antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

24 gru 2008, 09:41

A u nas skucha!!! Chłopcy i ja mamy gigantyczne katary!!!!! Co za masakra, akurat na swięta.......
Mela sie trzyma, dzielna dziewczynka, choc obawiam sie ze moze tez złapac jak jej będziemy tak prychac!!!!!

Nocka oczywiscie makabryczna bo jako rasowi przedstawiciele płci brzydkiej moi chłopcy dostawali histerii z powodu zapchanych nosków. Starszy przynajmniej odespał troche rano, młodszy pewnie sie zdrzemnie w ciągu dnia, a ja usnę chyba przy wigilijnym stole.....

W ramach poprawiania sobie humorku ok 6 rano pomalowałam sobie paznokcie :-D :-D :-D

Dlaczego dzieciaczki chorują (jesli juz w ogóle muszą) w najmniej odpowiednich momentach????

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

24 gru 2008, 10:13

Nasz Filipek dzisiaj pięknie spał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak zasnął wieczorem tak spał 4 godzinki potem najadł się i znów spał 4 godzinki a teraz już kima sobie godzinkę. Ja się wyspałam, mężuś też :-D

[ Dodano: 2008-12-25, 08:27 ]
Dzisiaj powtórka z wczoraj :-D nasz synek spał w nocy dwa razy po cztery godziny i na karmienie musiałam go nawet troszkę rozbudzić, najadł się i w kimkę spowrotem :ico_brawa_01: A te nocki takie fajne od kiedy Filipek śpi znami w łóżku :ico_oczko: Przed porodem zarzekałam się że nie będziemy go brali do siebie do łóżka ale od kiedy nasz Szkrabek się urodził wszystko się pozmieniało :ico_oczko: Śpi sobie z nami i czuje się bezpieczny, potrzebuje naszej bliskości :-) A w nocy karmię go na leżąco i napewno mu tak łatwiej zasnąć i mi jest wygodnie i mogę sobie przysypiać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

25 gru 2008, 16:41

Dzien dobry w swieta :-D nie bede sie rozpisywac bo jakos nawet mi sie nie chce. Swieta fajne, dzidza zdrowa i ogolnie jest dobrze :-D mam nadzieje ze u was tez. Oczywiscie najadłam sie jak głupia, ale co ja poradze, ze takie pysznosci smakuja tak dobrze tylko w swieta :-)
Milego wypoczywanie zycze wszystkim :-)

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

25 gru 2008, 19:29

My w rozjazdach, dziaciaczki znoszą to dobrze, chociaz chłopcy prychają. Ja oczywiscie musiałam juz złapac od nich wiec walcze z katarem gigantem.

Ale generalnie jest super, duzo radosci i w koncu czas na pogaduszki z rodziną bez pospiechu i codziennych sprawek.
Dla mnie swięta Bozego Narodzenia mają w sobie niesamowitą magię, zawsze tak było. Moze dlatego ze zawsze, odkąd pamiętam był to u nas w rodzinie szczególny czas - spotykamy się i przede wszystkim cieszymy sobą, tym ze jestesmy razem.

Dlatego tez uciekam szybciutko i nie pisze duzo.
Mam nadzieje ze i wasze swięta są udane, cieplutkie, pełne miłosci i radosci.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

25 gru 2008, 21:38

u nas te ż śwęta spokojne, dzdza zdrowutka, ładnie śpi w nocy, oboje objedzeni, ale macie racje pyszności smakują tylko w święta, nie ma jak zupa grzybowa z makaronem, albo karpik.. mniam...

My dzisiaj wyjazdowo, jutro w domku w trójke:-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

25 gru 2008, 23:13

u nas tez OK :-) jeszcze tyle podrozy Junior nie ial - codziennie 2 domki do odwiedzenia. jutro tez. nie lubi sie za bardzo w te zimowe ciuszki ubierac ale jak juz ubrany to spokojny bardzo.

Swieta ogolnie super -

ale chyba odzywaja sie moje problemy zdrowotne - chyba kiedys o nich wam pisalam... i martwi mnie to... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: bo moze sie to wiazac z kolejnym zabiegiem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: az sie boje... oby nie musialo tak byc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Pozdrawiam was i caluje

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 gru 2008, 13:01

Czesc po swietach :-D były fajne ale szybko przelecialy jak wszystko co dobre. Wczoraj bylismy u moich rodzicow na obiedzie i tak nam zlecialo az do wieczora, a dzisiaj mamy gosci, przychodza zajrzec na małęgo, moja kuzynka zmezem :-)
betka, nie wiem o co chodzi ale mam nadzieje, ze wszystko jest dobrze ze zdrowkiem :ico_haha_02:
No to zmykam do malego szkrabka :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

28 gru 2008, 15:42

Hej kobitki :-)

Co tu tak cicho jak makiem zasiał???? :ico_szoking:
U nas wszystko pięknie się układa, po acidolacu Filipek ma ładne kupki (już nie zielone), w nocy śpi nadal z nami w łóżeczku i dzięki temu śpi dłużej i spokojniej, zasypia sobie przy cycusiu i jest szczęśliwy :-D Spacerki już rególarnie codziennie :ico_haha_02: Chyba że pogoda się popsuje to zostaniemy w domku. Ale nasz kochany synek uwielbia jeżdzić wózkiem i ja też jestem z niego bardzo zadowolona jest super skrętny i leciutki :ico_brawa_01:

betka, ja też niestety nie wiem o co chodzi :ico_noniewiem: ale też mam nadzieję że zabieg Cię ominie. Buziaki :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-12-28, 16:42 ]
Dzisiejsze zdjęcie z Filipkiem :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

28 gru 2008, 19:01

czesc mamuski!!! :-)

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Stawiamy dzis z Juniorkiem - z okazji ukonczenia 1 miesiaca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ale czas leci... :ico_brawa_01: jeszcze 11 takich miesiecy i bedziemy jesc prawdziwy tort :ico_brawa_01:

Akcja "okres" dobiega konca :ico_brawa_01: Niunio juz grucha i tak z nami gada (szczegolnie rano zaraz po przebudzeniu) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gadula z niego :ico_brawa_01:
No i kolejna w miare mozliwa wiadomosc to dzisiejsze wazenie. 15 kg mniej od porodu, ale jeszcze kilka do zrzucenia aby dojsc do swojej wagi. Ciekawe tylko czy w spodnie sie zmieszcze sprzed ciazy czy juz bioderka takie ze raczej nie... :ico_sorki:

Motylek22, zdjecie superowe - Moj Oliwek jak jest niespokojny to jak go tak poloze to usypia na mnie :ico_brawa_01: a mnie jest tak cieplutko z nim :ico_brawa_01: uwielbiam z nim tak lezec!!!

Moj synus teraz spi w lozeczku i slyszymy jak sobie gada cos :ico_brawa_01:
Wczoraj od 22 udawalismy z mezem ze juz noc i poszedl spac od razu Junior, nie tak jak zawsze o 1 w nocy. Zgasilismy swiatla, tv nie gral, cisza i spokoj i chyba go oszukalismy z godzina :ico_brawa_01: ale spal od 22 do 10.30 - z 4 przerwami na amu. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mam dzis jakis fajny dzien. Zalozylam szerokie spodnie i wydaje sie chuda :-) troche sie oszukuje ale humor lepszy :-) ale glupol ze mnie... :ico_puknij:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

28 gru 2008, 19:43

ja się tyle napisałam w nocy i wszystko mi się skasowało.. buuuu

U nas święta całkiem fajnie, mieliśmy dzisiaj jechać do babci, ale jakoś nam się odechciało i pierwszy raz od 6 tygodn obejrzeliśmy 3 filmy pod rząd :-) Jaś sobie spał a my pglądaliśmy, fajnie było :-)) teraz właśnie probujemy niedać mu spać, bo w nocy będzie buszował. ale jakoś cieżko.. po za tym "chodzi" wiecznie głodny, ale wtyczytałam że dzieci w 6 tyg. życia mają jakiś przypływ apetytu, bo gwałtownie rosną, ale później jedzonko się normuje

My dzusiaj ni byliśmy na spacerku, bo bardzo zimno, ale jutro jak będzie ładna pogoda to na pewno pójdziemy :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość