Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

27 maja 2008, 14:24

Karola sprobuj obie zalozyc konto tutaj: http://photobucket.com
tam mozna zrobic sobie foldery na kazde fotki osobno
i mozna ładowac kilka fotek na raz... ;)

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

27 maja 2008, 14:48

aga, Jak będziecie sie wybierać do Zoo w Chorzowie to daj znać bo my tez planujemy tam wycieczkę.

olala,
ja jestem luty 1983 a Sławek lipiec 1978
różnica jest w sam raz.

ellepati, Mnie sie za bardzo nie chce sprzątać są takie dni ze się do tego zmuszam podziwiam cię że tyle pracy odwaliłaś przez te kilka dni

Na śniadanie dominika je kanapki jajecznice no i kanapki z wędlina lub żółtym serem, czasem na kanapki daje jeszcze pomidor.

karolas, Niech Amelka wraca jak najszybciej do zdrowia przesyłam uzdrawiające fluidy. Odebrałam buty wieczorem wkleję zdjęcie.

[ Dodano: 2008-05-27, 14:49 ]
woow 300 postów za mną

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

27 maja 2008, 14:52

myszka to z okazji 300 postów imprezka :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :509: :597: :597: :564: :ico_respekt: :ico_respekt:
Jasne że się zgadamy na wycieczkę będzie nam raźniej :-)

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

27 maja 2008, 14:59

aga, No to zdrówko tylko kto poleci do sklepu po piwko . Daj znać kiedy będziecie sie wybierać bo my mamy blisko. W "kupie" zawsze raźniej.

biedronka Dzisiaj kupiłam Dominice w biedronce kubek nie kapek za 3.99zł sa jeszcze butelki i inne akcesoria kupiłam jeszcze zestaw naczyń (talerzyk miseczka i kubeczek) z Kubusiem Puchatkiem za ok 12zł

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

27 maja 2008, 15:22

myszka_f, my tez planujemy wycieczkę do Chorzowa! To może spotkanko?
Aga, ellepati ja tez czekam aż się awantura wyciszy sama no chyba że płacz wskazuje na uraz. Jak leciałam na pierwszy płacz to awantura się zrozkręcała. Lecę do koleżanki bo mnie na gg właśnie na kwkę zaprosiła i ciacho - mniam!

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

27 maja 2008, 15:24

qunick, pewnie że tak im więcej tym lepiej

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

27 maja 2008, 16:18

dziewczyny super zdjęcia i filmiki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak oglądałam to poczułam się tak jakbym na chwilę wpadła na wasze spotknie :ico_brawa_01:

olala między mną a moim mężem jest 5 lat różnicy (on jest starszy) ale tak na codzień ja w ogóle nie czuję żadnej różnicy :ico_haha_01:

katelajdka to i tak masz fajnie ze spaniem Bartka, że już śpi o 21.30 - ja uważam że to wcale nie za późno. Moja Joasia zasypia jeszcze o godine później tylko że rano i tak wstaje o świcie :ico_sorki: I nic na nią nie mogę poradzić, żadne przeorganoizowanie dnia nic nie dało, obojętnie czy ma 1 drzemkę, 2 czy wcale w ciągu dnia to i tak kładzie się spać późno i wcześnie wstaje i raz się budzi w nocy. Dzisiaj np wstała o 5.40 :ico_sorki: czasem poleży ze mną jeszcze godzinkę jak jej dam cyca :-D

ellepati Joasia już od 2 miesięcy kaszki nie tknie (wcześniej bardzo lubiła) potem do tej pory jadła kanapki z szyneczką albo z serkiem i pomidorem lub ogórkiem, a teraz i tego nie chce :ico_olaboga: A dziś na śniedanie zjadła garść suchych kulek kukurydzianych ( bo w mleku też nie tknie :ico_puknij: ). Jedyne co teraz uwielbia to jajecznica w każdej ilości i kawę inkę

PYTANIE czy pozbywacie się się niedługo krzesełek do karmienia??? Joasia już tak pięknie je sama łyżeczką i widelcem, że kupiliśmy jej stolik i małe krzesełko ( w ciągu dnia sobie tam czyta książeczki i bawi się) i wymyśliłam, że to duże krzesełko do karmienia już chyba nie jest potrzebne, a u nas tylko miejsce zajmuje więc chyba wyląduje w piwnicy :-D

Kostunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 kwie 2007, 08:05

27 maja 2008, 17:11

Witajcie!
Widzę, że duuuużo się pozmieniało :-)
Pozdrowienia dla wszystkich!

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

27 maja 2008, 17:23

Magdzinka, Ja mam jeszcze krzesełko i korzysta z niego zarówno Cezary jak i Borys :) Borys w nocy nie wstaje chyba, że Cezar go obudzi bo ten to zawsze albo siusiu albo mleko chce :)
myszka_f, Zdrówko na te 300 setki :):) :564:

Witaj kostunia ! :)


Ale ma dzisiaj lenia normalnie szok, do tego jeszcze wieczorkiem mają wpaść znajomi za którymi nie przepdam :(

http://czasdzieci.pl/ <-- fajna stronka o eventach w większych miastach w całej Polsce !!!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

27 maja 2008, 18:54

Kostunia !!! No pisz co u Ciebie!
Mój mąż jest ode mnie starszy 3 lata - ja nie widze różnicy on tak - i mnie poucza że moje pokolenie to coś tam ;)
Upiekłam ciasto - tzn mama mi biszkopt a ja polewy robię - bo się zgłosiłam na ochotnika na jutro na festyn do pkola zanieść. Ale przepis polecam bo pyszne wyszło!
Na biszkopta wylewa się budyń zrobiony nie na mleku tylko na 3 szklankach soczku "Kubuś" (3 paczkli budyniu waniliowego) Na to bita śmietana (1/2 l) z 2 śmietan-fixami i na wierzch albo 2 połowa biszkopta albo biszkopty czy herbatniki
:)

[ Dodano: 2008-05-27, 20:48 ]
A i ja daję Ninie oprócz produktów mlecznych (ma chyba to uczulenie na białko) praktycznie wszystko. Na śniadanko chlebek z wędlinką, albo jajka, albo musli (z wodą) otręby nawet ale w mieszankach. i staram się przemycać warzywa ale coś jej nie podchodzą .

Moja znajoma ma chłopczyka 3 m-ce młodszego od naszych dzieci i była wczoraj u jakiejś dobrej alergolog. Po zrobieniu testów (jakichś bardzo drogich) wyszło że mały jest uczulony na ryż, jajka, wołowinę, wieprzowinę, cielęcinę, gluten, białko mleka ! MOże jesc drób, fasolę, kaszę jaglaną, i kukurydzę. Rany w szoku jestem :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości