jolaaa.81
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 23 lip 2010, 17:59

25 lip 2010, 07:50

hej
Dona, ja dziś na czczo miałam 94, a tak zazwyczaj ok 80, z tymi normami to też nie wiem niby do 140 ale podobno lepiej 120 i tak sie staram trzymać ale schudłam nieprzeciętnie, jutro mam wizytę to zobaczymy :ico_noniewiem:

Ja też ostatnio 2 razy byłam na izbie, niby skurczy na ktg nie było ale brzuch mi tak okropnie twardniał, podobno maluch ma tak nisko główkę i stąd to wszystko, dostałam nospe i magne b6, teraz jest lepiej :ico_brawa_01: ale leże ile się da

W końcu chłodniej :ico_brawa_01:

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

25 lip 2010, 08:18

Dona nie stresuj się stres piękności szkodzi i dzidzi też.
U nas dziś pochmurno i fajnie chłodno,w końcu bo już mi te upały bokiem wychodziły-koszmar.Mój po 7 wybył na rybki :ico_puknij:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

25 lip 2010, 09:26

ello
ja dzisiaj mam gosci, 6 doroslych +2 dzieci, musze zrobic obiad ale to rodzina Seby wiec musi mi pomoc :-D
u nas dzisiaj 15 stopni i pada deszcze ale ja nie mam nic przeciwko, bo jak upal to tez siedze w domku a tak przynajmniej mam czym oddychac

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

25 lip 2010, 11:26

czesc laski

ja wczoraj troche napracowalm sie przy pokojuz dla malego i efekty byly juz wieczorem dostalam skurcze razem 6 co 5 minut :ico_szoking: moj maz juz panikowal ale przeszly mowie wam faceci.

ja dzis nie za dobrze sie czuje cisnienie chyba bo znow kreci mi sie w glowie, ogolnie fajnie chlodno 20 stopni.
roslolek sie gotuje, i to tylko mamy dzis na obiad juz miesem zygam,
milego dnia laseczki.

jak by sie cos dzilo bede pisac do dony :ico_oczko:

jolaaa.81
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 23 lip 2010, 17:59

25 lip 2010, 11:31

A ja dziś robie serniczek, oczywiście bez ciasta i cukru ale dla mnie wyposzczonej od wszelkich łakoci pycha :ico_haha_02: mężowi też zasmakowała w tej wersji tyle że posypany cukrem pudrem... szybki, tani i pysznyyyy a co dopiero w pełnej wersji :ico_oczko:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

25 lip 2010, 12:16

A ja dziś robie serniczek, oczywiście bez ciasta i cukru
plisunio, podziel sie przpisem :ico_sorki: :ico_sorki:
jak by sie cos dzilo bede pisac do dony
oki, Basiu

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

25 lip 2010, 18:02

Basiu a nie za szybko ty do szpitala sie wybierasz?
Byliśmy w mieście u szwagierki dziś robiła imieniny bo ma jutro i było ciasto,kupiliśmy jej świeczkę bo zbiera

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 lip 2010, 20:10

U nas WIELKIE porządki, naprawdę totalne transformacje...wywalam co mi nie potrzebne, bo u nas ciasno bardzo...sypialnie mam zrobiona przygotowaną dla dzidziusia, zrobiło sie luzno , fajnie, juz nawet można łózeczko wstawić...ale jeszcze nie wstawiamy.

Ciuszki "odgruzowaliśmy"...ło matko ile ten nasz mały człowiek bedzie miał ciuszków :ico_brawa_01:
niewiedziałam że tyle tego mamy :-D
Teraz tylko kupie jakieś "wyjściowe" eleganckie cacuszka :ico_haha_01:
No i będę jutro prać, chwała Bogu że mama jest teraz u mnie bo sama nie dałabym rady ze wszystkim, B tylko w weekndy w domu a w weekend to wszystko zrobić to nie mozliwe :ico_noniewiem:

B zrobił ekstra stół na ogród i piaskownice dla Tosiaka :ico_oczko:
No dzisiaj pracowicie i jeszcze pewnie będzie tak jeszcze przez kilka dni.

Basiu oj skurcze, odpoczywaj oby jeszcze Filipek poczekał.

jolaaa.81
witam cieplutko :ico_haha_02:

Super że wreszcie u Was trochę chłodniej :ico_brawa_01:

A gdzie Marzenka?

jolaaa.81
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 23 lip 2010, 17:59

26 lip 2010, 07:05

witajcie w ten deszczowy poranek :-)

oto ten sernik: teraz oczywiście robie bez ciasta i cukru ale podam pełną wersję może jeszcze któraś z Was się skusi :ico_oczko:

Normalnie czasami robię z ciastem, czasami bez w zależności od czasu i ochoty, jak bez ciasta można np. blachę wyłożyć biszkoptami czy herbatnikami, ale można wylać masę serową bezpośrednio na blachę.

ciasto: 3 szkl mąki
3 żółtka
margaryna
2 łyżeczki proszku do pieczenia
0,5 szkl cukru

wszystko zagnieść i wyłożyć na blachę (również boki).

masa serowa:
1 kg sera mielonego
cukier waniliowy
1 szkl cukru
1lub 2 budynie wanil, lub śmietank.
2 szkl mleka
0,5 szkl oleju
3 jaja

wszystko wymieszać (może być bardzo rzadkie, ale to tak ma być)
Piec w 190-200 stopni ok 1,5 godź.
z białek pozostałych od ciasta można ubić pianę ze szklanką cukru i wyłożyć na sernik po godzinie pieczenia...

polecam i życzę smacznego

Dona mi cukier po nim nigdy nie skoczył powyżej 120 (nawet po dosyć sporym kawałku :ico_wstydzioch: ), można dla odmiany posypać cynamonem bo też podobno obniża glukoze

Słodziutko pozdrawiam Was wszystkie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

26 lip 2010, 08:08

witam z :ico_kawa:
w koncu mozna odetchnac pelna piersia :ico_sorki:
mam nadzieje ze u was podobnie
zycze wszystkim milego dnia :-)

jolaaa narobilas mi ochoty na ten sernik, wiec chyba tez sobie zrobie :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość