Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 lis 2011, 10:41

martalka,zadzwon z samego rana!!wlasciwie juz !!ze go nie bedzie,pewnie maja jak w naszej szkole ze sie nagrywasz ze imie i nazwisko dziecka bedzie nieobecne z powodu zlego samopoczucia/choroby...to wazne,oni nie robia problemow dopoki nieobecnosc jest niewytlumaczona na czas....a potem to mozesz doniesc cos od lekarza jak ci wypisze zwolnienie jakies..a u nas maja w rejestrze tel. rodzicow i raz dzwonilam w innej sprawie nawet to nim sie przedstawilam oni juz wiedzieli ze mama Mayi dzwoni :ico_oczko:
kazda nieobecnosc nieusprawiedliwiona idzie prosto do kuratorium i to nie ma nic wspolnego ze szkola,pani tlumaczyla ze oni z tym nie maja nic wspolnego,taka procedura ot poprostu :ico_noniewiem: tzn nie ma wagarow :ico_nienie: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

16 lis 2011, 10:43

taaa... wczoraj go takiego z lekkim bólem gardła puściłam, dałam dwa halls'y żeby possał coś na przerwie, Pani nawet się zainteresowała co to, ale cóź, PE mieli na dworze wczoraj, a było 6-7 stopni, a on w któtkich spod i rękawku. (zmarzł tak, że pod pretekstem siku poszedł do wc i tam przesiedział resztę PE.... A on do zmarźluchów nie należy.
Więcej nie puszczę go podziębionego. Bo potem ja mam jazdę, nie szkoła.

[ Dodano: 16-11-2011, 09:45 ]
to dzwonię JUŻ. Dzięki.
Dalej ma dorączkę, nie przełyka, nie może nawet buzi otworzyć szerzej bo go boli...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 lis 2011, 12:12

uu czyzby jakas angina czy inne dziadostwo? :ico_noniewiem: ...usprawiedliwiony?
no i mysle ze juz sie dosyc naczekalas,moze chociaz ta infolinia cos podpowie...

u nas dzis pogoda beznadziejna,mzy i wogole blee...ale ja mam w planie wybyc na miasto,polazic po sklepach,jakos sie zrelaksowac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

16 lis 2011, 12:28

usprawiedliwiony :D Dziękowano mi bardzo za informację, że go nie będzie :ico_szoking:
Czy to takie dziwne w sumie? Do pkola też zwykle rano dzwoniłam jak się rozchorował.
Od razu powiedziałam że jutro też go nie będzie. A jutro idę do przychodni.


A helpline zawsze jakieś problematyczne jest!
Zawsze pod górkę.

Zapomniałam, może oszalałam, ale miałam posypać wejście do domu solą.
Jedna osoba przed naszym wyjazdem strasznie wścielke złorzeczyła nam, pewnie jej słowa poszły w eter i się za nami ciągnie. To jedyne wytłumaczenie.
Sól odpędza uroki :ico_noniewiem:
ZAWSZE byłam racjonalistką, ale teraz naprawdę wszystko się chrzani. A żona TEJ osoby to straszna fałszywa jędza, więc kto wie ;) hehe

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 lis 2011, 12:34

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
sluchaj,nic straconego,posyp sola jak Ci ulzy :ico_oczko: :-D

apropo soli hehe ciekawe kiedy zaczna sypac,oni tutaj sypia zanim przyjdzie mroz i potem droga tak nie zamarza :ico_sorki: ...juz polowa listopada,ale mi ta jesien zleciala wam powiem... :ico_noniewiem:

powiem Ci ze u mnie w pkolu jak dzwonilam to tez zawsze byly milo zaskoczone panie ale w szklole juz tego wymagaja,choc wiadomo oni zazwyczaj milo odbieraja takie zgloszenia,zycza zdrowia itp...choc ta szkolna nagrywarka nic nie gada mi akurat :ico_haha_01: ale panie i owszem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

16 lis 2011, 12:44

:ico_haha_01:
zaniosę im i tak papierek czy od GP czy mojego autorstwa nt. Bartka choroby.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 lis 2011, 12:49

a wiesz ze nie wystawia sie tutaj papierkow tzw zwolnien z PE,przynajmniej u nas w szkole takie cos nie jest brane pod uwage np. po chorobie itp...jak chodzi do szkoly i nie ma przeciwskazan lekarskich to dziecko bierze udzial we wszystkich zajeciach :ico_noniewiem: ...zawsze lepiej osobiscie pogadac z pania jak sie ma jakies watpliwosci :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

16 lis 2011, 15:07

nie chodzi mi o zwolnienie z PE, tylko papier od GP, że chory był.

O nie nie, niech on lepiej poskacze na PE bo i tak energii ma za dużo :D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 lis 2011, 22:45

wiem wiem ze mialas na mysli zaswiadczenie ze faktycznie byl chory,ale tak dodalam jako ciekawostke :-)

i jak tam choroba,rozwinela sie w ciagu dnia,dostal cos na to od GP?
no i jak poszlo z infilinia?

my dzisiaj 2h siedzielismy wieczorem nad zadaniami domowymi...uczymy sie czytac i pisac i jestesmy zleksza zmeczeni juz dzisiaj...

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

16 lis 2011, 23:04

Glizdunia, my też się uczymy czytać i pisać :ico_noniewiem: O co trochę trudno jak Bart jeszcze nie mówi w j. ang.
Marnie u nas.
Jak się uczycie? Napisz jakieś metody!!

Chyba, że po Polsku się uczycie?

Oj dzisiaj do GP nie miałam szans dotrzeć :-D M do 17 w pracy a na 18 na kurs. Dopiero teraz kończy.
Jutro ma na popołudnie to pojadę z Bartkiem. Nawet nie chce mi sie pisac jak mi się nie chce. :ico_olaboga:

a na infolinię zadzwonię jutro. Dzisiaj czuję, że bym ich zwyczajnie opier... bo mam humor do d..y...
Siedzenie w 4 ścianach mnie DOBIJA

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość