Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 lut 2008, 16:27

Wiecie co rusz to słysze co innego, chyba czasem trzeba się także zdać na intuicję, teraz też kaszle, nie budzi jej to, ale serce mi pęka....
Dzięukuję za wszystkie rady, będę robić wszystko by jej pomóc, ale czasem to takie trudne ech, temperatuty ni ma. Apetyt jest, kataru brak, tylko ten kaszel, nie chce wpadac w szął sprzątania i miec wszystko sterylne bo chyba nie tędy droga, co nie znaczy że u mnie kusz zalega :ico_nienie:
Takie słonko a tu nonono z takim jej kaszlem to nawet nie wyciupie nosa z domu, ale jak jej przejdzie to cyba na powietrze do dziadków pojedziemy...

[ Dodano: Pią 15 Lut, 08 15:29 ]
Acha Martula udanego wieczoru :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

15 lut 2008, 16:38

heloł :)

wybaczcie, że się nie pokazuję, ale jest u mnie przez ten tydzień moja mama, ona raz w roku do nas przyjeżdża więc muszę się nią nacieszyć ;) ale od przyszłego poniedziałku znowu cała Wasza będę ;)

buziaki dla Wszystkich!

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 lut 2008, 16:42

Cześć Eluś

A ja podpatrzyłam u Riterki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
http://riterka.posadzdrzewo.pl/
http://joasiap.posadzdrzewo.pl/

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

15 lut 2008, 21:47

pójdę za przykładem Asi:

http://anetas.posadzdrzewo.pl

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

15 lut 2008, 23:28

hej hej
Asiu dzięki za reklamę :ico_brawa_01:
co tam u Wiki, lepiej już???
muszę się pochwalić u Jasia prawie wszystko zagojone, normalnie regeneruje mi się chłopak w oka mgnieniu, prawie nie widać blizny, a strupek ma mikrusi
Marittko dzięki za zdjęcia, masz cudne kwiatuszki, a chrzestny Różyczki prawie jak tatuś wygląda :ico_oczko:
Asiu ja jeszcze dodam, że masz śliczne zdjęcie Wiki w opisie no cudna Ona jest :ico_sorki:
a u nas ostatnio lekki kryzys, na szczęście już opanowany, a Jaś jęcząco marudzący, zwalam na zęby bo ma bąble w miejscu trójek, ale daje mi w kość :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-02-15, 22:37 ]
tak wygląda blizna Jaśka, nie wiem czy wejdzie ale spróbuję
Obrazek

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 lut 2008, 11:17

Cześć dziwczynki :-)
Miałam okropną noc ktoś tzn. trzech meneli pili na klatce do 3 i darli te swoje mordy tak ze wszystko było słychć u nas w domu koszmar :ico_zly:

riterko, ciesze się ze wszystko tak szybko się goi Jasieńkowi, wysłałaś mi zdjęcia ale niestety nie moge ich otworzyć nie wiem czemu :ico_noniewiem:

asia, -dziękuje za Jasia fasole świetny :-D mam nadzieje że Wiki szybko przejdzie ten brzydki kaszel i że szybko znajdzie się przyczyna bo nie może siębiduleczka tak męczyć :ico_nienie:

Maritko - dziewczynki śliczne a ten kucyk u starszej to eksta zaplotłaś :ico_haha_01: ttak się bałaś a już po wszystkim i nie bolało :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-16, 10:21 ]
Riterko też posadziłam :ico_brawa_01:
edulita.posadzdrzewo.pl

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 lut 2008, 11:45

Witam
Riterko dziękuję komplementy i troskę was wszystkich.
Jedziemy na 13 do pani dr bo kaszel wciąż jest, obawiam się że skończy się na pierwszym antybiotyku :ico_placzek: W nocy spałą ślcznie od 22-10 ale przes sen kaszel. Ja mało spałam chodziłam i nasuchiwałam czy jej nie świszczy nic. W dodatku po 24 wezwałam policję bo sobie sądziedzi impre na klatce schodowej urządzili :ico_zly: co się miałam szarpać z pijanymi chłopami :ico_zly: ale tacy chorjarcy- usłyszeli że dzwonię (chyba) dwóch wypadło z klatki i odjechało autem reszta chyba nigdy tak cicho nie była :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 lut 2008, 11:56

Asiu to conajmniej tak jakbyśmy były sąsiadkami :-D człowiek we własnym domu nie moze nawet w spokoju pospać :ico_zly: bo jakieś mózgozjeby libacje zrobią sobie pod twoimi drzwiami :ico_zly:

[ Dodano: 2008-02-16, 10:57 ]
Napisz co lekarz powiedział, jak wrócisz a ja trzymam kciuki.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 lut 2008, 14:44

Uf uf uf, gardełko ma czerwone więc to infekcja a nie żadne uczulenie- takie szcześćie w nieszcześciu, płucka i oskrzelka miodzio czyste, dostała Bactrim i walczymy dalej :-D
Moje3 dziecko ogląda powtórkę Y can D i tańczy przed TV

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 lut 2008, 14:56

To dobrze Asiu że się wyjaśniłko a i chwała :ico_brawa_01: tobie że tak czujnie zareagowałaś teraz zdusicie chorubsko w zarodku i lada dzień Wiki będzie idealnie zdrowa. Wcześniej widziałam że dyskutowałkyście na temat syropków na noc podaje się przeciwkaszlowy a do 16 w ciągu dnia wykrztuśne. Kuruj kruszynke i odpręż się bo chyba troche się nadenerwowałaś myśląc że to alergiczne sprawy. Zdrówka, zdrówka, zdrówka jak najwięcej dla wszystkich maluszków życze.
My dzisiaj popołudniu jedziemy po nowe kapcie dla Niki bo kot teściowej nasikał do jej ulubinych paputków :ico_zly: a ja zawsze powtarzałam że odwiedziny u teściów nie wychodzą nam na zdrowie to mnie mąż nie słuchał :ico_smiechbig:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość