Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

31 lip 2007, 11:14

asiula ja mam to samo. moje dziecko je co 2 h, ale to chyba dlatego że bardzo mało zjada

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

31 lip 2007, 11:29

czesc dziewczyny
my z lenka stawiamy zaległy :ico_tort: na 3 miesiaczki troche miałysmy problemów z kompem ale jak widze ze niektore dziewczyny tez mialy problemki z kompkami
wczoraj miałaysmy wycieczki od lekarza do lekarza i całe szczescie wszystko w porzadku neurologicznie jest ok wiec kamien z serca ufff a dzis szczepienie i kurcze powiem wam ze jestem dumna znaszej corki jak niewiem co wiecej nieraz jest płaczu przy zakladaniu czapki niż dzis przy szczepieniu

ja tez mam straszny problem z wlosami kurcze chcialam was prosic o zrzute na peruke ale widze ze tu ten co ma peruki niezle na nas zarobi

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

31 lip 2007, 11:57

kari24 pisze:Krystek teraz właśnie siedzi sobie w "trzęsidupku"

:ico_smiechbig:
No to fajnie, że tym razem goście będą OK.

Gabi- jak możesz tak myśleć, że nas tu zanudzasz? :ico_nienie: Po to wchodzimy na forum, żeby pogadać o naszych skarbach. A że wieści czasem są niezbyt fajne to trudno... Takież życie. Ale nigdy Ci nie można myśleć w ten sposób!

kamelek1, Brawa dla Lenki :ico_brawa_01: Zuch dziewczyna z niej. i Wszystkiego najlepszego dla Lenki!!

Co do częstotliwości jedzenia z piersi, to nie wiem czy da się tak nauczyć dziecko jakbyśmy chciały :ico_noniewiem: Witać dzieciaczki tak potrzebują... Chyba, żeby je nieco przegłodzić, ale to raczej drakoński sposób...

Mój komp to w środę lub w czwartek idzie do naprawy, bo często mi się włącza za 60 razem albo i dłużej... Tak więc może mnie nie być ileś tam czasu, nie wiem ile.

Moja Lala pomarudziła i śpi. Ja chyba skorzystam z okazji i posprzątam. Muszę poodkładać już niektóre jej ubranka bo ciut przymałe. Kiedy ona tak urosła? Dla mnie cały czas jest taka jak przy wyjściu ze szpitala. No, ale fakty mówią za siebie :-D
Kurczę... wypiłam słabą kawę a serducho mi tak bije jakbym wypiła siekierę nie wiadomo jaką. W głowie się kręci i mdli...

A byłam skarżypytą :ico_wstydzioch: i powiedziałam rodzicom jak teście odzywają się do mnie. To, że teściowa głodziłaby dziecko to jej głupota jej i nieszczęście dziecka, ale rodzice nie mogli sobie darować tekstu teścia, że mi czuba w d... zapier..i. Kiedyś mi mówili, żebym mimo wszystko żyła z nimi dobrze, bo jak ich zabraknie to będę miała w kimś oparcie. dziś zmienili zdanie. Kazali się nie szczypać i chamstwem odpowiadać na chamstwo. Tym bardziej, że we własnym domu mi takie teksty sadzą. Teraz się boją, że jak ich zabraknie to tamci dopiero mi pokażą gdzie raki zimują. I mam ich "udupić" w zarodku... Padła też myśl, że może by sprzedać ten dom i kupić nam mieszkanie w bloku, bo jest taka opcja (mój R kiedyś po pijaku wpadł na taki pomysł), żeby ściągnąć ich kiedyś do nas, żeby u nas mieszkali a jego brat będzie sam mieszkał z rodziną w ich mieszkaniu... Niedoczekanie ich!! Ja z tą kwoką godzinę ledwo wytrzymuję, a mieszkać z nimi?? O nie! I kogo się słuchać teraz?? Rodziców, czy odpuścić?

Dobra, bo ja to naprawdę nudzę :ico_spanko: ... Ale taka jestem zła, że musiałam to wszystko z siebie wyrzucić. Przepraszam. :ico_sorki:
Lecę do roboty. Papa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

31 lip 2007, 12:10

Dziewczyny bylam u lekarza i jest ok te krostki to tradzik nimowlecy :-D poprostu mala ma duzo hormonow od mamusi,i jak jest dlugo przy piersi to one wyskakuja ale same zejda poprostu trzeba je przemywac ruiankiem :-D uffffffffffffffff tak sie ciesze ze to nie skaza :-D mala wazy juz 5100 :ico_oczko: DZIEKUJE WAM ZA POMOC

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

31 lip 2007, 12:23

Frydza, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: co za ulga!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

31 lip 2007, 12:33

czesc kochane - nie odpisze na posty bo nie mamczasu.Weszlam zeby wam powiedziec,ze jade z Andrzejkiem do babci jagody ( mojej mamy ) i nie bedzie nas ok. tygodnia.Bedziemy tesknic.Buziaczki dla maluszkow.

Jogo - czekam na wiecej zdjec Laury :ico_nienie:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

31 lip 2007, 14:30

Kolka - z jednej strony nie ma co walczyc a z drugiej nie dac sobie w kasze dmuchac . znajac moj charakter to bym wojowała bo ja bym sobie nie pozwoliła na głowe nasrac za przeproszeniem ja potrafie byc przyjemna do łez jak mnie ktos wkurzy

musisz znalesc na nich sposób poprostu ucinaj jakies głupie dyskusje o jedzeniu ze za duzo itp. oj wspołczuje ci kochana

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

31 lip 2007, 15:26

Gabi oj kochana ja tez bym płakała razem z małą!!!!!! ile nerwów Was to kosztowało!!!! ciesze sie ze juz OK. :ico_brawa_01:

Kolka no niezazdroszcze męza stojącego po stronie mamusi ani tesciów. myslę ze jakby syn był bardziej bezwzględny wobez nich to i Tobie by nie rzucali takich takstów. ja na 100% bym pyskowała. juz taki typ. a pewnie na drugi raz by sie zastanowili czy chcą byc ponizani w obecnosci synka.... :ico_olaboga: a moi rodzice to o wszystkim by wiefdzieli, bo tescie to jakies chamy :ico_olaboga:

Frydza super!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

31 lip 2007, 19:47

ojoj i zxnów pustki. dziewczyny wczasują :-D
Kolka powinnaś dostać jakąś nagrodę za cierpliwość do teściowej. Ja bym Ci Oskara dała. Mnie jakby ktoś porónał dziecko do świni to bym od razu zjeb.....Jak tak można !!!Dagles niezłer określenie dla teściów :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-07-31, 19:48 ]
ooo rozpoczęłam nową stronę :-D
ja też wyjeżdżam w sobotę do rodziców. Wracam za tydzień. :ico_haha_01:

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

01 sie 2007, 07:07

witamy :-D :-D ale dzisiaj zimno, normalnie w domu zmarzłam :ico_noniewiem:

Na początku sto lat dla Oleńki :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: i dużo buziaczków :-D , już duża panna z Niej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja wczoraj calutki dzień po sklepach z Natalką chodziłam, bo chciałam jej coś kupić.Wyszło na to że zrobiłam zapas ubranek do wiosny i wydałam wszystko co miałam :-D , ale co tam jej też sie należy zakupowy szał od czasu do czasu :-D
A karmiłam ją pod ośrodkiem dla niewidomych więc miałam konfort że nikt nie widzi :ico_oczko:

Dagles pisałaś że dzidzia też tak często je, a też jest przy piersi tak krótko? bo u mnie góra 5 minut i najedzona :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-08-01, 09:18 ]
haloooo gdzie wszystkie dziewczyny????? Chyba wszyscy na urlopach tylko mi sie nie zanosi :ico_placzek: :ico_placzek:

ok ide :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_prasowanko: :ico_odkurzanie:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości