Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

26 maja 2008, 21:26

Hej kobietki super ze wam sie spotkanko udalo!! hihihih no teraz tak fajnie jak sie spotkalyscie na zywo to tak fajnie opisujecie kazda z osobna i dzieciaczki, wiec od razu wyrazniejszy obraz was mi sie stawia przed oczy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak nastepne spotkanko nad morzem to moze i mnie da sie zmontowac hihihiih bo moja rodzinka nad morzem mieszka, znaczy niedaleko hihih wiec po drodze na wakacje do polski czy cus by sie moze udalo w pasc :ico_brawa_01: Super zobaczyc was tak na jednym zdjeciu, i czekamz niecierpliwoscia na wiecej zdjec i filmiki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja w ksiazkach siedze, dzis dostalam materialy na jutro i jutro juz pisze egzamin wrrr az mnie ciary przechodza sie boje,a w srode ustny hmmm zobaczymy jak pojdzie ;D Julke uspilam, wogole lapie sie natym ze coraz czesciej ja usypiam :ico_noniewiem: zaczelo sie w choruje dosc czesto wiec w nocy po przebudce sama do nas przychodzila i tak juz coraz czesciej, ale mi sie to tak strasznie podoba tak ja przytulac hihihi az mi zal ja odkladac hmmm smiesznie tak ze im starsza tym czesciej wita w naszym lozku :-D musze sie za siebie wziasc zeby sie nie przyzwyczaila bo niedlugo do polski jedziemy wiec wiadomo, zamiast lezec przy Julence wolalabym z rodzinka rozmawiac hihihi tyle ekscytacji przez rok czasu nei nazbieralo, nie ma co. Tylko kombinuje jak ja bede usypiac na dowrzu?? Nasza gondolka juz jest za mala, wiec chyba zmuszeni bedziemy kupic lozeczko turystyczne, ale w deszcz przeciez ona zmoknie w lozeczku wrrr a tak w wozku by lezala i zaden deszcze jej nie straszny hmmm niewiem juz co wymyslic.... :ico_noniewiem: cus trzeba bedzie wykombinowac...

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

26 maja 2008, 21:57

czesc laseczki z wieczorka Ja tak bym chciala przysiąść na chwilunie dłuzej i dokładnie poczytac co piszecie hi hi ale w biegu to robie i fotki oglądam co by tych samych nie powklejac hi hi hi.
Cos mnie dzis dopadło nie wiem czy jakas grypka czy co ale na zmiane mi cieplo i zimno do tego znów straszny boł głowy-AGA,MALGOSIA wecie o co loto :((((
No norlamnie starość czy jak......
Wiec do poludnia bylismy na zakupach,pozniej u tesciowej z kwiatkami hi hi bo mojej mamy nie ma jeszcze z weekendu nie wrocili potem jak Amelka zasnęła ok 12.00 to my wszyscy razem z nią ale nie dlatego ze śpioszki hi hi tylko ja sie strasnie czulam nawet jakis stan podgorączkowy sie dał we znaki no to maz stwierdzil co bede siedziec i patrzec jak chrapiecie to sie tez przytulił i kacpi padł u siebie i tak pokimalismy do 15.00 a na 16.00 szłam do pracy i masakra.....-mop mnie prowadzil wszystkie miesnie mnie bolą teraz wiec marze tylko o ciepłym łozeczku sam na sam z kołderką bo maz -Dawid hi hi poszedł na nocke do pracy,ferwexa se zapodam i moze do jutra minie co nie??
Skrobne cosik jeszcze odnosnie spotkanka a jak :))))
AGA Ty sie nie wygłupiaj i mi tej ksiązeczki nie odsyłaj tylko mamy pretekst zeby sie spotkac nad tym morzem hahahahaha,wiec wiesz na kolejnym spotkaniu mi ja oddacie a raczej Amelce ;)
KATELAJDKA wiesz co kobieto myslałam duzo o was i wąłsnie ciesze sie ze potrafiłaś sie tu otwoarcie ze tak powiem przed nami wygadac tzn. ze opiekujesz sie Bartuskiem mocnio mocnio-fajnie wiesz bo inna to by mogła sie obrazic czy jak ze np. została spioszkiem nazwana albo ze zbyt nadopiekuńcza ale przyjełas wszystko super ;) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nie to zebym ci wyrzucała ze jestes nadopiekuncza ale skąd nie nie tylko ciut faktycznie trzeba by było Barcikowi poluzowac wodze no i jakos chyba zabierz sie za poukładanie mu ciut inaczej harmonogramu dnia hi hi hi-ale wredota co tylko lutowki mi sie nie smiac pod nosem ze ja tu sie wywodze wyrodna matka polka ;)
Nie no wiadomo kazda matka cche jaknajlepiej dla swojego bąbelka i ty jestes cudowną mamą i fajnie ze po swojemu go chowasz bo kazda z nas tak pewnie robi wiec nic w tym złego, ciut mu harmonogram poprzestawiaj i bedzie gites zobaczysz bedziesz miec wiecej czasu dla siebie kobieto bo on jest z tobą praktycznie 24 godz. na dobe to jest do zajechania dla ciebie. A tak jak wczesniej bdzie choxzil spac zobacz ile bedziesz miec jeszcze czasu dla siebie hi hi
JAK TO OPISALA KELLY FAJNIE Bardzo mi sie mini podsumowanko dzieciaczkow spodobało ;)Podpisuje sie pod tymi opisami dzieci calkowicie
Amelcie ustawiłabym pomiędzy Dominisią ktora faktycznie duzo juz umie i a np.Wojtusiem ktory tez ma swoje sciezki ale miewa momenty ze mamy trza byc blisko i posiedziec przy mamie hi hi ;)Amelka tez tak własnie miewa swoimi sciezkami chodzi ale jak za długo to juz mama musi byc ;)w zasiegu ręki hi hi hi
Moja dama tyz lubi łazęgowac swoimi sciezkami ale niestety minus tego taki ze starsznie na nią trzeba uwazac bo ona sobie norlamnie krzywde mogłaby zrobic juz tyle było groznych sytuacji. My staramy sie jej nie bronic dostepu do poznawania swiata ale kurde widzialyscie same ze ona to ZYWE SREBRO NORMALNIE hi hi podobnie jak Bartus.
Prosze daleko nie trzeba szukac łaziła wszedzie sama z wozeczkiem i co? i nagle maz patrzy a Mela przygnieciona smietnikiem tym duzym metalowym w lesie :((((
Bo postanowila se sprawdzic czy da rade otworzyc klape hm smieszne to nie jest akurat ale no kurde pilnowac ją narazie trzeba hahahahahaha
Po schodach wchodzic umie gorzej z zejsciem hi hi hi takze diabełka musimy miec pod tym wzgledem na oku a tak to ja tam za nia krok w krok nie łaze ;)
SPOTKANIE bardzo mi sie podobało,mojemu mezowi tez nawet dzis tesciowej ze szczegolami sam opowiadał wiec ja w wielkim szoku słuchałam był pozytywnie ucieszony ze spotkania i nawet powiedzial tesciowej ze jak dziewczyny czyli my faktycznie sie umowimy na kolejne to on sie pisze hi hi hi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
KELLY kochana jak co to wklej laskom swoje dzieło w postaci zrobienia mi pazurkow bo ja nie mam jeszcze fotek ich a ty ładne robiłąs te foty ;)
Oczywiscie mega wielkie dzięki są sliczne ;)
MYSZKA a wy jak tam kochani sie macie???? opisz co i jak.

LUTOWECZKI-STWORZMY SKARBONKI No juz własnie rzuciłam hasło zebysmy kazda sobie ile by sie udało w miesiacu skubnąc z budzetu domowego i zebysmy sobie moze do jakiejs skarbonki tik-takowej wyprawy odkładały hi hi hi na kolejny wypadzik????
Ja bede sie starałą cos niecos uskubnąc co by miec na kolejne spotkanie
BARDZO BYM CHCIALA ZEBY WIECEJ NAS MOGLO SIE SPOTKAC KOLEJNYM RAZPER BY BLO:))))
A GDZIE SIE PODZIEWA MAMA KASIA??? hm szkoda Ze i jej zabrakło tyle z nami pisała ;(((
Mze nas czyta tylko nic nie ma odwagi napisac, mama kasia odezwij sie do nas moze dobijessz na kolejne spotkanko???
Bardzo jestem ciekawa co u twoich szkrabów słychac? Jak tam Aruś i Alunia sie chowają????????????????
MAMCIA KOCHANA super jakbys i ty dobiła hi hi km. bedziesz miec wiecej niz KELLY ale warto ją wziąsc za przykład kurcze 7 godzin drogi to kurcze szeroko hi hi a jednak warto było ja pozac i jej rodzinkę :)))))
Takze kto wie moze sie uda i tezprzyjedziecie faktycznie ;)
MALGOSIU a ty jak tam w dwupaczku czy juz nie??? fajny byscie mieli prezent na dzien mamy jakby to dzis hi hi hi było :)-powodzenia trzymaj sie tam dzielnie kochana :)
[b] Nic no fotki powkeljam juz moze jutro bo dzis tak jak pisałam wczesniej ide do wyrka sie wygrzac ;)
Filmiki tez beda a jak hi hi hi jak tylko maz zgra do kompa-oj bedzie wesolutko-nocne smiechy hihy zostały udokumentowane hahahahahahahahaha :ico_haha_01:
Papapasiu trzymajcie kciuki zebym rano wstala zdrowa bo narazie to mnie telepie :(((((((

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

26 maja 2008, 22:16

karolas, wiesz, to nie tak, że tak zupełnie na miękko przyjełam jawne i nie tylko uwagi. Wychowuję Bartka tak jak umiem i tak jak sam mi podpowiada. Nie mogę sie kierowac tym jaki inni mają system bo to nie koniecznie musi grać w naszym przypadku. Nie potrafię pozostawić go bez opieki i takie tam, choć nie krytykuję jak ktoś tak robi, absolutnie nie, ale po prostu ja tak nie potrafię. Odnośnie jego chodzenia spać to tylko przed wyjazdem tak sobie rozregulował przez katar, wcześniej już o 21:30 często kimał. Dla mnie to ok. Chyba że jeste zdania że i to jest Twoim zdaniem późno... Teraz już wraca do normy i już śpi. Twoje rady bardzo sobie cenię i jeśli masz jakieś szczere uwagi to chętnie ich wysłucham, choć masz racje że uznanie nas śpiochami było niemiłe... ale nie mam zamiaru sie tłumaczyć przed nikim z mojego stylu życia czy planu dni. Bo przecież nikt nie ma prawa narzucać że akurat wstawanie o świcie jest bardziej wartościowe od późniejszego wstawania. Skoro śpi się np. taką samą liczbę godzin ale w "óźniejszym"terminie. A zresztą nie chcę o tym pisać...
Ale powiedz mi co masz na myśli mówiąć o poluzowaniu bartusiowi. Chciałabym wiedzieć co masz na myśli.

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

26 maja 2008, 22:39

Witam oczywiście wieczorkiem.
Itak musiałam Monie zwalić z kompa bo nas tu kupa i stale ktoś tu siedzi.
Ja miałam troche obiekcje czy na to spotkanko jechać bo myśle sobie że troche za stara jestem i co tam z młodymi mamuśkami mam do szukania ale bardzo chciałam Was poznać i wcale nie żałuje że pojechałam bo było super i mojej Justynie też sie bardzo podobało,szkoda tylko że musieliśmy tak wcześnie wracać właściwie to dopiero wszyscy się rozkręcali ale mi zmarła babcia i ja tak do końca nie mogłam sie rozkręcić
browarka też zero bo kierowca ale mam nadzieje że nad morzem będzie już luzik.
My wybieramy sie w drugiej połowie lipca jako pierwsza rzucam termin może akurat.
Mój mężulek też strasznie ciekawy i nawet dzisiaj dzwonił i pytał co dziewczyny piszą i czy są foteczki napewno żałuje że taka imprezka go omineła.
A teraz z innej beczki dzisiaj byłam z Oliwcią na takim małym ryneczku i spotkałam taką znajomą a ta mi sie pyta czy to wnuczek czy wnuczka :ico_szoking:
myślałam że padne kurcze czuje troche swoje latka ale nie aż tak baba mnie zdołowała
Czasami jak idę razem z Justyną i Oliwką to myśle że przy nich to prędzej ktoś zrobi mnie babcią ale dzisiaj byłam sama. :ico_placzek:
Karolas
No pazurki napewno masz śliczne szkoda że sie nie załapałam
Czekam na foteczki i dużo zdróweczka kuruj sie kobietko bo bez Ciebie ani rusz
qunick
wszystkiego naj naj najlepszego dla mężulka z okazji urodzin i :ico_brawa_01: dla Zuzi

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

26 maja 2008, 22:45

Zapodaję Wam filmik z walki Amelki i Wojtusia o wózek
http://img532.imageshack.us/my.php?imag ... 03fqq3.flv

Fotki się wgrywają będą wkrótce :-)

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

26 maja 2008, 22:46

Wojtula
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dominisia
Obrazek
Obrazek

Oliwcia
Obrazek
Obrazek

Amela z mamą
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

26 maja 2008, 22:51


Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

26 maja 2008, 22:55

No i niestety po spotkaniu było zaje****** ja mogła bym tak co tydzień. Nasze dzieciaczki sie polubiły z jednym wyjątkiem Wojtuś jakoś nerwowo reagował na moja Dominisie ale dam mu jeszcze szanse na zostanie moim zięciem jak się poprawi na następnym spotkaniu hahahah.To kiedy następny zjazd lutówek.

MamciaKochana, Super by było jakbyś i ty mogła się z nami spotkać

karolas, Jestem już jestem.

katelajdka, To twoja decyzja jak wychowujesz Bartusia dziewczyny na pewno nie miały nic złego na myśli tylko chciałyśmy z tobą spędzić więcej czasu, na pewno na następnym spotkaniu będzie lepiej i zdążymy się nagadać za wszystkie czasy.

ania0807, Swoim wiekiem sie nie przejmuj lubiła bym cię nawet jakbyś miała 60 hihihihi a na ludzi nie zwracaj uwagi najważniej że to to że ty czujesz się młodo. Przyjmij kondolencje z powodu śmierci babci. Tak nawiasem to mam twój nóż mam ci odesłać ???

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

26 maja 2008, 23:00

Oliwcia z Tymkiem
Obrazek
Obrazek
Tymek z tatą
Obrazek
Obrazek

Ninusia
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Ninusia z mamą
ObrazekObrazek

Bartuś z Amelką
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

Bartuś z tatą
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

pamiętacie??
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 maja 2008, 23:35 przez katelajdka, łącznie zmieniany 2 razy.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

26 maja 2008, 23:03

Uwaga fotki!!!!!!!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-05-26, 23:15 ]
Przykładni rodzice hihi
Obrazek
Ninusia
Obrazek
Dminisia Modelka
Obrazek
Dwie Wariatki
Obrazek

[ Dodano: 2008-05-26, 23:27 ]
Katelajdka to o śpiochach było jak dla mnie w dobrym słowa tego znaczeniu, ja to tak odebrałam :-)
A jesteście super ludzie i to się wie, na następnym spotkaniu dostaniecie karniaka i tyle hihi
Każdy wychowuje dzieciaki tak jak potrafi i na pewno jest to dobre bo każda matka wie najlepiej czego jej dzieciak potrzebuje.
Musisz czasem wrzucić na luz tak jak dziewczyny skrobały bo się nam Kochana zajedziesz a Bartuś ruchliwiec niesamowity. Ja cię podziwiam za taką energię :-)

karolas pisze:No norlamnie starość czy jak......

To brak browarka Moja Droga :ico_haha_01:
A te filmiki to tam ocenzuruj co :ico_sorki: bo reszta dziołszek pomyśli że ode mnie lepiej się trzymać z daleka hahahaha

ania ważne na ile ty się czujesz a co inni mówią wypuszczaj drugim uchem. Jesteś super kobitka i masz cudowną córunię :-)

Mamcia super by było jak byś mogła być na kolejnym spotkaniu :ico_brawa_01:

Myślę wogóle że reszta dziewczyn zmobilizuje siły i dopasujemy termin tak żeby wszystkim zgrało.... Na pewno damy radę :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość