Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

23 paź 2008, 10:28

no i ja sié witam :-D

Judar 82 witaj :-) napisz coś więcej o sobie i o fotkę :ico_sorki:

Judar82 pisze:tylko ja jej wyprostowuję palce

z Darkiem to nie udaje się :ico_noniewiem:

Nikola i Darek taki marudny, że szok ostatnio :ico_szoking: ale nie wiem czy to na ząbki czy ak, bo palców z buzi prawie nie wyjmuje...
ja też myślę, że fajnie by bylo zalatwic dziś wąteczek :ico_noniewiem: a na czym polega funkcja Moderatora???

u nas nocka ok...tylko pobudka znów o 6 i w nocy Darek zrobil tyle siusiu, że w pieluszce normalnie się nie zmieścilo i polecilo na prześcieradlo :ico_szoking: to mialam przymusową zmianę pościeli w nocy :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-10-23, 10:29 ]
NIKOLA wszystkiego naj najlepszego :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

23 paź 2008, 10:46

Nicola wszystkiego Najlepszego :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Mamo Zuzi Ty to normalnie supermenka jesteś :ico_sorki: :-D
A co do rozmiaru to u mnie zawsze jest problem i muszę przymierzać.Ja mam o wiele wiecej w d.... niż Ty bo ja spodnie kupuję na 34-34.Normalnie wielkość plandeki na tira.

Judar Witaj.Gdzie sie do tej pory ukrywałaś?Ciekawy suwaczek.Odchudzasz sie, jak rezultaty?

Agnieszka dokładnie wiem co czujesz bo chyba na tym wątku to mój jest najbardziej poobijany i zaczyna przypominac termiatora :-D A najgorsze jest to że nie uczy sie na własnych błędach i jeśli uderzy sie np wspinając po kaloryferze to chwilke popłacze i wraca do wspinaczki i nie ważne ze go odciagam i tłumacze by tego nie robił.Jak sie na coś nastawi to ręka noga , mózg na ścianie a to musi zrobić. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

23 paź 2008, 10:56

hej

musicie najpierw ta osobe dobrze poznać ,chociaz niech foto swoje pokaze,żebyscie nie miały wątpliwości ,że kogos podszywanego nie wpuszczacie na wąteczek,

agnieszka moderator plinuje porzadku i zaprasza do grupy uczestników nic wiecej ,tak jak ci objasniłąm w prv ,mam nadzieje ,że szybko wam pójdzie z nazwa ,dajcie swoje propozycje tu , a potem głosowanie i zgłoscie co i jak emce ,a ona tylko jako formanośc potraktuje ,minutka i juz macie nowy :-)

NICOLA_1985

23 paź 2008, 10:56

majandra a powiedz mi czy ty ćwiczyłaś jakoś z Maciusiem zeby zaczął raczkowac?? bo mi kazą stawiać Karoline w pozycji do raczkowania i zostawić zeby sobie sama radziła ale ona sie wtedy kładzie na brzuch odwraca sie na plecy w wrzeszczy.. staram sie ćwiczyć z nia w domu jak najczesciej to co mi każą na tych rehabilitacjach ale wiesz.. ona nie chce cwiczyc placze wrzeszczy i wogóle.. poczyniła juz fajne postepy ale o raczkowaniu nadal moge pomarzyć .. i jeszcze jedno jaka metoda ćwiczycie na rehabilitacjach? bo my NDT - bobath.

mamo zuzi gratuluje udanych zakupów... no strojnisia z Ciebie :ico_oczko: ciuszki na pewno super z opisu zreszta tak wynika :-D a co do szkoły to na pewno daszrade trzymam kciuki zeby były same 5 i 6 :-D

agnieszka dzielna dziewczynka z Julci :ico_brawa_01: wiedziałam ze dasz sobie rade z tymi wszami. a co robicie z tą kanapą? wywalacie ja czy do czyszczenia?
biedny Daruś.. ale nie martw się dzieci jak chodza to czesto się wywracaja.. moja Karolina nie chodzi a juz pare razy trzasnęła łebkiem w podłoge.. i tez miałam pretensje do siebie ale co ja moge przeciez nie bede jej nosic cały dzien na rekach... ostatnio spadła z nocnika mimo ze siedzialam przy niej bo sie za mocno wychyliła po zabawke ktora lezała obok.. albo tez wczoraj np. przywaliła buzią w szczebelki z łózeczka bo siedziała w łóżeczku chwyciła sie jedną ręka ( bo ona tylko jedną używa) i próbowała wstac no i jak juz prawie jej sie udało wstac to sie przechyliła w bok i trach buzią w szczeble.. ja tylko pózniej sprawdzałam czy nos nie jest złamany albo czy zeby wszystkie na miejscu ... ah te dzieci... trzeba miec oczy wszedzie a i tak nie upilnujesz...
a co do wkładania paluchów do buzi to Karolina też a żabek idzie więc moze Darusiowi tez cos sie bedzie przebijac??
no i dziekuje za zyczenia :-D
co do funkcji moderatora to nie wiem sama .. musiałaby nam Duszka dokładnie powiedziec co robi w jaki sposób moderuje.. najlepiej gdyby była to dziewczyna ma zdolnosci do avatarow, suwaczkow i innych rzeczy ktore trzeba zrobic.. ja nie umiem nawet cytowac wiec na mnie nie patrzcie :ico_oczko: to musi byc ktos kto tez ma czas na takie coś . na pewno Duszka pomoze i wyjasni wszystko tylko musi sie znalezc ktos odwazny a co ty bys była chetna? jak tak to super :-D

ulamisiula dzieki za zyczenia :-D

majandra no wiadomo ze najpierw musimy sprawdzic kto to jest i czy sie nie podszywa bo kazdy moze sobie zrobic suwaczek i wkleic zdjecie dziecka i powiedziec ze to jego... najpierw test na lojalnosc i zaufanie a pozniej bedziemy sie zastanawiac co robic dalej.. :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-23, 11:01 ]
no widze że Duszka mnie ubiegła z tłumaczeniem co to moderowanie i dobrze bo widze ze głupoty napisałam z tymi avatarami i suwaczkami bo moderatot tylko zaprasza i pilnuje porzadku oh ja głupia :ico_puknij: hehe no ale skad mogłam wiedziec..
no to ktos ie najlepiej nadaje na szeryfa?? :-D

[ Dodano: 2008-10-23, 11:04 ]
a powidzcie mi jak wy cytujecie? bo ja widze ze sie da cytowac ale tylko w okienku jak wpisujesz w "szybka odpowiedz" bo jakoś w tym okienku "odpowiedz" nie umiem .. wiem wiem ciemnota ze mnie :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

23 paź 2008, 11:06

możecie sobie zrobić odrebny temat na wateczku z suwaczkami tak jak my to mamy, na co tylko przyjdzie wam ochota

jak juz ustalicie kto ma tym moderatorem zostac i jaką nazwe ma nosić wątek nowy wtedy do emki zgłoscie ,a jak juz bedzie nowy to chetnie pomoge z wytłumaczeniem jak ma dodawac do grup ...tam bedzie taki panel i wpisuje sie nicka tej osoby która ma uczestniczyc( nick musi byc dokładnie tak samo napisamy jak nad zdjeciem w avatarku)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 paź 2008, 11:08

ulamisiula, no niestety nasze dzieci jeszcze duzo nie rozumieja i nie kojarza faktow ze jak sobie cos zrobia to to nauczka i nie nalezy tego wiecej robic, one chyba szybko zapominaja i nie zdaja sobie sprawy.

majandra, ja mysle ze bedziemy musialy byc ostrozne jesli chodzi o przyjmowanie nowych mam do watku zamknietego, ale pewnie osoba ktora bedzie moderatorem zawsze jakas podejrzana osobe moze wyrzucic, prawda?
mam tu oczywiscie na mysli osoby podszywajace sie zeby czytac nasz watek i robic z niego jakas niekorzysc dla ktorejs z nas.

wysle zaraz wiadomosc do emki

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

23 paź 2008, 11:10

no jasne ,że zawsze mozna kogoś usunąć z grupy

NICOLA_1985

23 paź 2008, 11:11

trzeba wybrac tego moderatora i moze ktos juz ma jakis pomysł na nazwe wątku??
no i ta lista nicków? eve81 ty sie tym zajmiesz?

NICOLA_1985

23 paź 2008, 11:14

majandra to chyba tez zaczne tak raczkowac za nia... pomagac jej bo takie zostawianie samej sobie nic nie daje.. połozy wie i wrzeszczy zero motywacji.. u nas te piloty telefony itp sprawdzaja sie fajnie przy nauce pełzania :ico_oczko: to moze przy raczkowaniu tez sie sprawdzi

NICOLA_1985

23 paź 2008, 11:20

majandra tylko u nas jest taki problem ze prawej reki karolina nie uzywa.. predzej musiałabym rece jej przesowac.. bo nogami sobie lepiej radzi...

[ Dodano: 2008-10-23, 11:21 ]
a jak cwicze z karolina to mój S mówi zebym skonczyła sie na niej pastwic i wyrzywac.. bo ona wrzeszcy a go to denerwuje ze ona wrzeszczy i płacze.. wiec na niego nie ma co liczyc...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość