato, jesteśmy przy nadziei i wszystko będzie dobrze!!!!

wczoraj oglądałam program o kobietach, które nie wiedziały że są w ciąży i nagle złapał je poród !!! to dopiero zaskoczenie!!!!

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

10 lip 2010, 10:24

Hejka!
U nas dzis znowu duszno :ico_sorki: Wczoraj pojechalismy do mego brata pod domek nad jeziorkiem. Fajnie bylo, zrobilismy grilla :-) Spacerowalismy sobie ale juz z powrotem mialam juz dosc. Mąż musiała mnie pchac pod gorkę :-D
Dzisiaj tez gdzies sobie pojechala ale te upaly wykanczaja :ico_olaboga:
wczoraj oglądałam program o kobietach, które nie wiedziały że są w ciąży i nagle złapał je poród !!! to dopiero zaskoczenie!!!!
To naprawde zadziwiajace jest to, ze one nie skapnely. Przeciez ruchy dziecka czuc, a poza tym brzuch jest tez inny :ico_noniewiem: Chociaz tez mialam kolezanke i nie wiem sama do konca jak ona to zrobila, ze rodzice do ostatniego momentu nie wiedzieli??? Jeszcze przed porodem poszla pomoc rodzicom w ogrodku nagle dostala skurcze, a rodzicom wmowila, ze to atak nerek. Oczywiscie łykneli to :-D A po tem szukali ja w szpitalu a znalezli ja na porodowce :ico_haha_01: To dopieru szok :ico_szoking:

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

10 lip 2010, 10:46

Dobra artystka,nie letnia była że tak sie kryła?
Kupujecie butelki dla maluszków?Ja wczoraj patrzyłam,dobrze że nie kupiłam bo dostanę od kolezanki i laktator taki
http://www.nokaut.pl/laktatory/laktator ... edela.html

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

10 lip 2010, 10:58

Dobra artystka,nie letnia była że tak sie kryła?
tak, tak wtedy byla nieletnia :-D

A ja wlasnie taki laktator mam ręczny od szwagierki :ico_haha_02: I mam dodatkowo dwie butelki, ktore dawaj polozne do wyprawki :-)

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

10 lip 2010, 12:14

Mi koleżanka go oddała bo jej nie potrzebny,krótko go używala bo dostała elektroniczny na dwie piersi z tej samej firmy,więc ten mi wysłała.

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

10 lip 2010, 15:48

hej laseczki.
Ja już po Usg, Marysia waży 2070g, wszystko jest prawidłowe. Już jest główką w dół. Termin porodu z Usg wyszedł na 1 września, ale mój gin kazał raczej trzymać się terminu z miesiączki.
Zaraz wyjeżdżam, wszystko już w samochodzie, no i 2 tyg odpoczynku :ico_brawa_01:
Buziaki dla was dziewczyny, jak będę mogła to się od was odezwę.

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

10 lip 2010, 16:30

Marta super!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Twoja Marysia tez duza bedzie :-) Miłego odpoczynku!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość