Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

14 wrz 2007, 09:34

kilolek pisze:Mi to wszystko jedno, wrzucam do pralki i się pierze!
No ja też wszystko wrzucam do pralki ale można faceta powkurzac :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

14 wrz 2007, 09:40

Agnieś81 pisze:A my dziś wybieramy się na małą wycieczkę do Olsztyna.

Ale fajnie macie, też bym tak chciała :ico_haha_02:
Ika202 pisze:No ja też wszystko wrzucam do pralki ale można faceta powkurzac :ico_oczko:

Mój się nie daje. Z nim się nie da pokłócić tzn. wygrać tej kłótni. Nie przegadasz go.

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

14 wrz 2007, 09:54

Hejka
U mnie z praniem nie jest źle. Marcin sam pierze, rozwiesza i składa oczywiście jak trzeba. Z żelazka też korzysta. U mnie pralka chodzi co drugi dzień bo on rano i wieczorkiem dorzuca mi pranka jak kończy treningi. Poza tym na szczęście odkurza i zmywa po obiadku jak ja gotuję, bo ja on gotuję to wtedy ja zmywam.
Agnieś zabierz mnie ze sobą :ico_wstydzioch: tęsknie za domkiem. Chciałabym też pojechać do Olsztyna ale najwcześniej odwiedzę rodzinkę na Boże Narodzenie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Może jutro pojedziemy na 2 dni do Wrocławia do znajomych i do rodzinki. Wszystko w planach. Chciałabym się wyrwać z tej dziury bo już mam dość. Brakuje mi cywilizacji i dobrych sklepów :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

14 wrz 2007, 10:00

Muszę nadrobić lekturkę bo znów się rozpisałyście dziewczyny a mi się dziś przysneło.
Ika202, To moro chciałabym na czerwiec mniej więcej więc już samam nie wiem. Moja koleżanka rodziła w listopadzie zeszłego roku i na wiosne miałą 74 tylko że ona ma dziewczynkę, czy to ma znaczenie.
A ten komplecik w oszołomie to jakby był to wolałabym biały ale jak nie ma to spoko może być niebieski. No i najważniejsze ile w sumie mam ci kaski wysłać????

[ Dodano: 2007-09-14, 10:12 ]
Nadrobiłam lekturę :ico_haha_02:
Ika202, masz rację czasem dobrze jest być facetem. Szczególnie teraz o tym myślę jak jestem przed porodem :ico_oczko: . A jeszcze wczoraj w szkole rodzenia nasłuchałam się o depresji poporodowej i już całkiem się załamałam. Bo ja słabo radzę sobie ze stresem więc na pewno mnie weźmie :ico_olaboga:

Co do męża ja nie mam problemów. Wiadomo jak w pracy to ja zajmuję się całym domem i wogóle mi nie przeszkadza. A jak jest weekend albo ma wolne to wszystko zrobi od posprzątania do ugotowania pysznego obiadu albo kolacji do łóżka. FAkt że sobie nie prasuje bo nie ma takiej potrzeby (typowe) ale dla mnie i owszem. No i pranie ręczne w domu robi on bo ja mam chore plecy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

14 wrz 2007, 10:17

Evik.kp, ja bym wzięła lepiej większe bo a nóż widelec będziesz miała syna koszykarza :ico_oczko: A co do kłótni dziewczyny to mój odpuszcza i ze wszystkim przytakuje co mnie jeszcze bardziej wkurza :ico_zly:

[ Dodano: 2007-09-14, 10:20 ]
Evik.kp pisze:A ten komplecik w oszołomie to jakby był to wolałabym biały ale jak nie ma to spoko może być niebieski. No i najważniejsze ile w sumie mam ci kaski wysłać????
on był ............. a resztą zdjęcie zrobię
Evik.kp pisze:No i najważniejsze ile w sumie mam ci kaski wysłać????
To musisz policzyć co dokładnie chcesz bo ja z matematyki kiepska jestem na maturze zdałam ją na 4 :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

14 wrz 2007, 10:25

Ok to moro na 80. Bez kompletu w oszołomie wychodzi 32.50. Tylko ile on kosztował jak 15 to wychodzi 47.50

[ Dodano: 2007-09-14, 10:26 ]
Ja na szczęście matmy nie zdawałam na maturze bo pewnie wogóle bym nie zdała :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

14 wrz 2007, 10:28

Evik.kp, to napisz jeszcze raz co to miało być i tak ten komplecik kosztował 15zł z rachunkiem ci wyślę :ico_oczko:
Obrazek

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

14 wrz 2007, 10:38

mambii82 pisze:Agnieś zabierz mnie ze sobą tęsknie za domkiem

Jasne. Mamy dwa wolne miejsca w samochodzie, więc chętnie cię zabierzemy :-D

Ika202 pisze:A co do kłótni dziewczyny to mój odpuszcza i ze wszystkim przytakuje co mnie jeszcze bardziej wkurza

A mój to zawsze się obraża i tak zakręci, że to ja zawsze czuję się winna. Nawet jeśli to on zawinił :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

14 wrz 2007, 10:45

Evik.kp pisze:A jeszcze wczoraj w szkole rodzenia nasłuchałam się o depresji poporodowej i już całkiem się załamałam. Bo ja słabo radzę sobie ze stresem więc na pewno mnie weźmie :ico_olaboga:

To tak ja ja! Ciągle doła łapię, więc pewnie po porodzie też złapię. Ostatnio wyczytałam, że kwas DHA zmniejsza ryzyko depresji po porodzie, a są teraz takie witaminy nowe Prenatal DHA dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Ja do tej pory brałam Prenatal Compleks, ale jak tylko mi się skończą to się przestawiam na Prenatal DHA.
A wiecie, że faceci też mogą mieć depresję poporodową. Wyczytałam wczoraj, że to całkiem normalne. Ponoć jest taka zasada (ale chyba nie 100% pewna) że jak kobieta ma depresję to facet się mobilizuje, a jak kobieta jest pełna werwy to faceta depresja bierze. Więc tak na wszelki wypadek nawet jak nas nie dopadnie to trzeba by trochę poudawać żeby nam się chłopy nie porozleniwiały :ico_haha_02:

Ika, przepiękny ten komplecik :ico_haha_02: Szkoda, że mam tak daleko

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

14 wrz 2007, 10:51

Evik.kp, kilolek, dziewczyny nie wygłupiajcie się się :ico_nienie: Nie wolno wam tak myśleć. Na pewno wszystko będzie dobrze i żadna z nas nie wpadnie w żaden dołek poporodowy :ico_nienie: :ico_nienie:

kilolek pisze:Ika, przepiękny ten komplecik Szkoda, że mam tak daleko

Mi też bardzo się podoba. I też mam daleko. :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość