Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

12 lip 2012, 11:29

kilolek, gratuluję córeczki :ico_brawa_01: Chłopcy cieszą się z siostrzyczki?

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

12 lip 2012, 11:53

o ja też gratuluje, nie zauważyłam :ico_wstydzioch:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

12 lip 2012, 12:39

Kilolek gratulacje!!! też bym już chciała mieć na rękach, a póki co moje siedzi w brzuszku i podkopuje. ;) Jak tam chłopcy? Jak reakcje?

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

12 lip 2012, 13:05

Kasia90, właśnie wchodziłam na Twojego bloga z nadzieją na jakieś nowe wieści, bo nasze forum ostatnio strasznie milczące :ico_placzek:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

12 lip 2012, 13:16

Magda33, ano milczące, ale co sie dziwic, matikasia wyjechała, kasia90 w ciąży wiec pewnie nic jej sie nie chce, kikolek z trójką to wogóle pokłony :ico_sorki: upał niemiłosierny
a ja... ja wywiozłam oliwie do rodziców (zostaje tam do połowy sierpnia) :ico_wstydzioch: spie do południa a potem ide do pracy i wogóle nic mi sie nie chce

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

12 lip 2012, 13:23

Magda33 co do mnie to tak jak w ostatniej notce pisze - sesja trwa. Na szczęście w sobotę mam ostatni egzamin. :ico_sorki: Wszystkie zdałam, jak ten też zdam to wrzesień wolny. tzn bede musiała odrobić jeszcze 160godzin praktyk, nie wiem jak to zrobie z dużym brzuchem, ale na razie o tym nie myślę. Myślę o wakacjach, bo jedziemy sobie do Karpacza 22 lipca na 8 dni. Nie mogę się doczekać. ;) A forum trzeba rozkręcić, bo coś się zatrzymało.
kasia90 w ciąży wiec pewnie nic jej sie nie chce
Nie mam wyboru, musi mi sie chcieć, bo kupa egzaminów, praktyki i pisanie pracy licencjackiej. Ja po prostu nie miałam czasu ostatnio. ;P

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

12 lip 2012, 13:42

jedziemy sobie do Karpacza 22 lipca na 8 dni
o to blisko mnie, jak będziecie przejeżdżac przez Wrocław, to zapraszam :-)
wywiozłam oliwie do rodziców (zostaje tam do połowy sierpnia
odpoczniesz sobie :-) Zosia 2 tygodnie w sieprniu spędzi u mojej mamy, bo P wyjeżdża, żłobek nieczynny i nie mam z kim młodej zostawic...zobaczymy jak damy radę :ico_oczko:
Wszystkie zdałam, jak ten też zdam to wrzesień wolny
na pewno zdasz :-)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

12 lip 2012, 14:54

o to blisko mnie, jak będziecie przejeżdżac przez Wrocław, to zapraszam :-)
Nie mam pojęcia jak będziemy jechać, Kamil zawsze trasę wyznacza, ale jakby co na pewno skorzystamy. ;)
Zosia 2 tygodnie w sieprniu spędzi u mojej mamy, bo P wyjeżdża, żłobek nieczynny i nie mam z kim młodej zostawic...zobaczymy jak damy radę :ico_oczko:
Ale macie fajnie. Ja nie mam komu Kingi podrzucić. :ico_placzek: Moi rodzice mają 3 innych dzieciaków w domu, tata źle sie czuje, bo jest chory, a mama pracuje do tego w przedszkolu. A mama Kamila to szkoda gadać, zajęta swoim nowym domem i nowym facetem. W głowie ma tylko to żebyśmy przyjeżdżali co chwile robić jej koło domu i jednocześnie Kingi pilnować, bo nawet wtedy nie jest w stanie się nią zająć. :/
Żałosna kobieta... No ale cóż...
na pewno zdasz :-)
Mam nadzieję. ;)))

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

15 lip 2012, 17:16

Czesc :-)
Znowu totalny brak czasu na wszytsko koniec roku szkolnego i bylismy nad morzem dwa tygodnie.
Napewno nie dam rady doczytać co u was bo zamknełam się w kibelku i już jakaś paskudka moja kochana stoi pod drzwiami że chce kupke :ico_sorki: nie mam się gdzie schować :ico_placzek: siedzą mi ciągle na głowie i brak czasu dla siebie. Kocham tych moich chłopaków nad życie ale czasu dla siebie wiecznie brak i czasem mam dosyć. K mi tak sredniawo pomaga wszytsko musze wymuszać i nie rozumie że ja też chce odpocząć od dzieci.
Ale ide we wtroek do szpitala i mam nadzieje że te kilka dni dadzą mi troszkę wytchnienia od domu itd. ale z drugiej strony to pierwsze chwile gdzie nie będę chłopców widzieć dłużej nić kilka godzin. Mam nadzieje że dam rade.

Kilolek moje gratulacje!!!
moje siedzi w brzuszku i podkopuje.
szybko zleci już prawie połóweczka!!! Czasem troszeczkę tesnię za brzuszkiem bo to takie cudne chwile były!!!
jak będziecie przejeżdżac przez Wrocław, to zapraszam
ja też się pisze na spotkanko w razie czego :-D
żłobek nieczynny i nie mam z kim młodej zostawic..
jak chcesz to puść Zosie za moich chłopaków do żłobka, ja ich nie daje a u nas wiem że bardzo dużo osób zrezygnowało na wakacje, może jak byś się dowiedziała to może coś by się udało.
mama Kamila to szkoda gadać,
coś z tymi teściowymi od naszych mężów nie tak, co słysze to jak mama od mężą to pomagać nie chce albo jakaś dziwna. U nas jest masakra i czasem wierzyć mi się nie chce jak można być taką beznadziejną babcią.

Moje chłopy zajęły się czym w pokoju i nikt mi na klamce nie wisi i tak sobie popisałam. Mam nadzieje że po szpitalu będą dużo wychodzić z domu na spacerki to będę mieć czas dla siebie wreszcie :ico_brawa_01: a tulenie po takim spacerku bezcenne :-D

Lece przejżeć internet puki moge hehe Buziaczki miłych wakacji!!!!

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

15 lip 2012, 20:06

magduś81, a po co do szpitala?

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość