Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

15 wrz 2008, 18:41

ale w środe możemy się umówić, oczywiście jak będziecie chciały wyjsć na polko z Lenką, ja proponuje jakąś galerie bo tam ciepło i nie palą.
Dobra :-D mam nadzieje ze Marun dzis miał tłumy bo miał odebrac moj płaszcz od krawca no i licze na to ze chociaz na kawe mi odpali na ta srode :-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

15 wrz 2008, 20:14

oj a mnie się przytrafiło dzisiaj troszkę popracować i miałam spotkanie z klientami :ico_brawa_01:

pochodziłam tez troszkę z dziećmi po dworze, szukaliśmy trampek dla Adrianka do przedszkola i wybór niesamowity niestety nigdzie dla niego rozmiaru nie mieli :ico_zly:

Juleczka się tak zmęczyła, że usnęła odrazu jak ją połozyłam do łóżeczka

[ Dodano: 2008-09-15, 20:20 ]
a to może w ten sposób uda mi się pochwalić :-D
http://picasaweb.google.pl/AdrianekIJulia/ZimoweCiuszki#

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

15 wrz 2008, 21:34

Aga super garderoba:) Tez musze zadbac o tego mojego syna bo pogoda straszna...
Tak to jest z tymi komuniami ze trzeba sie namodlic za pociechy;) ja dzisiaj bylam u mojej babci i tez nabożeństwo w radiu Maryja wysłuchałam ;)

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

15 wrz 2008, 21:37

hej Dziewczyny!!!

Włąśnie dzwonił mój mąż i opowiedział mi co mu się dziś przytrafiło.Pracował dziś w sosnowcu i jak sobie jechał to dostał w drzwi od samochodu cegłówką :ico_szoking: Jakby nie zwolnił to by dostał w przednią szybę noi wtedy nie wiadomo co by było.Spawcą był jakiś gówniarz z marginesu!!!!Co się k...robi w głowie ludziom?????? :ico_zly: M A S A K R A !!!!!

Zimno zimno....byłam z Nel przymierzać buty ale się nie mogłam zdecydować.
Miszkania jak nie mieliśmy tak nie mamy i ogólnie dipa blada.... :ico_placzek:

Chyba dziś już nic nie napisze bo amm doła!!!

Buziaki!!!

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

15 wrz 2008, 21:38

obraz zlobka straszny moze dlatego ze to poczatek (wrzesien) duzo nowych dzieci nie wydaje mi sie zeby to bylo regula kto by to wytrzymał - placz dziecka na mnie dziala strasznie...

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

15 wrz 2008, 21:40

oooooooooooo martunia :ico_nienie: nie łap doła- lampka wina i aromatyczna kąpiel pomogą

ale faktycznie co za debil :ico_puknij: :ico_zly: mojemu Arturowi kiedyś skopali auto...bez przyczyny :ico_puknij: aż normalnie szkoda gadać

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

15 wrz 2008, 21:43

Rzeczywiście fajne komplety. Ja mam kurtke z zimy ubiegłego roku i jest dobra, bo była trochę przyduża (tak dużo przyduża), a kombinezon sprezentowany zeszłego roku był dużo zaduzy, tak więc sa dobre rzeczy, ale trzeba kupić czapeczke i rękawiczki. buty na zimę kupimy w przyszłym miesiącu, na razie na jesień już mamy.
Ja Amelkę ubieram w sumie lekko, bo na razie chodzi w spodenkach i trzewikach, krótki rękawek i bluza. Tak ją ubieram jak siebie. Jeszcze czapki nie założyłam, ale jutro z rana trzeba będzie, a to będzie pierwszy raz od wiosny i będzie wrzask.
Dzisiaj byłam na zebraniu z rodzicami i rozmawiałam z panią kierownik, oczywiście zwiedziłam również salę. Żłobek na mnie zrobił dobre wrażenie. Sylwio, jest to żłobek na Kozanowie na Dokerskiej żłobewk nr 5. Rzeczywiście przekrój społeczny, że hey.
Dowiedziałam się też jak to się stalo, ze Ami mimo 13 miejsca na liście rezerwowych się dostała. Okazalo się, że miasto wymusiło na żłobkach zwiększenie limitów miejsc o 15. Własnie zatrudniają też dodatkowy personel, przynajmniej jest tak na Dokerskiej. Ale wazną rzecz poruszyłaś, bo nie pytałam o liczbę opiekunek na grupe. Dla mnie oczywiste jest, ze musi być parę, zwłaszcza że cały czas słyszałam, że panie myją i karmią. Tak więc już nie wiem. A od października rusza jeden żłobek a od wiosny dwa kolejne. Tym sposobem było na szybko dokupywanie łóżeczek, nocników itd. Amelka ma swoje mieć ciuszki na zmianę, kapcie, pieluszki oraz woreczek na ubrudzone ciuszki. Oni daja szafkę i ten sam numer tylko jej łóżeczka, szafki przy łóżeczku, w którym ma być jej smoczek, nocnika oraz krzesełka. Wygląda świetnie. Jak będzie, zobaczymy. Na pewno będzie na początku płakac, choć pani kierownik mówi, że na początku może nie, tylko jak się zorientuje. zostawiam ją od razu od 8 do 14.30, aby sie przyzwyczaiła. Doradzili, żeby nie fundować jej podwójnego stresu. Zostawimy na dwie godziny, a potem na dłużej i ona poczuje się zagubiona. Zanotowano dokładnie co je, że jest niejadek, że śpi dwa razy dziennie i o 9 idzie spac niezależnie od wszystkiego. Rozmowa trwała dosyć długo bo prawie godzinę. Zadzwonić do żłobka mogę po 12, żeby dowiedziec się jak tam Amelka sobie radzi.
Zobaczę jak ona to zniesie wszystko. Jutro pierwszy dzień, a ja nie mam pojecia co ze soba zrobię, bo już nie mogę sobie znaleźć miejsca. Dajemy jej miesiąc i oprócz studiowania zabieram się za poszukiwania pracy. Zobaczymy jak nam pójdzie ze wszystkim.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

15 wrz 2008, 21:43

Martunia wierz mi nie tylko ty jestes dzisiaj taka przybita ...
a co do naszej mlodzierzy to sie nie wypowiadam, szczerze to takich wlasnie sie boje w nocy na ulicy bo nigdy nie wiadomo co do lba wpadnie a rozumu zero...

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

15 wrz 2008, 21:47

o kurcze ela to Amelka już jutro wędruje do żłobka :ico_szoking: więc trzymam kciuki za Amelkę i Ciebie, żebyś za bardzo się nie denerwowała :-)

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

15 wrz 2008, 21:50

Yvone wierze ze przezywasz tez bym tak miala... bedzie miala kontakt z dziecmi a to ważne bo ja dzisiaj juz nie wiedzialam co robic na piaskownice za zimno i mokro wiec szwedalismy sie po osiedlu a potem do babci ale przeciez nie bede Kacpra z samymi doroslymi chowac cala zime...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość